Opinie

  1. Szymon Cocos89 ★★★★★

    Dobra pizza, również na dowóz. Super chłopaki w obsłudze jak i na dowozie. Lubię w lecie miejsce przed pizzeria. Polecam bo mają w ofercie czeskie piwia!

  2. Paweł Kozłowski ★★★★★

    Dobra pizza w dobrej cenie. W czasach gdzie pizzerie sprzedają swoje megagiga pizze 35cm za 70zl nalezy szanować.

  3. Łukasz Kurowski ★★★★★

    Bardzo dobra pizza na cienkim cieście, chrupiąca, duża ilość dodatków. Polecam sos czosnkowy-ostry, czosnek czuć już od podania, a także przyjemnie kąsa w podniebienie. Obsługa miła, możliwość wypicia piwka zarówno z kranu jak i w butelce. Polecam:)

  1. Łukasz Kuczewski ★★☆☆☆

    U "Simona" wylądowałem przez przypadek. W lokalu ciemno i gorąco od pieca, a na zewnątrz trzeba znosić smród papierosów od innych klientów. Ceny umiarkowane. Pizza nie nie wyróżnia się na tle konkurencji. Czas oczekiwania prawie 40 minut, bo kucharz się pomylił, co zostało nam wynagrodzone krótkim "sorry".

  2. Rentui ★★★★★

    Pizza dla osób chcących zjeść coś między włoską, domową, a amerykańską. Ciężko określić jaka to jest dokładnie, ale w smaku wyśmienita, broni się idealnie. Cena nie jest wygórowana, a wielkość? Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, jest dobrze.

  3. Agnieszka Matubowska ★★★★★

    Bardzo dobra pizza, spokojne miejsce Polecam pozycję z gruszką

  1. Michal S. ★★★☆☆

    Niestety pizzeria zdaję się być na fali spadkowej jeśli chodzi o jakość/ilość. To już drugi raz gdy mam wrażenie, że pizze są coraz bardziej skromne, a cena przecież znacznie wzrosła. Na plus szybka dostawa w niecałe pół h.

  2. Mateusz Jaworski ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Zamówiliśmy pizzę o godzinie 14:50, planowany czas dostawy był na 15:46. Pierwszy kontakt z pizzerią o godz 16:00 - kierowca już wyjechał (dodam, że czas dojazdu to 4min z pizzeri do nas), mija kolejne 20min ponowny kontakt z pizzerią "zaproponowano śmieszny rabat 10zł" tylko, że nie o rabaty tutaj chodzi, ostatecznie po 42min opóźnienia (16:28) zjawia się kierowca z zimną pizzą... Jakbym mógł dałbym 0 gwiazdek lecz google jest wyrozumiały dla słabych lokali. Omijać szerokim łukiem, odradzam i NIE POLECAM tego miejsca.

  3. zuzanna smażych ★☆☆☆☆

    Na stronie internetowej była informacja, że czas oczekiwania na pizzę z dowozem to 30-45 min. Po złożeniu zamówienia pojawił się komunikat, że czas oczekiwania to 90 min. Po upływie 100 min zadzwoniłam do pizzerii dopytać się o moje zamówienie, Pani przeprosiła informując, że mieli problem i już do mnie wysyłają kierowcę. Po 5-ciu minutach zjawił się kierowca z.... jak się okazało zimną pizzą, do tego była bardzo sucha i w smaku bardzo słaba. Niestety nie miałam jak jej zwrócić dostawcy gdyż drzwi otworzyła współlokatorka i zapłaciła za ten zimny posiłek bez sprawdzenia.

  1. J K ★★★★★

    Pizza bardzo dobra, ciasto cienkie, może trochę za cienkie, ale nie jest suche za co plus. Składniki bardzo dobrej jakości, do wyboru kilka sosów i piwa czeskie w dobrej cenie. Z pewnością wrócimy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Simon?

Pizzeria Simon znajduje się przy Jugosłowiańska 65A, Psie Pole, 51-112 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Simon?

Można skontaktować się z Pizzeria Simon pod numerem +48 713 945 642

Jak można dotrzeć do Pizzeria Simon?

Do Pizzeria Simon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements