Opinie

  1. Jakub Lusztak ★★☆☆☆

    Kiedyś najlepszy kebab w okolicy, dobry zjadliwy tani. Teraz ochydy, nie zjadliwy. Panie ostanio notorycznie mylą zamówienia( zły sos, bądź zamiast amerykańskiego zwykła surówka) , kebab spalony, dużo chrząstek. Cena w górę a jakość w dół.

  2. Sted ★★★★☆

    Całkiem spoko ten kebab. Wziąłem średnie rollo z kurczakiem i sosem czosnkowym. Jak na średnią wersję to nie było zbyt duże. Mięso smaczne.

  3. Emilka ★☆☆☆☆

    Masakra !!! Kiedyś najlepszy kebab w okolicy. Niestety nie można tego powiedzieć teraz. Miało być mięso mieszane był sam kurczak, miała być duża kanapka , a była mała porcja. Na dodatek wszystko zalane , dosłownie zalane sosem. Ceny wysokie , a jakoś drastycznie spadla. I ta dziwna tendencja podsmażania mięsa na patelni. Mięso, obojętnie w jakim rozmiarze kanapki/Donnera / tortilli, w takiej samej porcji. To po co to rozróżnienie cen.... Niech wszystko będzie w jednej cenie. Polecam przemyśleć czy warto tam kupowac.

  1. Michał Bzz ★☆☆☆☆

    Lipa straszna odgrzewane mięso na oatelce bułka spalona i kibel konieczny po 30 minutach

  2. Talizman ★★☆☆☆

    Z bardzo dużym żalem muszę wystawić niższą opinię a niżeli bym chciał. Kebab jeszcze do niedawna najlepszy w okolicy i nie tylko, nawet powiedziałbym, że w Łodzi. Niestety w ostatnim czasie bardzo jakość wydawanego jedzenia się obniżyła. Dzisiaj np. dostałem spalone i/lub suche mięso. Jedyne co może poratować ogólne doświadczenie to jakość frytek i sosów. Ubolewam nie mało nad pogorszeniem w jakości wydawanego produktu, podczas gdy ceny są stosunkowo wysokie.

  3. Justyna Brdoń ★☆☆☆☆

    Mięso słabe chociaż ciężki nazywać mięsem coś co się żyje jak guma, obok kebaba to nigdy nie stało, tortilla mokra od sosu z mięsem i frytkami. Fajnie by było gdyby to jeszcze lepiej zawinięte było a nie ze połowa dołem wylatuje

  1. Janusz Wiliński ★☆☆☆☆

    To jest hit. Zamawiasz normalną tortillę, a dostajesz wersje VEGE. Oczywiście z przymrużeniem oka, bo kilka plasterków mięsa było. Ale stosunek 90% warzyw do 10% mięsa jest bardzo marny. Warzywa smaczne, mięsa nie poczułem.

  2. Adam Bramson ★★★★☆

    Kebs w centrum Andrespola. Dużo ich tutaj, więc do jakości nie można się przyczepić. Duży parking pod nosem. Mięso standardowe jak wszędzie, doner bardzo dobry! Obsługuje przemiła Pani. Możliwość płatności kartą. Same plusy! Ale! Gwiazdkę ucinam, bo całe to doskonale połączenie popsuła… zupa z sosów która znalazłem w środku. Ja ogólnie lubię mało, przezyje jak jest dużo, ale tutaj danie okazało się nie do zjedzenia, bo od się rozpłynęło. Za jakiś czas podejmę druga próbę, zwrócę na to uwagę i skoryguję ocenę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KEBAB BADIS ANDRESPOL?

KEBAB BADIS ANDRESPOL znajduje się przy Rokicińska 132, 95-020 Andrespol, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KEBAB BADIS ANDRESPOL?

Można skontaktować się z KEBAB BADIS ANDRESPOL pod numerem +48 729 851 828

Jak można dotrzeć do KEBAB BADIS ANDRESPOL?

Do KEBAB BADIS ANDRESPOL można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements