Opinie

  1. Dawid Stolcman ★★★★☆

    Do obiegu meldujemy się bezkontaktowo co daje nam fajną możliwość elastyczności. W środku było bardzo czysto wraz z pościelą i ręcznikami. Jako wyposażanie mamy do dyspozycji podstawowy sprzęt AGD. Obiekt to typowy loft zbudowany z płyt kartonowo gipsowych poprzez co niestety jest słabo wyciszony i słychać sąsiadów. Niestety na minus bardzo strome i niebezpieczne schody ( bardzo niebezpieczne dla małych dzieci i starszych osób) oraz szczeliny między balustradami są bardzo szerokie. Wszystko wydaje się bardzo niestabilne. Wykończenie „apartamentu” jest niedokładne ekipa remontowa nie wyrywała sobie rękawów przy tym punkcie prac remontowych. Centa którą oferuje właściciel jest bardzo atrakcyjna mimo drobnych nieciągnięć. W pobliżu przy samym wejściu mamy sklepy oraz drogerię. POLECAM

  2. Julia Ląkocy ★☆☆☆☆

    Nie polecam, brak szacunku do klienta. Brak faktury. Lekceważenie próśb o wysłanie faktury, Pani dosłownie zablokowała nasz numer telefonu lub zwyczajnie nas olewa, 2.5tyg upominania się o fakturę nawet do księgowej Pani ma chamskie odzywki. W pokoju zimno i zniszczone meble.

  3. Hmm ★★★★★

    Generalnie za ta kase bardzo fajne miejsce bo blisko z buta wszędzie. Bardzo ale to bardzo fajnie wyposazony pokój. Jedynie ekipa remontowa mogła by się przyłożyć a ktoś kto uszczelniał silikonem powinien raczej wziąć się za zbieranie jagód w lesie. W apartamencie wszytko było łącznie z patyczkami do uszu ręcznikami i suszarką. Bardzo fajne i bezproblemowe miejsce.

  1. Amon Gui ★★☆☆☆

    Na minus strome schody i toaleta na antresoli, liche barierki (nie polecam osobom z małymi dziećmi i/lub ograniczonym ruchowo), łazienka z kiepską wentylacją, jedno wielkie i niezbyt użyteczne okno w całym lokalu. Dobrze, że nie było upałów. Na plus pokój czysty z aneksem kuchennym z pralką i lodówką, blisko centrum z przyzwoitą komunikacją i z całkiem niedaleko darmowym parkingiem.

  2. SEBASTIAN ★★★☆☆

    Pokoje w porządku, czysto ale bez szału. Barierka na antresoli trochę licha i z za dużymi otworami między tralkami. Z wyposażenia brakowało mikrofali do podgrzania jedzenia, ale była płyta grzewcza.. Ściany słabo wyciszone słychać sąsiadów, i temperatura latem - gorąco mimo wysokich sufitów.

  3. Magda Ggg ★★★☆☆

    Pobyt latem 2022. Apartament bardzo czysty i przestronny, ale niestety brak klimatyzacji i brak rolet na dwu metrowym oknie latem, to tragedia. Właściciele powinni zainwestować w klimatyzację!

  1. Agnieszka Dziob ★★★★★

    Aparthotel. Klimatyczne miejsce na pobyt w Łodzi, niedaleko centrum. W zimie dość chłodno, bo jednak pomieszczenia są wysokie, ale w pokoju była farelka do dogrzania

  2. Grzegorz Korneluk ★★★★★

    Fantastyczne miejsce.

  3. Marian Tąporowski ★★★★★

    Wysoki poziom przekazywanej wiedzy. Kulturalna i miła atmosfera.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apartementy Pomorska 65?

Apartementy Pomorska 65 znajduje się przy Pomorska 65, Śródmieście, 90-001 Łódź, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do Apartementy Pomorska 65?

Do Apartementy Pomorska 65 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements