Opinie

  1. Paweł Aleksiuk ★★★☆☆

    Chińczyk jak chińczyk - jest jedzenie, stoły, krzesła, akwarium z rybami i smutny Pan, robiący jedzenie. Smaczne jak najbardziej ale ceny dosć wysokie w stosunku do objetosci potraw, szczególnie jak na ten rodzaj lokalu.

  2. kluczyk K ★★★★★

    Porcje są bardzo syte, smak może nie porywa z ziemi, ale w takiej cenie i czasie podania nie można oczekiwać cudów.

  3. Dawid Matusiak ★☆☆☆☆

    Skusiłem się na danie główne Kurczak po indyjsku z makaronem ryżowym (dodatkowo) niestety jest to istne oszustwo w biały dzień… Tzn. Kurczak po indyjsku to kawałki „KURCZAKA” w panierce, ja natomiast otrzymałem duże kawałki ( myślałem ze kurczaka ) samej panierki gdzie w środku nie znajdował się kurczak może w dwóch kawałach było coś widać kurczaka ale to naprawdę maleńkiej wielkości natomiast cała reszta to panierka nasiąknięta tłuszczem. Chciałbym pochwalić cokolwiek, ale nawet makaron ryżowy był tak twardy że nie dało się go jeść. Reasumując, państwo sprzedają samą panierkę bez kurczaka. Niestety nie skorzystam już więcej.

  1. Fimrys Nibelung ★★★★☆

    Stosunek jakości do ceny poprawny, widać że lokal mocno nastawiony na lokalnych studentów. Porcje spore i smaczne. Miejscówka nie zawodzi, choć są w Łodzi lepsze bary orientalne

  2. Arkadiusz Bukat ★☆☆☆☆

    Dzisiaj wieczorem zamówiłem sajgonki i kurczaka bac bo. Pytałem się jak wygląda ten bac bo. Pan powiedział że są to 3 kawałki... ok. Dodatkowo poprosiłem o makaron sojowy. Sajgonki by bardzo dobre. Natomiast danie główne to kompletna pomyłka. Dostałem po pierwsze ryż a po drugie jakieś stare odgrzane pokroione mięso chyba z Udka kurczaka. Tragedia

  3. dejv9 ★☆☆☆☆

    W sosie znalazłem martwego komara. Samo jedzenie jest bardzo średnie i wszystko jest nie świeże.

  1. Justyna Gum ★☆☆☆☆

    Makaron w sosie sojowym z wołowiną. Coś było bardzo nie tak, bolał mnie mocno brzuch później. Nic innego nie jadłam.

  2. Laura Sodel ★☆☆☆☆

    Najgorszy Chińczyk jaki kiedykolwiek jadłam. Zamówiony kurczak po chińsku gdzie więcej było skóry niż kurczaka, chociaż to bardziej było jakieś zmielone mięso, niż kurczak. Mięso okropne w smaku, wcale nie przyprawione, tak samo jak reszta dania. Warzyw garstka. W rezultacie strata pieniędzy, jedzenie do kosza i ból brzucha. Nie polecam.

  3. Polska 2020 ★☆☆☆☆

    Na prawdę chcecie otruć kogoś? Zupa z krewetkami to nie żadna zupa. To jakiś rozwodniony sos pewnie z resztek po innych klientach. Dałem drugą szansę ale nigdy więcej. Za pierwszym razem smak kurczaka na ostro nie był aż tak tragiczny natomiast w pewnym momencie w trakcie jedzenia z łazienki zaczął dobiegać mocny odgłos wymiotów. Po około 3 minutach z łazienki wychodzi załzawiony kucharz wydmuchując parę razy nos i jak gdyby nigdy nic wraca do gotowania i przyjmuje zamówienia. Sanepid powinien się wami zająć.

  1. Kamisiek ★★★☆☆

    Trafiłem przejazdem i sugerujac się opiniami. Lokal jak na tego typu czysty, schludny. Ceny jak w większości takich barów. Kurczak bac bo 13zł.Porcja według mnie mała, kurczak bac bo a w cieście i zalany sosem bez smaku. Jedzenie jak dla mnie słabe. Krótki czas oczekiwania jedyny plus.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Złoty Smok Tamka 3?

Bar Złoty Smok Tamka 3 znajduje się przy Tamka 3, Śródmieście, 91-403 Łódź, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do Bar Złoty Smok Tamka 3?

Do Bar Złoty Smok Tamka 3 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements