Opinie

  1. Kancelaria Adwokacka ★★★★★

    Mój pobyt oceniam bardzo pozytywnie. Apartament znajduje się w świetnej lokalizacji, zaledwie kilka minut pieszo od największych atrakcji miasta — ul. Piotrkowskiej, OFF Piotrkowska czy Manufaktury, co było dużym plusem podczas zwiedzania i spacerów. Sam apartament był czysty, nowocześnie wyposażony i funkcjonalny — łóżko, aneks kuchenny, prywatna łazienka, TV i Wi-Fi — było dostępne i działało bez zarzutu. Samodzielne zameldowanie (wejście na kod) jest wygodne i eliminuje formalności — idealne, jeśli cenisz sobie elastyczność i prywatność. Dużym atutem jest też spokój i komfort snu, co nie zawsze jest oczywiste w centralnej lokalizacji.

  2. Ewelina Woźniak-Wrzesińska ★☆☆☆☆

    Niestety mój pobyt w obiekcie Dream Apartaments zakończył się koniecznością opuszczenia lokalu i odwołania całej rezerwacji. Przykre jest to, że zarządca odpowiadając na poniższą opinię (tożsamą na Booking), mija się z prawdą, rozpowszechnia przekazane obsłudze informacje na temat stanu mojego zdrowia, dyskredytując mnie i moją opinię. (Przed przyjazdem informowałam przez booking chat oraz tradycyjną drogą e-mail perosnel o moich potrzebach, w tym o problemach zdrowotnych. Jedna z pracownic przed moim przyjazdem odpowiedziała na tę wiadomość, więc nie jest prawdą, że nie kontaktowałam się w tej sprawie z personelem). Od samego początku w mieszkaniu utrzymywał się silny, wszechobecny zapach uryny, którego nie dało się usunąć poprzez wietrzenie ani inne doraźne działania. Zapach był na tyle intensywny, że normalne funkcjonowanie i nocleg były niemożliwe. To nie była kwestia subiektywnego wrażenia, lecz realnego, trwałego problemu. Stan czystości i wyposażenia również pozostawiał wiele do życzenia: – kabina prysznicowa była niedoczyszczona, jedynie powierzchownie umyta, – szczotka do toalety – wyraźnie brudna i zużyta, – podłoga w łazience – umyta niedokładnie, – wycieraczka w łazience – brudna, – rama łóżka od strony głowy – widoczne pająki i inne insekty, – łóżko i materac – zniszczone; prowizoryczny stelaż (listwy i zsunięte płyty pilśniowe), a materac bardzo zużyty, miękki i nierówny, co całkowicie uniemożliwia komfortowy sen, zwłaszcza osobom z problemami z kręgosłupem. Co istotne, obiekt nie oferuje żadnych udogodnień dla osób z problemami z poruszaniem się, o czym nie informuje w ogólnodostępnych opisach. – wejście na teren prowadzi przez wysoką bramę, która realnie grozi potknięciem lub upadkiem, – wejście do budynku jest przez nieprzyjemny, wysoki stopień, – sam budynek to stare budownictwo bez windy, – ściany są bardzo cienkie, słychać wszystko, – całość sprawia wrażenie tanich, prowizorycznych rozwiązań i nastawienia na szybki zysk kosztem komfortu gości. Obiekt zaproponował mi zmianę pokoju od następnego dnia, jednak w sytuacji tak poważnych problemów (zapach, czystość, stan łóżka) nie było to dla mnie rozwiązanie. Radzę omijać to miejsce i zdecydowanie nie polecam. PS Moja poprzednia ocena zniknęła wraz z odpowiedzią zarządcy obiektu, dlatego załączam ją ponownie.

  3. Kinga Studzińska ★★★★★

    Pokoje małe, ale wystarczające dla dwóch osób na jedną noc. W mieszkaniu znajdowało się wszystko co było potrzebne. Przed wejściem na dziedziniec wzdłuż budynku są miejsca parkingowe ( parking miejski płatny od pon do pt 8:00-19:00 ) Jakieś maksymalnie 50 kroków do sklepu netto. Na Piotrkowską spokojnym spacerem 20 minut. Polecam ;)

  1. Agnieszka Swidowska ★★★★★

    Świetna lokalizacja , dobra cena. Idealny na krótki pobyt. Pokój dobrze wyposażony, czysty, wygodny, jasny. Jest wewnętrzny numerowany parking ale przyda się nie za szerokie auto i umiejętności kierowcy. Brama jest wąska i kręta, ale informacje o tym dostajecie na e-maila, również wszystkie kody wejściowe. Radzę wracać w miarę trzeźwym bo będzie problem z wstukaniem tych wszystkich kodów… ściany są cienkie i ręczniki rzeczywiście , jak ktoś wcześniej pisał lekko śmierdziały. Ogólnie jednak jest więcej plusów niż minusów . Zabiorę swoje ręczniki i chętnie wrócę przy najbliższej okazji . Pobyt oceniam jako udany i szacun za renowację kamienicy , na Google można poszukać jak to wyglądało wcześniej .

  2. Ł P ★★★★☆

    Fajne miejsce na pobyt w Łodzi, pod względem lokalizacji super. Niedaleko do ul. Piotrkowskiej, komunikacji. Pokój w porządku, wszystkie potrzebne rzeczy na krótki pobyt , kubki, talerze, sztućce, itp. Możliwość rezerwacji miejsca postojowego w podwórku.

  3. Natalia Nnn ★★★★★

    Miejsce to w pełni spełniło moje oczekiwania. Do Łodzi przyjechałam na koncert, więc szukałam noclegu, by rano wrócić do domu. Obiekt ten jest w przystępnej cenie a jakość jest naprawdę dobra. Pokoje czyste i przestronne. W pokoju jest telewizor oraz stół z krzesłami. Łóżko jest wygodne, jednak na łóżko dwuosobowe jest tylko jedna kołdra. Łazienka także zadbana, wszystko w porządku. Dodatkowo w pokoju był aneks kuchenny, z płytą indukcyjną oraz mikrofalówką - co znacznie ułatwia przygotowanie szybkich posiłków. Jedyna uwaga to skomplikowane zamki elektroniczne, ale po nieudanej próbie wszystko zadziałało. Mimo wszystko dzięki temu obiekt jest dobrze zabezpieczony, a co za tym idzie czuje się tam bezpiecznie i spokojnie. Polecam, jeśli będę znów w Łodzi na pewno wybiorę to miejsce!

  1. Karolina Szuta ★★★★★

    Bardzo dobra cena w takiej lokalizacji. Jest to właściwie centrum, wszędzie można dojść piechotą lub komunikacją miejską. Na przeciwko Netto, troszkę dalej lidl i ul. Piotrkowska. Całe zameldowanie przebiega bezkontaktowo. Apartament niewielki, ale wszystko w nim jest. Wygodny aneks kuchenny z płytą grzewczą, mikrofalówką. Czysto i schludnie. Jedyny minus to brak informacji na którym piętrze znajduje się dany apartament - nie każdy może wspinać się po schodach. I łazienka nad lustrem słabo oświetlona.

  2. Adam Pietrak ★★★★★

    Samoobsługa w obiekcie. Apartamenty bardzo czyste. Bezproblemowy kontakt z obsługą. Lokalizacja w centrum Łodzi, dostępne miejsca parkingowe przy obiekcie w niskiej cenie. Dostęp do WI-FI.

  3. Paweł ★★★★★

    Lokal jak za tą cenę świetny, jak ktoś ogarnia tematy elektronicznych zamków itp., nie ma żadnych problemów z dostaniem sie do pokoju. Jestem zaskoczony profesjonalizmem obsługi, jak i kontaktu w sprawie wynajmu. Serdecznie polecam

  1. Jarek S. ★★★★☆

    Nowiutkie, czyściutkie apartamenciki. Niby co trzeba jest ale brakuje półki w przedpokoju, półeczki koło lub nad łóżkiem. I jedna kołdra na podwójne łóżko. Skomplikowany system elektronicznych zamków. I ostrożnie wjeżdżać na wewnętrzny parking!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dream Apartments - Gdańska 72?

Dream Apartments - Gdańska 72 znajduje się przy Gdańska 72, Polesie, 90-613 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dream Apartments - Gdańska 72?

Można skontaktować się z Dream Apartments - Gdańska 72 pod numerem +48 606 666 160

Jak można dotrzeć do Dream Apartments - Gdańska 72?

Do Dream Apartments - Gdańska 72 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements