Wrażenie było mieszane: wspaniała atmosfera, pyszne jedzenie, ALE nieuważna kelnerka nie przyniosła zamówionego dania, przeznaczonego dla dziecka, przez co dziecko pozostało głodne. Zamiast kawy, którą również zamówiono, przyniosła Pepsi.
Zdjęcia
Opinie
-
Марина Лукашова ★★☆☆☆
-
Dariusz ★☆☆☆☆
Przejeżdżałem kilkadziesiąt razy droga 25 i w końcu zdecydowałem się odwiedzić to urokliwe miejsce. Szkoda tylko że opinie i urok tego miejsca są nie adekwatne do tego co serwowane jest w kuchni. Miał być szybki posiłek w piątkowy wieczór żurek i rosół. Żurek tragedia sam chrzan plus do tego jak było napisane w karcie wlane wypiekane pieczywo. W różnych konfiguracjach w Polsce podaje się żurek ale w takiej tragicznej to pierwszy raz miałem okazję spróbować. Pieczywo do żurku było na słodko z żurawiną fakt jestem laikiem kulinarnym ale żur ze słodkim pieczywem to ekstremalne doznania smakowe. Wspomniany wcześniej rosół to woda z makaronem plus spora ilość marchewki i pietruszki tragedia bez aromatu i smaku. Co do jakości obsługi to obsługa była ale bardzo oschła i obojętna Podsumowując mieszanka słabej obsługi i tragicznej kuchni za wysoka cenę (żurek 33zl rosół 25zl)nie ma racji bytu. Nie polecam tego miejsca
-
Martyna Zapalska ★☆☆☆☆
Byłam w tym miejscu trzy razy. Pierwszy raz 6 lat temu, zapamiętałam wspaniałą obsługę, przepyszny żurek w chlebie pięknie podany. Przez dwie kolejne wizyty 6 lat później dwukrotnie nie było już puree ziemniaczanego (z którego składa się większość dań głównych) jest to nieporozumienie, ponieważ nie były to godziny późno wieczorne a popołudniowe. Wiedząc, że w weekendy jest duży ruch chyba można przygotować większą ilość lub po prostu na bieżąco dorabiać. To tylko ugotowane ziemniaki odpowiednio podane. Zamiast tego klient otrzymuje gotowce( dopieczone/usmażone ziemniaki ) obrzydliwy jest sam fakt dania za 60-70zł z gotowcami, dla mnie to nie porozumienie. Jakby tego było mało ziemniaki były w środku twarde niedopieczone. Zapewne przez pośpiech i przez ogromny ruch w restauracji. Chciałam o tym poinformować kelnerkę aczkolwiek ani razu nie zadano pytania „czy wszystko okej?” „Czy smakowało”? To chyba standard w „droższych” restauracjach, obsługa lekceważąco podchodzi do klienta, na starcie pretensje że nie poinformowano i jednej osobie mniej przy rezerwacji (z 6 na 5 osób). Surówki również smakują jak ze sklepu. Kompletna klapa jest chodzi o smak. Żurek bez szału, podany na zwykłym talerzu z jedną kromką chleba, a cena jakby właśnie miał być taki jak kiedyś w chlebie… Żadne z dań nie zachwycało smakiem. Jestem zawiedziona i nigdy już nie odwiedzę i nie polecę nikomu tego miejsca. Dla bardziej wymagających klientów lubiących nietypowe połączenia smakowe dopracowane w każdym calu, dania polskie ale przepyszne nie smakiem przypominające stołówkę szkolną i PRZEDE WSZYSTKIM wszystko wykonywane od 0 na miejscu a nie gotowce w daniu polecam 35min dalej restaurację Jakubus. Ceny podobne lub nawet niższe a smakowo niebo a ziemia.
-
Ania Trzepizur ★★★★★
Nie oceniam samego spania bo wpadliśmy tylko na obiad. Była niedziela godzina szczytu obiadowego. I fenomenalnie na dania dwudaniowe czekaliśmy raptem 35 min. Obsługa fantastyczna. A sam obiad godny polecenia. Wszytko smacze w punkt. Żeberka rozpływały się w ustach. Zupa rybna to jakaś poezja na talerzu i nie trzeba rozmawiać drugiego dania taka jest syta. Można również nacieszyć oko miłym widokiem na staw i całe otoczenie. Miejsce fantastyczne na imprezy okolicznościowe. Zadbane, czyste, pełne zieleni. I dla właścicieli piesków - można odwiedzić ich z psem :) polecam zajrzeć jak będziesz przejazdem.
-
3siek Ml ★★★★★
Kraina wspaniałych smaków, pięknych doznań, burzy emocji, super zabawy, magicznego miejsca i pysznego jedzenia. Zajazd Pod Zającem to naprawdę nietuzinkowe miejsce, rustykalne, ze wspaniałym klimatem i najwyższą jakością jakiej mogliśmy doświadczyć. Tam na miejscu jest naprawdę wszystko, Pani Paulina, manager z super radami, świetnym kontaktem, obsługa jak z bajki, kelnerzy i kelnerki tylko dla nas i to było bardzo czuć, niesamowita atmosfera, świetne wyczucie obsługi, nic dodać, nic ująć, finezja w sztuce zarządzania i kunszt w przygotowaniu, brak słów żeby opisać, po prostu proponuje spróbować. Nie musieliśmy się zupełnie niczym przejmować, niczym interesować. Goście byli zachwyceni, wszyscy powtarzali, że jedzenie było świetne i nigdy nie spotkali tak świetnej kuchni, dla dzieci również były przygotowane inne potrawy, po prostu nie do przebicia, ciężko będzie znaleźć chociażby podobne miejsce. Polecamy z całego serca, nasz ślub dzięki tak wspaniałym ludziom wyszedł pięknie, na długo zostanie w naszej pamięci, a na obiad będziemy wracać częściej ;) Bardzo dziękujemy, że za sprawą Waszej uprzejmości, całego Waszego Teamu mogliśmy my i nasi goście poczuć się tak wyjątkowo w ten wspaniały dzień. Proponujemy spróbować, naprawdę lepiej już nie można trafić, to jak wspaniale książka, zaczyna się niepozornie, ale przeradza we wspaniałą przygodę!!!!Bardzo bardzo polecamy!!!!!
-
Robert boodzio2 ★★★★☆
Na temat pokoi nie wypowiadam się gdyż nie korzystałem. Ale za jedzenie mogę ręczyć. Czas oczekiwania na danie główne wart jest tego co zobaczymy i posmakują nasze kubki smakowe . Ceny można powiedzieć adekwatne do walorów. Obiekt robi wrażenie i jadąc dk 25 z Oleśnicy na Ostrów Wielkopolski warto zjechać z głównej drogi i cofnąć się w czasie o kilkaset lat. Koło młyńskie już się nie kreci ,ale nadal można kupić chleb wypiekany z własnej mąki.
-
Aleksandra Lichoń ★☆☆☆☆
Ogromne rozczarowanie. Byliśmy w czasie średniego obłożenia. Po Ponad godzinnym oczekiwaniu na jedzenie poszłam dowiedzieć się co z naszym zamówieniem - okazało się, ze nasze zamówienie zostało zagubione? Lub inna przyczyna skutkująca nie wydaniem zamówienia. Po kilku minutach przyszła Pani i informuje, ze czas oczekiwania to jeszcze 15 min. Byliśmy już zmarznięci i zniesmaczeni całą sytuacja, więc podziękowaliśmy za jedzenie i poprosiliśmy o rachunek (zdążyliśmy wypić tylko wodę). Liczyłam na jakieś zachowanie pro klienckie ze strony obsługi odnośnie płatności za napój, jednak odniosłam wrażenie, ze Pani miała problem z tym, ze musi usunąć z rachunku dwa Dania. Może miałam zapłacić za całość? mimo, ze nie otrzymaliśmy nic :) Dziwne doświadczenie.
-
Oleksandr Bodakin ★★★★★
Byliśmy większą ekipą, 12 osób) dziewczyny z obsługi wyglądali troche pogubieni przy większym zamówieniu, ale bardzo się starali. W sumie obsługa była dobra. Na dania troche się czekało (niedziela 13.00), każdy chwalił swoje dania, było smaczne, porcje duże (jak na mnie to aż za duże)). Teren zadbany, ładny, jest gdzie poszpacerować po mocniejszym obiadzie, bardzo klimatyczny teren, dzieciaki cieszyli się z króliczków. Ogólnie wrażenia pozytywne, wrócimy jeszcze)
-
Monika G ★★☆☆☆
Witam. Jedna gwiazda za cudowną lokalizację a druga za pyszne jedzenie. Byłam z bliskimi 25go września na obiedzie. Obsługa katastrofalna. Od momentu przyjęcia zamówienia do zapłaty brak możliwości nawiązania kontaktu wzrokowego z kelnerem. Bezczelnie poniżają swoich pracowników w obecności gości, choć widać, że ich w ogóle nie przygotowano do obsługi klienta. Choć dobre jedzenie to podane w takim klimacie pozostawia duży niesmak. Główny kelner (z bródką) upomniany, że jego zachowanie jest mało profesjonalne odpowiedział, że tak jak płacą takich mają ludzi. Niestety nie moge szczerze polecic tego miejsca komuś, kto nie szuka tylko dobrego jedzenia, ale i dobrej atmosfery. Edit- po przeczytaniu odpowiedzi właściciela odejmuje kolejną gwiazdkę. Zapomniałam również dodać, że ponad połowa stolików była pusta!
-
Mara Martelli ★★★☆☆
Miejsce piękne i z ogromnym potencjałem. Jedzenie raczej smaczne. Jednak obsługa to jakiś dramat pod względem organizacji. Mało profesjonalne podejście Pani Manager. Szkoda ze tak piękne miejsce nie jest zarządzane przez kogoś kto czuł by pasje do tego i mógłby zapanować nad obsługa dla gości . W restauracji panuje totalny chaos. Brakuje osoby, która wyznaczy miejsca dla gości. Mam wrażenie ze gość w tym miejscu to problem. Wielka Szkoda ;(
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gościniec pod Zającem?
Gościniec pod Zającem znajduje się przy 56-400 Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gościniec pod Zającem?
Można skontaktować się z Gościniec pod Zającem pod numerem +48 713 154 797
Jak można dotrzeć do Gościniec pod Zającem?
Do Gościniec pod Zającem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku