Polecam, imprezy na najlepszym poziomie, jedzenie bardzo dobre, doprawione, ładnie podane, miła obsługa. Ciekawy obiekt, nietypowe ułożenie. Czysto.
Zdjęcia
Opinie
-
MegaMali ★★★★★
-
Patryk Czerkies ★★★★★
Wszytko ok. Śniadanie smaczne. Pokój przestronny i czysty.
-
Sabina Marczewska ★☆☆☆☆
Dziękuję za najgorsza noc życia. Ludzie zatrzymują się u Was po to żeby się przespać, odpocząć po drodze lub w trakcie drogi, są z dziećmi. Organizowanie całonocne imprezy - dyskoteki naprawdę jest czymś karygodne. Niektóre osoby śpią u was by następnego dnia przejechać kilkaset kilometrów, ale nie interesuje was że ktoś będzie niewyspany i będzie miał wypadek. Ważne że zarobicie na imprezie. Regulamin hotelu brak
-
TrueWodzu ★★★☆☆
Niestety hotel czasy świetności ma już za sobą chociaż potencjał ma duży. Pozytywy to miła obsługa oraz zaskakująco duża działka którą dysponuje hotel. Z tyłu, za pokojami jest fajny zadbany plac zabaw dla dzieci oraz dużo zieleni, trawa, miejsce na piknik. Także na letnią pogodę super miejsce. Niestety jeśli chodzi o sedno, czyli pokoje to tak fajnie już nie jest. Czystość była przyzwoita ale sama lokalizacja pokojów już tak fajna nie jest. Do większości z nich wchodzi się bezpośrednio z podwórka, przy czym tuż przy naszym pokoju, zlokalizowana była ławeczka dla palących. Skutkowało to tym, że o 22:00 słuchaliśmy nocnych pogaduszek. Takie usytuowanie pokoju nie daje poczucia bezpieczeństwa. Nasz pokój odwiedziły też mrówki i pogryzły nas w nocy, powłaziły do łóżek. Dotyczy to pokoju nr 110. Nie wszystkie pokoje są takie, do tych od numeru 115 w górę prowadzi dodatkowy korytarz i jest w nich nieco lepiej. Aha, pokoje rozdzielone są dyktą, więc zależy na jakich natraficie sąsiadów, taką będziecie mieć noc;) Śniadania do przetrawienia, kawa rzeczywiście jest niezła. Jakoś przetrwaliśmy tę jedną noc, ale przenigdy tam nie wrócimy. Chyba że po generalnym remoncie, szkoda tego miejsca, tej zieleni i placu zabaw, bo mogło by być naprawdę fajnie.
-
Monika ★☆☆☆☆
W pokoju było bardzo zimno, podłoga w łazience brudna, leżały włosy. W "hotelu" pokoje wynajomowane chyba na kwatery pracownicze. Pijani budowlańcy się zataczają po obiekcie. Przez cienkie ściany słychać było jak od 5 do 6 rano jeden wymiotuje. Zdecydowanie nie tego się spodziewałam po 3-gwiazdkowym hotelu. W pewnym momencie pod prysznicem przestała lecieć zimna woda i zostałam poparzona wrzątkiem. Śniadanie ok, ale na ciepło tylko jajecznica i kupne pankejki. Jedyne co ich ratuje to dobra kawa.
-
Anita Garusinska ★★★★★
Bardzo miła Pani na recepcij. Pokoje przytulne i bardzo częste. Ciche i spokojne miejsce z dużym terenem zielonym i placem zabaw .
-
P Ch ★★★★★
Hotel bardzo czysty, pokoje ładne. Bardzo dobra lokalizacja, dużym plusem jest że sklep jest bardzo blisko hotelu.
-
Krzysztof Szablewski ★★★★★
Super ceny, pokoje dosyć duże i ładnie wykończone lecz zdarzają się niedokładnie posprzątane.
-
MrBorlik ★★★☆☆
Cena standardowa, pokój w porządku, nie licząc pajęczyn pod prysznicem. Obsługa bardzo fajna, wszystko było do dogadania. Mankamentem było wychodzenie z restauracji w otwarta przestrzeń, żeby się dostać do pokoju i odwrotnie! Parking duży i bezproblemowy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres RJ Hotel Pabianice?
RJ Hotel Pabianice znajduje się przy Jutrzkowicka 54, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do RJ Hotel Pabianice?
Można skontaktować się z RJ Hotel Pabianice pod numerem +48 691 511 127
Jak można dotrzeć do RJ Hotel Pabianice?
Do RJ Hotel Pabianice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku