Opinie

  1. XXX GROUP ★★☆☆☆

    Obsługa pozostawia wiele do życzenia, szczególności Państwa dostawca, który nawet nie potrafi odpowiedzieć słowa „dzień dobry” - nie zachęca swoją osobą wcale. Plus za czeskie piwo i telewizor. Pizza na bardzo słabym poziomie, ciasto jak i składniki.

  2. Władysław Zwiranowski ★☆☆☆☆

    Pizza droga i nie dobra, po której są rewolucje żołądkowe, 2 klientów w środku i 30min czekania na pizzę. Obsługa fatalna, kelner Kuba wzrusza oczami, że musi obsłużyć klientów

  3. Barbara K ★★★★★

    Pizzerię Simon kiedyś odwiedzaliśmy regularnie (wtedy była inna obsada), a "Grucha" należała do naszych ulubionych smaków. Po dłuższej przerwie ponownie zawitaliśmy do lokalu. Nasza ulubiona pizza nie tylko zmieniła nazwę – teraz to "Pera" – ale też smak, i to na lepsze! Obsługa była bardzo sympatyczna, szczególnie zdobyła serce naszego psiego seniora, częstując go (za naszą zgodą) pysznymi smaczkami. Podczas jedzenia można było rzucić okiem na mecz siatkówki w TV – zawsze miło popatrzeć. Szkoda tylko, że zgodnie z kartą powinien być wybór piwa, a niestety go zabrakło. Muzyka w lokalu nie przypadła nam do gustu tak jak kiedyś, gdy z głośników leciał rock i blues, ale obecna oprawa dźwiękowa nie była też specjalnie uciążliwa. Na pewno jeszcze wrócimy!

  1. Radosław Cieślarek ★★★★★

    Super pizza - najlepsza jaką jadłem - cieniutkie chrupiące ciasto , ilość składników odpowiednia, żeby zjeść ze smakiem i nie czuć się nadętym. Korzystam przynajmniej raz w miesiącu. Szkoda , że nie ma ich już na TARNOGAJ U.

  2. Nadia Jasieniecka ★☆☆☆☆

    Pizza bardzo średnia. Nie do końca rozumiem jak ten lokal się utrzymuje. Sucha, a sos z pomidorami ma wspólny tylko kolor. Inne składniki także wątpliwej jakości. Ciężka na żołądku. Mimo że cena nie jest jakaś wysoka to i tak nie warta tego doświadczenia.

  3. Tomasz Merwiński ★★★★★

    Duuuża pizza, którą spokojnie najedzą się dwie dorosłe osoby. A do tego jest to dobra pizza - solidna. Dobrze dobrane składniki dobrej jakości, dobre ciasto i odpowiednio wypieczone… warto spróbować i się przekonać osobiście!

  1. Andrzej F ★★★★★

    Najlepsza pizza we Wrocławiu. Małe, przytulne wnętrze, miła obsługa, czeskie piwko z kijka.

  2. Marta Malinowska ★★★★★

    Obsługa szybka i uprzejma . Jedzenie dobre i podane bardzo szybko. Jedliśmy sałatkę z kurczaka ( porcja olbrzymia) i burgera i wszystko zostało zjedzone. Jedyny malutki minus za to, że kelnerka nie spytała jak bardzo wysmażony ma być burger.

  3. Konrad ★☆☆☆☆

    Moje pierwsze zamowienie i ostatnie. Chcialbym ocenic smak pizzy skladniki ktore byly użyte ale nie bylo mi to dane... Sytuacja wyglada tak: Zamawiam pizze przez strone internetowa pizzerii, po oplaceniu i zamowieniu pizzy wyswietla sie komunikat ze restauracja otworzy sie o godz 21:03? A jest godz. 20:05? Coś tu nie gra takze dzwonie do restauracji gdzie Pani bardzo milo tlumaczy ze zamkneli zamowienia online ale ze moje potwierdzili i oczywiscie je zrealizuja, a poprostu ja bylem ostatnim klientem. Mysle super. Mija godzina dzwoni telefon, myslalem ze to dostawca, ale dzwoni Pan z pizzeri i mowi ze kolezanka sie pomylila i ze moje zamowienie nie zostanie zrealizowane. Serio? Po godzinie czasu i zapewnieniu ze dostarczycie pizze? Zart. W ta godzine zrobilibyscie ja 3 razy i trzy razy dostarczyli. Gdybym zostal od razu poinformowany lub chociaz po 10 min nie po godzinie nie byloby problemu zamowilbym pizze gdzie indziej i po problemie. A tak podwojny czas oczekiwania. NIE POLECAM!!!!

  1. Sara Nowacka ★☆☆☆☆

    Jedna z gorszych pizzerii we Wrocławiu. Fatalny klimat, który tworzą podchmieleni ludzie i smród papierosów. Niemiła obsługa. Jedliśmy w hałasie- na kuchni/ zapleczu odkurzano! Ciasto słabe, suche, cienkie i twarde, taka mało ambitna, polska wersja włoskiego dania. Skladniki słabej jakości a ceny nieadekwatnie wysokie! Do tego kiedy dokupiliśmy oliwę, dostaliśmy jej tyle co na zdjęciu- łyżkę, no, może dwie. Koledze podano inną pizzę niż zamówił. Czosnek na mojej pizzy był pokrojony tak grubo, że każdy plaster był surowy w środku. "Ostra papryczka" w ogóle nie ostra. Nigdy tam nie wrócę. I nie polecam. Chyba że ktoś po prostu lubi piwo, a jak już wypije dużo, to obojętne mu co je.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Simon?

Pizzeria Simon znajduje się przy Sowia 19, Krzyki, 53-024 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Simon?

Można skontaktować się z Pizzeria Simon pod numerem +48 500 825 377

Jak można dotrzeć do Pizzeria Simon?

Do Pizzeria Simon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements