Opinie

  1. MegaMali ★★★★★

    Polecam, imprezy na najlepszym poziomie, jedzenie bardzo dobre, doprawione, ładnie podane, miła obsługa. Ciekawy obiekt, nietypowe ułożenie. Czysto.

  2. Patryk Czerkies ★★★★★

    Wszytko ok. Śniadanie smaczne. Pokój przestronny i czysty.

  3. Sabina Marczewska ★☆☆☆☆

    Dziękuję za najgorsza noc życia. Ludzie zatrzymują się u Was po to żeby się przespać, odpocząć po drodze lub w trakcie drogi, są z dziećmi. Organizowanie całonocne imprezy - dyskoteki naprawdę jest czymś karygodne. Niektóre osoby śpią u was by następnego dnia przejechać kilkaset kilometrów, ale nie interesuje was że ktoś będzie niewyspany i będzie miał wypadek. Ważne że zarobicie na imprezie. Regulamin hotelu brak

  1. TrueWodzu ★★★☆☆

    Niestety hotel czasy świetności ma już za sobą chociaż potencjał ma duży. Pozytywy to miła obsługa oraz zaskakująco duża działka którą dysponuje hotel. Z tyłu, za pokojami jest fajny zadbany plac zabaw dla dzieci oraz dużo zieleni, trawa, miejsce na piknik. Także na letnią pogodę super miejsce. Niestety jeśli chodzi o sedno, czyli pokoje to tak fajnie już nie jest. Czystość była przyzwoita ale sama lokalizacja pokojów już tak fajna nie jest. Do większości z nich wchodzi się bezpośrednio z podwórka, przy czym tuż przy naszym pokoju, zlokalizowana była ławeczka dla palących. Skutkowało to tym, że o 22:00 słuchaliśmy nocnych pogaduszek. Takie usytuowanie pokoju nie daje poczucia bezpieczeństwa. Nasz pokój odwiedziły też mrówki i pogryzły nas w nocy, powłaziły do łóżek. Dotyczy to pokoju nr 110. Nie wszystkie pokoje są takie, do tych od numeru 115 w górę prowadzi dodatkowy korytarz i jest w nich nieco lepiej. Aha, pokoje rozdzielone są dyktą, więc zależy na jakich natraficie sąsiadów, taką będziecie mieć noc;) Śniadania do przetrawienia, kawa rzeczywiście jest niezła. Jakoś przetrwaliśmy tę jedną noc, ale przenigdy tam nie wrócimy. Chyba że po generalnym remoncie, szkoda tego miejsca, tej zieleni i placu zabaw, bo mogło by być naprawdę fajnie.

  2. Monika ★☆☆☆☆

    W pokoju było bardzo zimno, podłoga w łazience brudna, leżały włosy. W "hotelu" pokoje wynajomowane chyba na kwatery pracownicze. Pijani budowlańcy się zataczają po obiekcie. Przez cienkie ściany słychać było jak od 5 do 6 rano jeden wymiotuje. Zdecydowanie nie tego się spodziewałam po 3-gwiazdkowym hotelu. W pewnym momencie pod prysznicem przestała lecieć zimna woda i zostałam poparzona wrzątkiem. Śniadanie ok, ale na ciepło tylko jajecznica i kupne pankejki. Jedyne co ich ratuje to dobra kawa.

  3. Anita Garusinska ★★★★★

    Bardzo miła Pani na recepcij. Pokoje przytulne i bardzo częste. Ciche i spokojne miejsce z dużym terenem zielonym i placem zabaw .

  1. P Ch ★★★★★

    Hotel bardzo czysty, pokoje ładne. Bardzo dobra lokalizacja, dużym plusem jest że sklep jest bardzo blisko hotelu.

  2. Krzysztof Szablewski ★★★★★

    Super ceny, pokoje dosyć duże i ładnie wykończone lecz zdarzają się niedokładnie posprzątane.

  3. MrBorlik ★★★☆☆

    Cena standardowa, pokój w porządku, nie licząc pajęczyn pod prysznicem. Obsługa bardzo fajna, wszystko było do dogadania. Mankamentem było wychodzenie z restauracji w otwarta przestrzeń, żeby się dostać do pokoju i odwrotnie! Parking duży i bezproblemowy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RJ Hotel Pabianice?

RJ Hotel Pabianice znajduje się przy Jutrzkowicka 54, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RJ Hotel Pabianice?

Można skontaktować się z RJ Hotel Pabianice pod numerem +48 691 511 127

Jak można dotrzeć do RJ Hotel Pabianice?

Do RJ Hotel Pabianice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements