Opinie

  1. Gosia GILI ★★☆☆☆

    Hostel jest tragiczny! Zimno w pokoju, brak zasłon, bardzo cienka kołdra, mały piecyk na prąd ma wystarczyć na ogrzanie pokoju z marmurową podłogą:( w całym hostelu zimno. Malo sztućców/ nie ma żadnego widelca i większego noża, Deski. Po prostu Bieda. Słychać wszystkich sąsiadów z pokoi obok , bardzo cienkie ściany. Za cenę 90zl za noc w hostelu spodziewałam się jednak jakiegoś komfortu.

  2. Maciej Kamianowski ★★★★★

    Klimatyczne, zaciszne miejsce w samym sercu Łodzi. Gorąco polecam każdemu kto lubi ciszę i spokój a jednocześnie uwielbia miasto.

  3. intensive care ★★★★★

    Jestem pod ogromnym wrażeniem. KLASA. To nie był zwykły nocleg, to było spanie w komnacie w pałacu. Niesamowite wrażenie robią antyczne meble (na jednej stronie znalazłam, że są z przełomu XIX wieku) sprowadzane z całej Europy. Łazienka cala w granicie. Nawet jest kominek w pokoju. Łóżko mega wygodne. Wszystko w drewnie. W holu ponoć jest największy w Polsce kryształowy żyrandol. W cenie noclegu parking. Blisko do Piotrowskiej. Polski właściciel, a nie zagraniczna spółka. Spałam w różnych miejscach, w różnych krajach, ale to właśnie w Łodzi poczułam się luksusowo. Szczerze, dziwię się czemu takie miejsce nie ma obłożenia na kolejne 2 miesiace.

  1. Anna Trochimczyk ★★★★★

    Miejsce jest wyjątkowe i warto zobaczyć je na żywo. Wspaniały żyrandol, witraże, meble, dywan. Pokoje jak z muzeum. Pokój nr 6 i 7 nie za duże i z łazienką poza pokojem ale nie jest to uciążliwe gdy jedzie się na jedną noc. Podobno w pałacyku mieszka duch ale nie spotkałam, noc przespana bez problemów choć łóżko trochę skrzypi. W pokoju jest czajnik, filiżanki, mini lodówka, telewizor. Na zewnątrz parking - po nocy ptaszki nam zostawiły dużo "pamiątek". Mi się tam bardzo podobało. Coś innego niż nudne, blokowe apartamenty.

  2. Jarek K ★★★★★

    Generalnie ładne i ciekawe miejsce, hotelik bardzo nietypowy! Czystość na 5 z małym "-". Ale w tej cenie jest super. B dobra lokalizacja.

  3. Wojciech Augiewicz ★★★★☆

    Miły hotelik w centrum. Mały minus skrzypiące łóżka i nie działająca deszczownica w prysznicu. Poza tym ok duże pokoje historyczne meble. Duży telewizor ekspres do kawy, czajnik, lodówka,parking i blisko do większości Łódzkich atrakcji. Możliwość zamówienia śniadania w cenie 40 zł od osoby. Nie zamawialiśmy ale Pani w recepcji bardzo polecała.

  1. Łukasz Janc ★★★★★

    Świetne miejsce na tani i wygodny nocleg w centrum Łodzi. Zarówno część hotelowa i hostelowa są świetnie wyposażone, czyste i wygodne.

  2. Izabela M ★★☆☆☆

    Uwaga na wejście, ponieważ jest osobne do hotelu i hostelu.. o ile wejście do hotelu prezentuje się ładnie i świątecznie, tyle w hostelu to długie kręte schody, gdzie czuje się jakby szło się do lochu w komnacie. Pokój: zastałam złożone poduszkę i kołdrę - w stanie raczej złym niż średnim, a na nich poskladane poszewki i koc. Niestety nie użyłam kołdry ani poduszki gdyż wyglądały obobrzydliwiw. Na podłodze krecił się kłębek rudych włosów i plamy po jedzeniu. Wybrałam pokój nr 10 - jednoosobowy w hostelu aby mieć spokój i odpocząć, tymczasem za ścianą w pokoju 11 "goście" zachowywali się bardzo głośno.. Darli się, słuchali muzyki.. Nikogo nie obchodziła cisza nocna ani kultura.. Ściany zupełnie niewygłuszone, drzwi tak samo, słychać wszystko. W łazience czysto, woda ciepła. Kaloryfer działał, nie było zimno. W pokoju unosił się bardzo dziwny zapach, którego nie dałam rady wywietrzyć.. Generalnie nie wróciłabym drugi raz.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Łódzki Pałacyk?

Łódzki Pałacyk znajduje się przy Stefana Żeromskiego 52, Polesie, 90-626 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Łódzki Pałacyk?

Można skontaktować się z Łódzki Pałacyk pod numerem +48 609 703 099

Jak można dotrzeć do Łódzki Pałacyk?

Do Łódzki Pałacyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements