Super miejsce na wypad do Łodzi. Hotel znajduje się w sercu Łodzi czyli na ulicy Piotrkowskiej z której niedaleko do głównych atrakcji miasta, restauracji czy barów. Dużym atutem, zwłaszcza biorąc pod uwagę centralną lokalizację, jest dostępność parkingu. Pokoje są zadbane, wyposażone w wszystkie niezbędne rzeczy. Obsługa jest profesjonalna, życzliwa i pomocna. Od momentu zameldowania do wyjazdu czułem się zaopiekowany.
Zdjęcia
Opinie
-
Kamil Zasada ★★★★★
-
Dariusz Solarik ★★★★★
Pobyt w tym hotelu okazał się bardzo udany. Lokalizacja przy ulicy Piotrkowskiej jest idealna, jeśli chce się mieć pod ręką tętniącą życiem część miasta – kluby, bary i nocne knajpki są dosłownie kilka kroków dalej, a mimo to w hotelu da się odpocząć w spokojnej atmosferze. Pokoje zadbane, obsługa pomocna i bardzo miła, a całość ma luźny, miejski klimat. Dobre miejsce, żeby wygodnie przenocować i jednocześnie korzystać z uroków Łodzi po zmroku.
-
Rafał Wójcik ★★★★★
Idealna lokalizacja, samo centrum oraz główna ulica Piotrkowska tuż za drzwiami. Byłem w delegacji i dzięki tej lokalizacji mogłem zwiedzić trochę Łodzi. Pokoje czysto i schludnie niczego nie brakowało z wyposażenia. Obsługa bardzo pomocna, miła i serdeczna. Hotel zadbany oraz z klimatem. Na duży plus parking,strzeżony duży brama zamykana. Śniadania w sam raz. Dodatkowo jakoś byłby chętny to dużo różnych restauracji dookoła. Na pewno tu wrócę! Polecam. PS. Pokój dostałem dość duży więc myślę że z rodziną też się można tutaj odnaleźć.
-
Bartek Zawadzki ★★★★★
Hotel zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie od samego początku. Obsługa była niezwykle uprzejma i pomocna – zarówno przy zameldowaniu, jak i w trakcie całego pobytu. Widać, że personel dba o komfort gości i zawsze stara się doradzić czy rozwiązać ewentualne problemy. Lokalizacja hotelu to ogromny atut – blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej okolicy, co pozwala odpocząć po całym dniu zwiedzania czy pracy. Dojazd jest bardzo wygodny, a dodatkowo hotel dysponuje własnym parkingiem, co jest dużym plusem dla osób podróżujących samochodem. Pokoje są przestronne, czyste i dobrze wyposażone. Łóżka wygodne, pościel pachnąca, a w łazience wszystko, czego potrzeba – od kosmetyków po suszarkę. Widać, że hotel przykłada wagę do detali, co naprawdę robi różnicę. Śniadania? Rewelacja! Duży wybór świeżych produktów, zarówno na słodko, jak i na słono. Każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa na sali śniadaniowej również bardzo miła i sprawna. Ogólnie rzecz biorąc, pobyt był bardzo udany. Hotel łączy w sobie komfort, świetną lokalizację i profesjonalną obsługę. Zdecydowanie polecam i chętnie wrócę przy najbliższej okazji
-
Piotrek Baleja ★★★★★
Bardzo przyjemny hotel w samym sercu Łodzi. Przesympatyczna obsługa, wygodne łóżka (w końcu się wsypałem!) i bardzo dobre śniadania. Parking zamykany, więc to jest duży plus. Polecam wybrać się w okresie świątecznym, bo lokalizacja jest na prawdę perfekcyjna! Świąteczna Piotrkowska jest magiczna! Byłem na weekend, ale wrócę!
-
Iwona Laszuk ★★★★☆
Rewelacyjna lokalizacja apartament przestronny ,czysty ,wygodny dla 3 osobowej rodziny ,plus za parking w obiekcie .Jeżeli byśmy brali opcje bez śniadania była by 5 gdyby nie śniadanie …mało apetyczne i nie wyglądało za świeżo …napewno tam wrócimy ale bez wyżywienia .
-
Rafał Folęga ★★★★★
Uprzejmy personel, doskonała lokalizacja w centrum, łatwy dojazd (jak się czyta informację od personelu, że ulica jest ZAMKNIĘTA dla ruchu więc mapa trasy 'pod bramę' raczej nie wyznaczy), bardzo dobra komunikacja zarówno przed jak i w trakcie przyjazdu, parking dostępny od samego rana więc problem pozostawienia samochodu przed zameldowaniem nie istnieje, pokój czysty i wyposażony zgodnie z informacją a śniadanie dobre i bogate - każdy coś wybierze. Pozdrawiam serdecznie zarówno obsługę hotelu jak i restauracji serwującej śniadania.
-
Andrzej Andrzej ★☆☆☆☆
Najgorsze miejsce w którym byliśmy! Hotel nie dla normalnych ludzi, tylko dla osób którzy wracają z imprez i już nie mają miejsca gdzie dalej pić. Brudny pokój, śmierdząca łazienka, całonocne spacery pijanych osób. I na koniec - śniadanie ... k- wa brakuje słów.... Omijać szerokim łukiem!
-
Karol Lenart ★★★☆☆
Lokalizacja bardziej niż turystyczna co można zaliczyć na plus kiedy zamierza się spędzić całą noc na mieście. Niestety jeżeli człowiek chce się przespać to w weekend powinien szukać miejsca w dalszej odległości. Pokój jaki otrzymałem był poniżej oczekiwań, wyposażenie pokoju bez szału. Śniadania ok, na mały minus fakt, że do bufetu trzeba iść przez dziedziniec. Obsługa ok.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apartamenty BedRooms 64?
Apartamenty BedRooms 64 znajduje się przy Piotrkowska 64, Śródmieście, 90-105 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apartamenty BedRooms 64?
Można skontaktować się z Apartamenty BedRooms 64 pod numerem +48 730 646 464
Jak można dotrzeć do Apartamenty BedRooms 64?
Do Apartamenty BedRooms 64 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku