Czysto, mega widoczki na miasto, cicho, spokojnie , duży parking, "przesympatyczna" obsługa na recepcji która sprawiała wrażenie jakby pracowała za kare. Posiłki smaczne, nie do przejedzenia obsługa na sali bardzo pomocna i uprzejma. Ekspres do kawy na korytarzu. Lodowki brak w pokoju, woda z prysznica leci tak jakby dostała zawału ...myślałem że będę się płukał do rana .Blisko komunikacja miejska.
Zdjęcia
Opinie
-
Arkadiusz Pleszko ★★★☆☆
-
Katarzyna Jażdżewska ★☆☆☆☆
Niestety nie mogę zostawić dobrej opinii. Cisza nocna w hotelu jest totalną utopią ponieważ sam hotel organizując głośną dyskotekę w tygodniu nie przestrzega ciszy nocnej, do tego melduje gości w pokojach bezpośrednio nad salą dyskotekową. Obsługa hotelowa nie wie jak rozwiązać problem. ups Pokoje są przyzwoite, natomiast łazienki mikroskopijne, współczuję osobom z trochę wyższym wzrostem chcące skorzystać z toalety.
-
Arkadiusz Mistat ★★☆☆☆
Chciałem dokonać zamówienia jedzenia z hotelowej restauracji do pokoju. Okazało się, że ceny w menu, które było dostępne w teczce umieszczonej na biurku w pokoju mocno odbiegały od cen w menu na stronie restauracji. Zadzwoniłem do restauracji, żeby to wyjaśnić i usłyszałem, że prawdopodobnie ktoś zapomniał podmienić w pokoju menu na nowe. Zapytałem, czy w związku z tą sytuacją mogę liczyć na jakiś rabat od cen z aktualnego menu i dowiedziałem się, że nie ma takiej możliwości. Sprawę zgłosiłem również na recepcji, gdzie uzyskałem informację, że też nie otrzymam żadnej zniżki, gdyż restauracja jest odrębnym podmiotem. Rozumiem to, jak i fakt, że ktoś mógł nie dopilnować wymiany menu na nowe. Mimo wszystko uważam, że jakakolwiek chęć polubownego załatwienia sprawy przez Państwa personel byłaby mile widziana. Pewnym jest to, że nie będę polecał.
-
Ewa Z. (Taranelka) ★★★★★
Już trochę minęło od organizacji wesela w Hotelu Śląsk, jednak myśląc o naszym dniu wspominamy go ze wzruszeniem i szczęściem. Sala daje wiele możliwości, by udekorować ją w dogodny sposób. Zdecydowaliśmy się na okrągłe stoły, co było strzałem w dziesiątkę. Wiele słyszeliśmy pozytywnych głosów o jedzeniu i sami mogliśmy się przekonać jakie jest pyszne! Nikt, kto zastanawia się nad organizacją wesela w tym miejscu, nie musi się martwić, że na weselu go zabraknie. Kontakt z Panem Wojtkiem był czystą przyjemnością - konkretny i pomocny, służył radą i wskazówkami. W dniu wesela czuliśmy się zaopiekowani i nie musieliśmy się o nic martwić. Obsługa bardzo miła i sympatyczna, szybko reagująca na potrzeby nasze i naszych gości. Pod hotelem spory parking. Pokoje hotelowe były czyste i zarówno my, jak i goście, byliśmy bardzo zadowoleni. Jesteśmy bardzo wdzięczni, nawet po dłuższej chwili od wesela, za wszystko, czego doświadczyliśmy w tym miejscu. Dziękujemy pięknie!
-
Ryszard Janicki ★★★★☆
Hotel wygląda na odnowiony. Miła obsługa. Bardzo smaczne jedzenie w restauracji, choć śniadanie podawane w formie bufetu gdy jest więcej gości jest trochę uciążliwe, tworzą się kolejki. Szczególnie po kawę z dwóch urządzeń zwanymi expresami, ale trudno je tak nazwać przy szybkości z jaką serwują napoje. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, uzupełniana woda do picia. Ręczniki wyprane, czyste, choć mają trochę dziwny, jakby szpitalny zapach. Woda z prysznica leci bardzo słabiutko a telewizji nie da się oglądać na mikro TV ponieważ jest spoto zakłóceń. Być może tak się dzieje tylko w pokoju który zajmowałem (411). Niemniej jednak na krótki pobyt, jako baza wypadowa do zwiedzania miasta.
-
Agnieszka Zielińska ★★★★★
Fajny hotel, czyściutki,przepyszne śniadanka które gorąco polecam brakowało tylko ptasiego mleka. Hotel przyjazdy dla piesków co jest wielkim atutem dla posiadaczy czworonogow. Pokoje codziennie sprzątane. Obsługa bardzo sympatyczna oprócz jednej Pani z recepcji blondyneczki o kształtach wielce okrągłych (nie znam nazwiska) niesympatyczna,opryskliwa służbista. Hotel oddalony od głównych atrakcji Ok.4 km. Od hotelu przystanek tramwajowy Ok 300m z którego tramwaj nr 4 dowiezie nas do rynku. Polecam Hotel.
-
Katarzyna Domoradzka ★★★★★
W hotelu spędziłam weekend wraz z 20 osobową grupą. Hotel od samego początku zrobił na nas dobre wrażenie. Ustalenia z Panią Anią- coś niesamowitego, jej uprzejmości i zaangażowanie - brak słów. Cała obsługa zaczynając od Pan w recepcji na najwyszym poziomie, poprzez obsługę w restauracji i Panie sprzątające. W hotelu organizowana była dla nas "impreza integracyjna". Jedzenie zarówno na imprezie oraz innych posiłkach bardzo dobre. Śniadania tak obfite ze ciezko ogarnac choćby wzrokiem:) wybór potraw bardzo duży,.smaczne i wysokim poziomie Pokoje bardzo czyte, zadbane i nowoczesne. Dla mnie Hotel zasługuje na najwyższą ocenę! Wrócimy tam ponownie.
-
Renata Majewska - Skoczylas ★★★★★
Około 20-osobową grupą spędziliśmy w hotelu 3 dni. Cała obsługa hotelowa uśmiechnięta, zadowolona i chętna do wszelkiej pomocy. Piątkowa impreza zorganizowana na najwyższym poziomie. Pokoje czyste i zadbane. Pyszne obiady w przystępnych cenach, a śniadania urozmaicone z ogromnym wyborem. Dziękujemy serdecznie za wspaniały pobyt. Na pewno wrócimy, czy to grupą, czy ja prywatnie.
-
Sabina Słupska ★★★★★
Spędziliśmy w hotelu 3 dni, jakość obsługi na bardzo wysokim poziomie. Zaczynając od recepcji panie uśmiechnięte, na restauracji panie kelnerki sprostały wszelkim oczekiwaniom. Nie było problemu z mlekiem roślinnym czy przygotowaniem posiłku wege. Panie pokojowe uśmiechnięte.Pokoje czyste schludne. Napewno wrócimy. Dziękujemy za pobyt i świetna obsługę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Śląsk?
Hotel Śląsk znajduje się przy Oporowska 60, Fabryczna, 53-434 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Śląsk?
Można skontaktować się z Hotel Śląsk pod numerem +48 713 612 061
Jak można dotrzeć do Hotel Śląsk?
Do Hotel Śląsk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku