Byliśmy na obiedzie, wzięliśmy sandacza po królewsku w warzywach i halibuta z frytkami i bukiet warzyw. Ryby były pyszne, rozpływały się w ustach, dobrze przyprawione. Wszystko świeże, bardzo estetycznie podane. Pani przyszła spytać czy wszystko w porządku i czy nam smakuje. Siedzieliśmy na tarasie z ładnym widokiem na jezioro. Wyszliśmy najedzeni i bardzo zadowoleni. Polecam to miejsce!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Ż ★★★★★
-
Charlotte De Chabichou ★☆☆☆☆
Zamówione krewetki w tempurze oraz sałatka grecka. Tempura okazała się być ciastem naleśnikowym, sałatka grecka była z sosem na bazie curry, a sałata nie była chrupiąca. Ponad 10 min oczekiwania na rachunek, więc podeszłam do baru, aby uregulować płatność. Usłyszałam: nas jest tylko trójka, trzeba było podjeść i zapłacić tu. Niestety poziom obsługi mizerny. Wszędzie pajęczyna. Zużyte meble ogrodowe oraz poduszki na których się siedzi. Omijać! Odpowiedź do właściciela: nie, talerze nie zostały puste. Kelnerka na ich widok nie raczyła zapytać czy wszystko jest w porządku. Może po prostu znała odpowiedź, było jej głupio. Zapytała tylko o rachunek, którego się nie doczekaliśmy, co już wspomniałam wcześniej. Pajęczyna o której wspominam jest wszędzie i była ona „starsza” niż jeden dzień. Zapewne wiedzą Państwo, że podstawy prowadzenia gastronomii to m.in. utrzymywanie czystości zarówno lokalu jak i tarasu. Polecam refleksję nad moim komentarzem (oraz pozostałymi), ciężką pracę i wdrożenie zmian, zamiast obronę. Widok na wodę i piwo z kija na dłuższą metę - to za mało.
-
Renata ★☆☆☆☆
Restauracja jest bardzo ładna i obsługa miła, ale na tym kończą się plusy. Jedzenie jest niesmaczne i drogie. Pozycja “ziemniak grillowany” za 16 zł znaczy dokładnie to co czytacie - to jeden, dość niewielki ziemniak, przekrojony na pół i usmażony na patelni. Zamówiłam sandacza z warzywami na parze - otrzymałam rybę z włosem wsmażonym w panierkę. Zgłosiłam problem, rybę wymieniono w ciągu minuty na inną, jednak w nagrodę dostałam MNIEJSZY kawałek niż ten z włosem :) Warzywa wg menu miały być podane z masłem ziołowym, zostały mi podane bez. Znów zgłosiłam problem, przyniesiono mi dodatkowo masło na talerzyku. Warzywa to mieszanka marchewka, brokuł, kalafior jak możecie sobie kupić w Biedronce za 4,50 PLN. Warzywa najpewniej nie były nawet przygotowane na parze, tylko odgrzane w mikrofalówce, bo część warzyw była ciepła, a część zupełnie zimna. Pomijając już fakt, że najpierw leżała na nich ryba z włosem, a za chwilę ryba bez włosa - nie wiem jak to miało podnieść higieniczność dania. Oczywiście takie rzeczy jak włos w jedzeniu zdarzają się, przecież jedzenie przygotowują ludzie, natomiast nie zostałam przeproszona za ten włos, ani za brak masła ziołowego (które było w tym daniu w menu), a do tego nie miałam nawet szansy zgłosić, że warzywa na parze są zimne, bo Pani kelnerka wyglądała jakby bała się do nas podejść. Zjadłam więc moje w połowie zimne danie za 55 złotych, na rachunku nie pojawił się żaden rabat. Zdecydowanie odradzam.
-
Mariusz Rydzewski ★★★★★
Bardzo przyjemny lokal usytuowany nad samym jeziorem. Przemiła obsługa oraz ten nieziemski schabowy XXL. Od strony jeziora przestronny zadaszony taras umożliwia nam posiłek nad samym jeziorem. Ocena 5⭐.
-
Joanna Szymańska ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce. Smaczne jedzenie - przede wszystkim ryby, miła obsługa i fajna atmosfera. W sezonie letnim otwarty taras nad samą wodą, w pięknych okolicznościach przyrody można zjeść coś smacznego i przyjemnie spędzić czas.
-
Michał Szczepaniak ★☆☆☆☆
Pierwsza wizyta i obsługa tragedia. Ledwo co weszliśmy z rodziną zostałem opierniczony że siadam przy stoliku który mimo braku kartki rezerwacja niby był zarezerwowany. Powiedziano mi że jeśli coś się zwolni to żebym sobie usiadł. Cale szczęście były jednak 2 wolne stoliki 4 osobowe przy którym usiedliśmy natomiast brakowało przy nim krzeseł gdy chciałem wziąć z innego wolnego stolika krzesełka znów zostałem opierniczony na całą restauracje że co ja robię. Managerka ale patrząc na jakość lokalu raczej była to szefowa nie ma zielonego pojęcia co tak robi i jak należy zwracać się go gości. W końcu udało się usiąść wybraliśmy to co chcemy zjeść po czym poinformowano nas ze czas oczekiwania to 1.5h bo będzie miała imprezę i kuchnia jest zablokowana. Chyba nie tego się oczekuje od "restauracji" . Nie polecam
-
Damian Dark ★☆☆☆☆
Zawiodłem się! Na zdjęciach, które dodałem jest sugerowane podanie golonki (ze strony restaracji) zestawione z faktycznie otrzymanym jedzeniem. Golonka blada, bez wyczuwalnej chociażby nuty miodu lub wina, które w teorii powinny znajdować się w potrawie. Podanie było nieestetyczne, mdłe i przyznam szczerze wręcz nietaktowne zważywszy na fakt, iż golonka została wyciągnięta z zupy, której bazą zapewne była. Osobiście jadłem lepsze mięso, które było wyciągnięte z rosołu po obiedzie i podane na zimno bez chociażby podgrzania.
-
Magdalena Miśta ★★★★★
W restauracji zorganizowałam poczęstunek urodzinowy. Wszystko super. Pięknie udekorowany stół. Bardzo miła i troskliwa obsluga. Pyszne jedzenie. Za oknem śliczny widok na zalew. Polecam:)
-
Angelika Pietrasik ★★☆☆☆
Plus za lokalizacje i wyglad. Minus za czas oczekiwania i sposob podania. Wino grzane podane… w kieliszku do wina zamiast w kamionce, czy chociazby zwykl kubku. Szarlotka smaczna, ale podana nieestetycznie. Czekolada na goraco tragedia. 4/5 szklanki to pianka, ledwo ciepla, zrobiona chyba z taniego kakao dla dzieci z biedry. Niestety ani kolor ani smak nie odpowiada goracej czekoladzie. Przykre, bo lokal ma spory potencjal.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja San Escobar -zalew Mrożyczka?
Restauracja San Escobar -zalew Mrożyczka znajduje się przy Swoboda 2, 95-015 Głowno, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja San Escobar -zalew Mrożyczka?
Można skontaktować się z Restauracja San Escobar -zalew Mrożyczka pod numerem +48 533 224 611
Jak można dotrzeć do Restauracja San Escobar -zalew Mrożyczka?
Do Restauracja San Escobar -zalew Mrożyczka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku