Opinie

  1. Kinga Drążkiewicz ★★★☆☆

    Jeżeli chodzi o pizze to jest naprawdę pyszna, polecam. Obsługa tragedia. Byliśmy ze znajomymi zjeść na miejscu, czuliśmy się tam jak za karę, Pani właścicielka chyba też. O wszystko miała problem, ton przekazu i wyraz twarzy sprawił, że chcieliśmy zjeść i jak najszybciej opuścić lokal.

  2. KINGA RADZISZEWICZ ★★★★★

    Pizzeria Da Francesco to prawdziwy kawałek Włoch! Pizza jest wyjątkowa – cienkie, idealnie wypieczone ciasto, świeże składniki i aromatyczne sosy sprawiają, że każdy kęs to czysta przyjemność. Obsługa przemiła i profesjonalna. Szczerze polecam wszystkim miłośnikom prawdziwej włoskiej kuchni! Na pewno wrócimy :)

  3. Paulina ★★★★☆

    Pizzeria Da Francesco w Środzie Śląskiej serwuje pizzę polską (z dużą ilością składników) na cienkim "włoskim" cieście. Przyzwyczajona do innych standardów pizzowych, nie uważam aby była to najlepsza pizza jaką jadłam w życiu, ale myślę że na lokalnym rynku ŚŚ ma wielu zwolenników. Cenowo nie jest najgorzej (2 duże pizze+ sos -> 100 PLN), składniki dobrej jakości. Skorzystaliśmy z opcji ODBIÓR OSOBISTY i NA WYNOS. Pizza była gotowa do odbioru ok 25 min od zamówienia. Preferowana jest tam płatność gotówką, ale kartą również można zapłacić. Sam lokal bardzo surowy w wystroju, niezbyt zachęcający do pozostania i zjedzenia na miejscu. Fajną opcją jest szafka z włoskimi przysmakami (oliwa, makarony itd.) które, jeżeli się nie mylę, można zakupić do domu. Warto również wspomnieć, że pizzę kręci "Włoch".

  1. Daniel Kucicki ★★★★★

    Lokal w wystroju troche surowy ale Pizza przepyszna. Ciasto rewelacyjne a ilość składników odpowiednią. Do tego oliwa - PYSZNOŚCI. Ale z obserwacji widzę, że sporo osób bierze pizze na wynos.

  2. Agnieszka Andruszewska ★★★★★

    Jak dla mnie jedna z najlepszych pizz jakie jadłam. Polecam!

  3. Marllinmoon ★★☆☆☆

    Pizza była nienaganna i chyba nawet dobra. Jak to pizza. Czy włoska? Trochę wątpię, ale zjadliwa i w sumie smakowała. Było by trochę więcej gwiazdek za co pana który tą pizzę robił chyba przepraszam. Aż 2 gwiazdki z powodu pani. Może dlatego tu głównie ludzie przychodzą bo zbyt dużego wyboru pizzerii nie mają. Pani bardzo arogancka i baaardzo przemądrzała, jej pewność siebie aż bije po oczach a głupie komentarze i dziwne spostrzeżenia tylko ja bardziej pogrążają. Więcej tam nie pójdę. Nie z powodu pizzy a tej właśnie starszej pani. W lokalu oferowana jest pizza jedynie na wynos, to akurat minus. Brak dostawy a to ogromny minus, chociażby dlatego że oczekując na pizzę nie ma gdzie usiąść i zaczekać.

  1. Marek baran ★★☆☆☆

    Pizza wysmienita nie jest, ale nie jest tez niedobra, cena drastycznie wzrosła, wystrój lokalu odstrasza ciemny szary lokal, na pewno pizza z włoską wiele wspolnego nie ma, ogolnie jak ktos bardzo glodny to zji sie ale sa lepsze lokale

  2. Ratownik Medyczny Krasnal ★★★☆☆

    Kiedyś odebrałem pizze, niestety nie prowadzą dowozu . Oczywiście nie wszystkie muszą dowozić. Jak na typowa pizze którą robi Włoch według mnie była przeciętna, jadłem trochę lepsze. Niestety nie mam zdjęć. Pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Da francesco?

Pizzeria Da francesco znajduje się przy Malczycka 7, 55-300 Środa Śląska, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Da francesco?

Można skontaktować się z Pizzeria Da francesco pod numerem +48 508 574 683

Jak można dotrzeć do Pizzeria Da francesco?

Do Pizzeria Da francesco można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements