Absolutely, let’s emphasize that part! Here we go: ⸻ ⭐ 1/5 — Totalna Porażka To naprawdę zasługuje na ostrzejszą krytykę. Nigdy nie spodziewałbym się, że w restauracji z takimi ocenami można dostać coś, czego po prostu nie dało się zjeść. Oprócz kawy i zupy cała reszta była absolutnie niezjadliwa. Wróciłem do domu i okazało się, że nie tylko dostałem złe zamówienie, ale jedzenie było tak źle przyrządzone, że naprawdę nie nadawało się do spożycia. Płacić za coś takiego i odkryć w domu, że danie jest zarówno nie to, co zamawiałem, jak i w ogóle niejadalne, to po prostu kpina. Jestem ogromnie rozczarowany i nie zamierzam tam wracać. To było absolutne fiasko.
Zdjęcia
Opinie
-
Dr Frankie Montanez ★☆☆☆☆
-
Maja Sukiennik ★★★★★
Zawsze jak jestem w Łodzi odwiedzam to miejsce. Jedzenie jest przepyszne – świeże, aromatyczne i zawsze starannie podane. Przepyszne drinki, napoje jak i herbaty. Obsługa uśmiechnięta, miła i bardzo pomocna. Klimat restauracji jest naprawdę wyjątkowy! Idealne miejsce zarówno na szybki obiad, jak i kolację. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy szukają dobrego jedzenia i przyjemnego miejsca do spędzenia czasu!
-
Aleksandra Mi ★★★★★
Odwiedziliśmy Al Dente w porze obiadowej, mimo święta i tłumów na rynku Manufaktury nie było problemu ze znalezieniem stolika w restauracji. Zamówiliśmy bulion z kaczki, łososia teryaki, makaron casarecce z marynowaną wołowiną oraz drinki. Wszystko było smaczne, ładnie podane przez bardzo sympatyczną obsługę.
-
Bartosz Kopczyński ★☆☆☆☆
Było tak źle, że nie wiem od czego zacząć. Proszę spojrzeć na zdjęcie, to jest makaron Spaghetti aglio e olio, który według kelnerki dokładnie tak powinien wyglądać, kelnerka powiedziała, że widocznie jesteśmy tutaj pierwszy raz, bo to danie przygotowywał sam szef kuchni restauracji Al Dente. Po zgłoszeniu problemu, poprosiłem o wymianę na makaron ryżowy z boczniakami, niestety drugi makaron choć już „nie pływał” to był absurdalnie słony i co za tym idzie zwyczajnie niejadalny. W tym przypadku szale goryczy przeważyła dramatyczna obsługa naszego stolika, zero zainteresowania ze strony kelnerki i zrzucanie na mnie winy za to, że pierwszy makaron praktycznie wypływał z talerza, a drugi był skrajnie przesolony. Dla jasności, jadłem te oba makarony wielokrotnie wcześniej i były bardzo dobre, wręcz szczerze polecałem je znajomym. W zaistniałej sytuacji czekanie na zupę ponad 20 minut, bo kelnerka flirtowała z barmanem było moim najmniejszym problemem, dopiero obsługa z drugiej części sali przyniosła jej zupy upominając ją, że były od dawna do wydania. Uwierzcie mi, że było źle, pierwszy raz w życiu wystawiam opinie na google i pierwszy raz oddałem danie na kuchnię, chociaż nienawidzę marnować jedzenia. Jedynym pocieszeniem w tej sytuacji była pizza, która w dalszym ciągu trzyma poziom.
-
Ewa ★★★★★
Trafiliśmy tam z chłopakiem całkiem przypadkiem i był to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać. Jedzenie przepyszne, na najwyższym poziomie, klimat i obsługa przecudowna. Świętowaliśmy tego dnia swoją 3 rocznicę i obsługujące nas panie kelnerki (2) sprawiły nam przemiły prezent tj. Ciasto czekoladowe, z gałką lodów i do tego świeczki. Bardzo miłe i mega kochane. Niestety nie znamy imion pan kelnerek więc pozdrawiamy panią w czarnych długich włosach z grzywką i panią w długiej blond kitce. Oby więcej takich wspaniałych ludzi. Polecamy to miejsce z całego serca ♥️
-
Aleksandra ★★★★★
Miła obsługa, bardzo ładny wystrój lokalu. Jesli chodzi o jedzenie to też jest smacznie, chociaż makaron z gorgonzolą był aż zbyt ciężki, wydawało się, jakby było tam pełno sera - mnie się nie udało dojeść całości ze względu na tę ciężkość i brak bardziej wyczuwalnego doprawienia. W połowie ten makaron stał się już dla mnie po prostu mdły. Drinki ok, choć jeden z nich (nie pamiętam już nazwy) był zdecydowanie za mocny, że trudno się piło. Brownie ok, chociaż według menu miało być z karmelem amaretto, a żadnej z tych dwóch rzeczy nie było czuć. Mimo wszystko polecam lokal, sama też muszę się wybrać ponownie i przetestować resztę dań, bo akurat trzeba przyznać, że ręcznie robione makarony same w sobie są bardzo dobre jakościowo. (zdjęcie takie żółte ze względu na światło w środku)
-
Magdalena Kehle ★★☆☆☆
Do odwiedzenia restauracji zachęcił mnie profil na Instagramie i kuszący wygląd dań. Wybraliśmy się więc ze znajomymi i nieco się zawiedliśmy. Jedzenie bardzo przeciętne. Owszem pięknie podane i robiące wrażenie wizualne, jednak w smaku nie powalające. Makron suchy, mało wyrazisty sos, inaczej sobie wyobrażam smak makaronu jak to jest ujęte w karcie "rzemieślniczego". Jest dużo lepszych miejsc serwujących ręcznie robiony makaron. Gnocchi z pesto bazyliowym bez szału, jakby ugotowane dużo wcześniej i odgrzane z sosem, bardzo suche. Sałatka z pieczonymi ziemniakami była największym zawodem. Klasyczny, zwiędły miks sałat wymieszany z sosem pomidorowym, mięso bardzo, ale to bardzo twarde, oddałam większość współtowarzyszom, którzy również mieli problem z pogryzieniem kawałków, ziemniaki wcześniej przygotowane i odgrzane z serem. Pizza była najlepsza z całego zamówienia, bardzo dobre ciasto, aczkolwiek poprawna, również są lepsze miejsca jeżeli chodzi o pizzę. Do picia zamówiliśmy mrożoną herbatę zieloną, która znajdowała się w pozycjach polecanych przez szefa. Napój był bardzo małej pojemności, z bardzo dużą ilością lodu i niesamowicie słodki, ilość słodkiego syropu sprawiła, że ciężko było to wypić. Ceny nieadekwatne do jakości i smaku potraw. Na rynku w Manufakturze jest dużo lepszych smakowo propozycji. Ocena na 2, tylko ze względu na pizzę. Myślę, że już nie odwiedzę tego miejsca.
-
Jacek Kabziński ★★★★★
Bardzo dobra pizza. Wysokiej jakości składniki i przede wszystkim naprawdę dobre ciasto, typowo neapolitańskie. Obsługa trochę się gubi, na dania czeka się dłużej niż powinno, ale nadrabiają podejściem do klienta. Warto.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Al Dente Pasta & Bąble Bar?
Al Dente Pasta & Bąble Bar znajduje się przy Ogrodowa 19A, Bałuty, 91-065 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Al Dente Pasta & Bąble Bar?
Można skontaktować się z Al Dente Pasta & Bąble Bar pod numerem +48 426 308 811
Jak można dotrzeć do Al Dente Pasta & Bąble Bar?
Do Al Dente Pasta & Bąble Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku