Opinie

  1. Kamila Wojtuch ★★★★★

    Byłam dziś u Państwa z córką i chłopakiem (świateczne sweterki), i jesteśmy pod wielkim wrażeniem jak doskonałe macie jedzenie. Sushi na medal, każde detale robią wrażenie. Pani kelnerka profesjonalnie ogarniała salę, a była sama przy "tabace". Wracamy niedługo! ❤️

  2. Martyna M ★★★★★

    Jedzenie naprawdę przepyszne! Ramen okazał się rewelacyjny, bogaty w smaku, idealnie doprawiony, chyba nawet lepszy niż sushi (a sushi też było bardzo dobre). Jedyne, co można by poprawić, to obsługa ☺️mogłaby być trochę bardziej zaangażowana. Poza tym wszystko na duży plus, chętnie wrócę!

  3. Mateusz Janecki ★★★★★

    Top. Absolutny. Set był wspaniały i pozwolił naprawdę podróżować po smakach. Czterech dorosłych, jedno dziecko, każdy najedzony i zadowolony. Pan który nas obsługiwał miał wiedzę i cierpliwość do nas - amatorów. Stworzono dla nas naprawdę świetną atmosferę. Detale - wychodząc żegnają (lub witają) Cię wszyscy pracownicy w zasięgu wzroku. Prawdziwi gospodarze. Nie chciało się wychodzić. Dziękujemy i polecamy bo to błyszczący punkt na mapie gastro Kielczowa.

  1. Adam Mafay ★★★★★

    Bardzo dobre sushi, ramen nie do końca taki jak lubię, ale bardzo poprawny. Obsługa na dobrym poziomie. Dwie rzeczy mnie zadziwiły: muzyka za głośna i zupełnie nie w stylu takiego sushi baru i za głośne rozmowy pracowników o rozmaitych problemach nie związanych z pracą. Robicie dobrą kulinarną robotę więc dajcie się nią cieszyć w skupieniu a nie rozgardiaszu. Poza tym i tak polecam. Dojazd katastrofalny, wszędzie błoto, ale to nic, i tak warto.

  2. Magda Maj ★★★★★

    Rewelacja :) Ceny dość wysokie w porównaniu do innych miejsc we Wrocławiu, ale samo sushi jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju! Do tego pycha. Polecam każdemu miłośnikowi sushi

  3. Krzysztof Pawlikowski ★★★★★

    Znam lokal od jego początków. W końcu przyszedł czas na recenzję. Jednym słowem pysznie, świeżo i za rozsądne pieniądze. Izakaya nigdymnie nie rozczarowała, nawet w czasie pandemii, na wynos, czy w lokalu, zawsze trzymała jakość. Co polecam? Chyba wszystko, ale przegrzebek w tempurze, tatar z łososia i Ramen... to istna bomba!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Izakaya Sushi Kiełczów?

Izakaya Sushi Kiełczów znajduje się przy Agrestowa 20G, 55-093 Kiełczów, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Izakaya Sushi Kiełczów?

Można skontaktować się z Izakaya Sushi Kiełczów pod numerem +48 886 726 622

Jak można dotrzeć do Izakaya Sushi Kiełczów?

Do Izakaya Sushi Kiełczów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements