Opinie

  1. Paweł Jończyk ★★☆☆☆

    Witam niestety po zamówieniu 25 róż tym razem kwiaty wytrzymały zaledwie 2 dni. Następnym razem zaufam innej kwiaciarni.

  2. W. ★★★☆☆

    Jak uwielbiam tą kwiaciarnie i obsługę tak jestem zawiedziona że w dzień matki brakło towaru. Wlasciciel powinien zadbać o asortyment w taki dzień. W innej kwiaciarni nie było tego problemu. Odnosząc się do odpowiedzi właściciela: nie przypominam sobie abym była w kwiaciarni o godzinie 18:40. To było znacznie wcześniej…

  3. Mirosław R ★★★★★

    Chcę wyrazić bardzo pozytywną opinię na temat tej kwiaciarni. Sytuacja zmusiła mnie do wizyty tuż przed zamknięciem. Miła Pani nie patrząc na zegarek została kilkanaście minut, wykonując przy tym piękny bukiet. Bez zbywania, bez łaski, z miłym uśmiechem. Bardzo cenię tak profesjonalne, ludzkie podejście. Osoba, dla której był bukiet również była zachwycona. Zaznaczę, że to nie jedyna moja wizyta w tym miejscu, zawsze jestem obsłużony z życzliwością i zaangażowaniem. Duży pozytyw!

  1. Marzena Margaretka ★★★★★

    Polecam kwiaciarnie. W każdym bukiecie widać prawdziwą pasję. Bardzo profesjonalna i miła obsługa, Panie pracujące w kwiaciarni mają dobry gust i zawsze potrafią świetnie dobrać kwiaty do okazji . Odpowiadają mi też godziny otwarcia kwiaciarni

  2. Paulina G ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła obsługa.. Pani nie zrobi bukietu bo nie ma czasu ponieważ robi bukiet pod zamowienie.. wybrałam tulipany cena 70 zł pan wziął i podał tylko do ręki łaskawie delikatnie tylko przewiazal bo się upomniałam, liście kwiatów połamane nie polecam I nie wrócę. Rozumiem że człowiek przyszedł z marszu ale w każdej innej kwiaciarni w Wadowicach dokładają wszelkich staran by klient był zadowolony, byłam przejazdem potrzebowałam kwiaty na prezent zobaczyłam otwarta kwiaciarnia weszłam i jesteśmy zażenowana

  3. Joanna Korzeniowska ★★★★★

    Piękne bukiety, miła i szybka obsługa, świetne ceny..polecam

  1. Magda K. ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Piękne kwiaty. Przystępne ceny.

  2. Piotr C ★★★★☆

    Dobry towar fajna obsluga

  3. Ryszard B ★★★★★

    Miła obsługa

  1. Jerzy Wójs ★★★★★

    Duży wybór

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia Stefanotis przy Netto?

Kwiaciarnia Stefanotis przy Netto znajduje się przy aleja Matki Bożej Fatimskiej 39, 34-100 Wadowice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Stefanotis przy Netto?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia Stefanotis przy Netto pod numerem +48 664 186 038

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Stefanotis przy Netto?

Do Kwiaciarnia Stefanotis przy Netto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements