Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Wszytko na plus... Cena,czystość, schludnie oraz wyposażenie dla gości podstawowe lepsze ,niż w nie jednym drogim hotelu. Absolutnie nie mam sie do czego doczepić. Tylko wracać i nocować:)
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Gruza ★★★★★
-
JanekSzef POLSKA ★★☆☆☆
TRAGIEDIA wejście do pokoju trwa 15 minut 3 kody 5 drzwi. Pokój 2x2m bez telewizora. Toaleta wspólna z innymi gośćmi hotelu.
-
Misiu Fisiu ★★★★☆
Apartament na jedną noc będzie w miarę ok. Pokoje jak robotnicze. Niby czysto ale już zaniedbane - brudne ściany przy łóżku i zużyta pościel. W łazienkach nie ma grzyba. Na pochwałę zasługuje wyposażenie kuchni - herbata, kawa, cukier, sól ogólnodostępne świadczą o gościnności Właścicieli.
-
marioplus321 ★★☆☆☆
Brak prądu od samego początku. Nie można wejść do pokoju. W końcu pan zajmujący się naprawą elektryki pomógł wejść. Brak światła. Po telefonie do obsługi apartamentu proponuję (JA) zamianę, ale słyszę że muszę dopłacić chociaż awaria nie z mojej winy. Prąd w końcu naprawiony. Terma ciepłej wody nie działa. Zimna woda. Kąpiel pod prysznicem na zimno wieczorem i rano. W końcu po kolejnej interwencji, następnego dnia, apartament zamieniony na inny bez dopłaty, ale bez parkingu . Musiałem opłacić parking przy ulicy. Parking przy TYM apartamencie jest, ale bardzo mały. Drzwi od bardzo małej łazienki harmonijkowe, nie domykają się. Brak ręczników papierowych. Nie polecam!
-
Dominika Cholipska ★☆☆☆☆
Dostaliśmy pokój nr 1- Venice. Telewizja nie działa- brak sygnału. Po poinformowaniu właścicielki o problemie, stwierdziła ona, że jej kolega skontaktuje się z nami przez booking w tej sprawie. Oczywiście nas olano. Łóżko tak miękkie, że się zapadłam, jak na nim usiadłam. Po położeniu się czuć każdą sprężynę. Prysznic obrzydliwy z zepsutą sluchawką. Z wc nie da się skorzystać przy zamkniętych drzwiach- osobie o wzroście 175 cm nie mieszczą się kolana. Osoba o wzroście 167 też nie jest w stanie wygodnie korzystać z toalety. Okolica i sąsiedztwo strasznie zaniedbane i brudne. Bardzo niski sufit, osoba o wzroście 175 cm bez problemu dotknie ręka sufitu. Osoba o wzroście 2 metrów nie wiem, czy w ogóle by była w stanie normalnie po tym mieszaniu chodzić. Żelazka nie znalazłam. Byla tylko deska do prasowania. Zestaw do kawy i herbaty to najtańsza herbata, resztka skamieniałego cukru w słoiku i 2 łyżeczki sypanej kawy w otwartym kieliszku. Wg mnie to miejsca powinno zostać usunięte z bookingu!!
-
Monika Kupczyk ★☆☆☆☆
Odradzam, odradzam, odradzam! Zdjęcia, a rzeczywistosc to dwie różne bajki. Straciłam pieniądze podwójnie, ponieważ musiałam dodatkowo zapłacić za pokój w hotelu, gdyż w rzekomym "apartamencie" nie byłam w stanie spędzić nocy. Grzyb, pleśń, smród wilgoci nie do zniesienia. Brud, dziury w odbiciu łóżka (pościeli ani materaca nie sprawdzałam, bo obrzydzalo mnie by cokolwiek tam dotknąć), toaleta czy łazienka obrzydliwie brudne i zapleśniałe. Nie odważyłam się nawet usiąść na łóżku w ubraniach. Jak weszłam tak wyszłam. W życiu nie spotkałam się z kimś tak nieuczciwym. Nie wyobrażam sobie jak można brać za to pieniądze.
-
Ola Sieradzka (tytuska) ★★★★☆
Wnętrze pokoju (Havana) było w dobrym stanie - czysta pościel, pojemna szafa, wygodne łóżko, wiatrak i biurko z krzesłem. Kuchnia dobrze wyposażona, chociaż potrzebowaliśmy w sumie tylko czajnika. Dwie łazienki - wszystko było na swoim miejscu. Samo wnętrze oceniam dobrze. Niestety, kamienica, w której znajdują się apartamenty wygląda bardzo niezachęcająco. Plusem jest bliska obecność Stokrotki (dosłownie minuta drogi) oraz przystanków autobusowych i tramwajowych. Minusem, akurat w moim pokoju, to, że lampa uliczna świeciła prostu w okno i niestety zasłona niewiele dawała. Przydałyby się jakieś porządne rolety.
-
aalleee ksandra ★☆☆☆☆
Bardzo odradzam. Zaniedbana kamienica zaadaptowana na pokoje do wynajęcia. Zapach stęchlizny, stare pościele i ręczniki, zdjęcia pokoju z booking skrajnie odbiegające od tego co zastałam na miejscu, ostatnią noc w Łodzi wolałam spędzić w innym miejscu. Drzwi się nie domykają. Nie czulam się ani komfortowo ani bezpiecznie.
-
Aleksandra Jastrzebska ★☆☆☆☆
Nie polecam tego miejsca. Łóżko w opłakanym stanie, stara dziurawa pościel. Mydło z włosami- bardzo niehigienicznie. Zdjęcia nie odzwierciedlały rzeczywistości. Bałam się, że na parkingu to mi ktoś auto rozbierze bo kręciły się dziwne osoby. Nieciekawa okolica. Nie rozumiem dlaczego ten obiekt nazywa się apartament, bo to nawet nie przypominało hostelu. Nawet tam nie zostałam, pokój opuściłam po 10 minutach, dramat. Ps w odpowiedzi na komentarz właściciela: Rezerwacja była na mojego partnera, w dniu rezerwacji po wejściu do pokoju Pani nie odbierała więc wymieniliśmy ze sobą sms-y.
-
dzieciel09 ★★★★☆
Pokój raczej nie powinien nazywać się apartamentem bo do tego trochę brakuje... Mieści się w starym małym budynku przy ruchliwej ulicy z torem tramwajowym. Jak ktoś ma słaby sen to raczej odradzam. Pomieszczenia wyremontowano ale dość niestarannie... Widać wiele niedoskonałości wykończeniowych... Trzeba zaznaczyć że w pokoju było czysto a lóżko było dość duże i wygodne. Łazienka jest wspólna dla kilku pokoi, podobnie jak kuchnia. Przy obiekcie znajduje się market wiec łatwo zrobić zakupy. Bardzo dobra jest z tamtad również komunikacja miejska.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ronus Apartments?
Ronus Apartments znajduje się przy Pomorska 116, Śródmieście, 91-403 Łódź, Łódzkie, Polska
Jak można dotrzeć do Ronus Apartments?
Do Ronus Apartments można dotrzeć, korzystając z poniższego linku