Opinie

  1. Ola Ola ★★★☆☆

    Powinni zmienić godzinę w niedzielę na 11:00 bo Żabka nie czynna jest o 9:00 jak pisze tutaj

  2. Grażyna Domiziak ★☆☆☆☆

    Chciałam dziś wysłać lotto. Pani ekspedientka oświadczyła, że nie może ani sprawdzić, ani wysłać, bo tylko szef może. Ludzie! Co to jest? Żenada...

  3. Marcin Jaskuła ★☆☆☆☆

    Żabka Zakładowa 45 godzina 21:30 ( zachęcam ajenta do weryfikacji monitoringu) kupuje pizzę i proszę o podgrzanie. Sprzedawca informuje mnie , że niestety piec jest już wyłączony . Powód : wyłączają półtorej godziny wcześniej . Jadę więc na Opolczyka tu jestem 21:50 i bez problemu pizza zostaje podgrzana i pokrojona. Otrzymuje jeszcze informacje że piec wyłączają do 30 min przed zamknięciem. Gratuluje załodze Żabki z Zakładowej tak koncertowo traci się klientów.

  1. Paulina G. ★☆☆☆☆

    Najbardziej arogancka obsługa z jaką się spotkałam. Nigdy kasjer nie odpowie na "dzień dobry", nie powie ani słowa. Natomiast dziś gdy czekałam do kasy, powiedział, że nie rozumie, po co są kasy samoobsługowe, jak ludzie podchodzą do zwykłej. Może pora zmienić pracę skoro się jest tam za karę i przelewa się swoje humory na klientów.

  2. Аndrii Namilovskyi ★☆☆☆☆

    W tym sklepie pracuje bardzo niekompetentny sprzedawca, młody jasnowłosy chłopak. Niegrzeczne podejście do klientów. Do pracy przychodzi o 6.05, chociaż sklep jest otwarty od 6.00. Sprzedał mi kawę. Czekałem na kawę przez 10 minut. Okazało się, że ekspres do kawy nie działa. Odmówił zwrotu pieniędzy z czeku. To jest jakiś horror. Nie polecam tego sklepu.

  3. Michał Uciński ★☆☆☆☆

    17 maja 2023r o godz. 19:55 obsługiwała mnie bardzo niemiła, a raczej chamska młoda ekspedientka (wysoka brunetka). Najpierw wprowadziła mnie w błąd, że nie ma więcej piw danego gatunku, żeby zakupić je w promocji, po czym piwa te były na innym regale, ale powiedziała, że nie ma i już. W międzyczasie kupiłem 3 inne piwa które były w promocji, a zostały mi sprzedane w innej wyższej cenie. Zorientowałem się zaraz po wyjściu ze sklepu i w ciągu minuty poprosiłem o zwrot różnicy w cenie. Ostatecznie po nieprzyjemnych perturbacjach z paragonem Pani powiedziała, że mogę go sobie wygrzebać z kosza przy ladzie, bo ona tego nie zrobi --> był na samym wierzchu, dostałem zwrot pieniędzy. Mimo, że wcześniej zaznaczyłem, że zostałem oszukany nie usłyszałem słowa przepraszam. Bardzo nieprzyjemna osoba. W rezultacie nigdy nie wejdę już do tego sklepu, bo nie mam ochoty być przez nią obsługiwany.

  1. Piotr Wojciechowski ★☆☆☆☆

    Okropna obsługa sklepu, pracująca jakby za karę. Ekspedientka wielce obrażona, że miałaby wydać 8 zł reszty.

  2. Henryka Bamberska ★★★★★

    Robiłam zakupy w tej żabce. Pani blondynka to osoba która uwielbia ta pracę. Uśmiechnięta doradza w zakupach i proponuję zakup produktów. Takiej obsługi można pozazdrościć. Polecam ten sklep.

  3. Barbara Sitek ★★★★★

    Miła obsługa, najczyściejszy sklep z sieci żabki, najlepszy sklep na osiedlu, polecam

  1. BeatleBox ★★★★☆

    Obsługa jest bardzo różna rano zazwyczaj jest pani z czerwono różowymi włosami która jest super miła i pomocna a innym razem niski brunet który cały czas rozmawia z koleżankami. Brakuje hotdogów itp

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Zakładowa 45, Widzew, 92-402 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements