Opinie

  1. Wojtek G ★★★★★

    Dziękuję ekipie DaGrasso za pomoc, której dziś od Was doświadczyłem. Torba znacząco przyczyniła się do tego, że urodziny syna bardzo się udały. O pizzy nie piszę, bo oczywistym jest że wszystkim gościom bardzo smakowała. Jeszcze raz dziękuję!

  2. Przemysław Górecki ★★☆☆☆

    Przykro mi pisać ale dziś odtrzymana w dostawie pizza Mafioso bardzo nas rozczarowała. Ser i sos bardzo daleko od brzegu, ciasto cieniutkie i już twarde a pizza przyjechała letnia. Zawsze braliśmy z DaGrasso ale tym razem odłożyliśmy te pizze na bok (może pies zje) i pojechałem do innej pizzerii odebrać osobiście. Może taki dzień, tuż po 1.11 i masa zamówień, którym lokal nie podołał (dostawa po prawie 1h). W każdym razie, bardzo nam przykro i źle tej niedzieli.

  3. Szary Wilk ★☆☆☆☆

    Zamówiliśmy dwa burgery, w tym czasie mój brat zdążył wyjść z restauracji pójść do innej knajpy otrzymać swoje zamówienie i wrócić a my dalej czekaliśmy. Jak po 40 minutach zapytałem się babki co z moim zamówieniem ta się oburzyła i stwierdziła że to nie fast food (nie wiem czy uderzyła łbem o krawężnik czy serio myśli że byle sieciówa to poważna restauracja)

  1. Tomek Fisiak ★★★★★

    Panie z obsługi przemiłe. Pizza zawsze smaczna. A od kiedy powstała nowa altana na dworzu to klimat jest niesamowity. Polecam

  2. Marcin Gzik ★☆☆☆☆

    Pizzeria jest jedną z dwóch w Konstantynowie gdzie zamawiam, dzisiaj telefonicznie zamówiłem pół na pół gdzie przybywszy na miejsce Pani wmawia mi że zamówiłem dwie. Nie wnikam jak potoczyły się los tych placków ale dziwi mnie że kobieta nie miała podzielności uwagi rozmawiając przez telefon zemną i z koleżanką obok. Ps. Nie wmawiajcie klientowi co mówił, ewentualnie rejestrujcie rozmowy. Pozdrawiam zostawiajac 1 gwiazdkę za tą nie skupioną infolinię… reszta kiedyś była ok, inaczej dzisiaj bym nie dzwonił.

  3. Sylwia 25st ★★★★★

    Wywiązują się z ustaleń i zaleceń klienta w 100%. Dostawa na czas. Pizzerman wyjątkowo kompetentny. Zamówcie coś specjalnego z poza menu. Dostaniecie potęgę smaku. Pozdrawiam ekipę DA GRASSO.

  1. Agata O. ★★★★☆

    Pizzę bardzo lubię, ale po raz kolejny przywiózł ją mężczyzna, który pyta czy "doliczamy napiwek?". Moim zdaniem to bezczelne z jego strony-takie sugerowanie komuś co powinien zrobić. Bo zaproponowanie napiwku powinno wyjść z mojej strony(jeśli miałabym ochotę go dać), a nie ze strony osoby, która dowozi pizzę,a dowóz jest opłacony. Mnie to zniechęciło do zamawiania pizzy w tej pizzerii.

  2. Ewa Ferenc ★★☆☆☆

    Jak za 70 zł, tak chyba słabo to wygląda. Cena rośnie a środek maleje ...

  3. Kamil Aleksandrowicz ★★☆☆☆

    Pizzę zamówiłem z odbiorem osobistym, czas oczekiwania to 30 minut (okej), przyjechałem po 25 minutach i otrzymałem ledwo ciepłą pizzę. Po dojechaniu do domu (2minuty) otworzyłem opakowanie, moim oczom ukazało się coś co w rzeczywistości może i przypomina pizzę… aczkolwiek smak ? Oceniam na 1 , od spodu spalona, zimna… jadłem pizzę naprawdę z wielu lokali DaGrasso lecz to co otrzymałem tutaj to naprawdę godne kary, niestety nie polecę nikomu pizzy z tego miejsca. Obsługa jak najbardziej na plus, lecz pizza totalne dno, żałuje, że zamówiłem. Ogólnie nie polecam…

  1. Wędrowny Niedźwiedź ★★★★☆

    Odwiedziłem lokal w niedzielne popołudnie aby nabrać jak najwięcej kalorii po treningu. Po wejściu do lokalu wybrałem ustronne miejsce w rogu pizzerii - stół, kanapy itd. były czyste. Otrzymaliśmy menu, a następnie po przeczekaniu 30 minut nikt nami się nie zainteresował - można najwidoczniej posiedzieć i się ogrzać. Pizzę zamówiłem podchodząc do kasy gdzie na widok mojego kuponu (Pizza duża w cenie średniej) otrzymałem skwaszoną minę obsługi (chociaż uznali kupon). Czekanie na pizzę nie rozciągało się w czasie o dziwo. Otrzymaliśmy swój placek z dodatkami (Cztery sery, widoczna na zdjęciach) po około 10 minutach. Pizzerman sprawnie i porządnie wykonał swoją robotę. Placek nie był spieczony ani nie brakowało mu dodatków. Podkład pod ser grubo wysmarowany sosem pomidorowym co zaliczam do pozytywów, ser ciągnący nie spalony. Osobiście delektowałem się wybornym smakiem. Pizza została zważona (widać na zdjęciach) co wykazało, że duża pizza 42cm "Cztery sery" ma około 1034g (Czyli pizza około 1380kcal, sos czosnkowy 800kcal cały dzbanek). Sosy do pizzy niestety mnie zawiodły, nie ich smak, a ilość - pół dzbanka sosu musztardowo miodowego. Obsługa lokalu jest na dopuszczalnym poziomie, ale moglibyśmy sobie życzyć czegoś więcej. Pizzermanowi nie mam nic do zarzucenia, a spędzony tam czas wspominam całkiem dobrze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Da Grasso?

Da Grasso znajduje się przy plac Kościuszki 2C, 95-050 Konstantynów Łódzki, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Da Grasso?

Można skontaktować się z Da Grasso pod numerem +48 504 907 535

Jak można dotrzeć do Da Grasso?

Do Da Grasso można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements