Opinie

  1. Pvnsng ★★★★★

    20.07.25 niedziela. Polecam! bardzo miła Pani za kasą, 15 min do zamknięcia, pobliska Żabka już zamknięte drzwi a w tej pani z uśmiechem zaprasza klientów do środka. Z pewnością zmieniamy żabkę na tą ze względu na przemiłą obsługę :))

  2. Kasia Nowak ★☆☆☆☆

    Do tej pory byłam bardzo zadowolona z obsługi w tej żabce, zawsze zakupy odbywały się sprawnie, a Panie, czy też Pan sprzedający, zawsze byli bardzo uprzejmi. Niestety zatrudniono nowe osoby, które za nic mają kolejkę, są opryskliwe i wolą zajmować się plotkami między sobą. Ogromna szkoda bo lubiłam robić tutaj zakupy.

  3. Łukasz Ostrowski ★★★★★

    Zawsze po drodze do pracy robię tam zakupy, miła obsługa, niczego nie brakuje, szczerze polecam.

  1. Yogi N ★☆☆☆☆

    Robią ludzi na kasę ceny na półkach niższa niż w kasie, aroganckie zachowanie. Niestety nie polecam

  2. Mateusz Spochaczyk ★☆☆☆☆

    Ceny nie są zgodne z etykietami i jeszcze sprzedawca próbuje coś ściemniać z wielosztukami , obawiam się , że trafiłem na jeden z produktów lecz sądzę ,że taki zabieg ma też miejsce na innych ,sklep jak sklep niczym się nie wyróżnia tylko proponuje zerkać przy kasie czy czasem nie płacimy więcej niż deklarują etykiety z cenami

  3. Leni Wiec ★★★★★

    Miła obsługa, łatwo wszystko znaleźć. Zawsze czysto.

  1. Kasia Wituła ★★★★★

    Sam sklep- taki jak wszędzie, ale obsługa nie jest taka jak wszędzie: zawsze uprzejma, zawsze słyszę "dzień dobry", " dziękuję", zawsze z uśmiechem. Niby to nic ale jednak to zaskakuje bo w sklepach Żabka rzadko można spotkać tak fajny personel

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Kurczaki 25, Górna, 93-323 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements