Kilkukrotnie kupowałam bukiet kwiatów w tym miejscu. Kwiaty i bukiety są śliczne i wg mnie w atrakcyjnych cenach. Miła obsługa i plus za bycie otwartym w niedzielę. Polecam serdeczne.
Zdjęcia
Opinie
-
Klaudia Krystek ★★★★★
-
Magdalena ★★★★★
Chciałabym serdecznie podziękować Pani Neli za piękną dekorację ślubną zarówno kościoła jak i sali weselnej! Byłam bardzo zadowolona z efektu końcowego – wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe, a kwiaty prezentowały się zachwycająco. Goście nie szczędzili pochwał, a atmosfera, którą stworzyły te dekoracje, na długo pozostanie w naszej pamięci. Z pełnym przekonaniem wystawiam pozytywną opinię i polecam usługi Pani Neli każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm oraz niezwykłe poczucie estetyki. Dekoracje ślubne przerosły nasze oczekiwania – zarówno bukiet, jak i kompozycje na stołach były perfekcyjne i idealnie wpisywały się w klimat uroczystości
-
Олеся Ларина ★☆☆☆☆
Dwa dni temu mój mąż zamówił dla mnie kwiaty z dostawą. Po przyjeździe od razu przycięliśmy łodygi i wstawiliśmy róże do zimnej wody, zgodnie z zasadami pielęgnacji. Niestety, już po dwóch dniach kwiaty zaczęły bardzo szybko więdnąć, co widać na zdjęciach. Jest to dla nas rozczarowujące, ponieważ oczekiwaliśmy świeższych i trwalszych róż. Proszę o zwrócenie uwagi na jakość dostarczanych kwiatów.
-
Black Sheep ★★★★★
Bardzo polecam usługi Pani Neli! Wszystko wyglądało lepiej niż mogłam sobie wyobrazić. Byłam zachwycona efektem końcowym, tym bardziej, że nie podsyłałam żadnego konkretnego zdjęcia bukietu czy wianka jakie chciałabym mieć na ślubie, tylko jej opisałam jak sobie to wyobrażam. Efekt był wow! Wianek wyglądał świetnie całą imprezę, a kwiaty cieszyły oko jeszcze przez kilka dni w domu. ☺️
-
Maciek ★★★★★
Polecam usługę Pani Neli. Wszystoko sprawnie, na czas, zgodnie z ustaleniami. Dekoracja sprawiła że swieto Komunii Sw nabrało jeszcze większego piękna. Dekoracja utrzymała sie od Komunii, przez bialy tydzien az do następnego tygodnia do rocznicy. Bardzo dziękujemy
-
Elżbieta Krzyżanowska ★★★★★
Piękne kompozycje , zawsze w umówionym terminie .
-
Paulina S ★★★★★
Kwiaciarnia wykonala piękne bukiety ślubne dla Pani Młodej i swiadkowej.
-
Basia Wojsa ★★★★★
Skorzystalismy z uslug Slubnej Bajki do dekoracji naszej sali i kosciola w dniu slubu i moge smialo powiedziec ze Pani Nela to jedna z najlepszych kwiacarek w Krakowie!!! Nietylko podeszla to tematu bardzo profesjonalnie i przygotowala piekne dekoracje ale rowniez kontakt z nia byl bardzo szybki i sprawny a w dobie pandemii ( slub byl przekladany 3 razy) to jest bardzo istotne. Serdecznie dziekujemy jeszcze raz
-
Marta Kopacz ★★★★★
Piękne oryginalne bukiety na każdą okazję dekoracje świąteczne cudne, panie które tam pracują przesympatyczne i mega uzdolnione, wystrój wnętrz jak w tajemniczym ogrodzie.
-
Daniel Myhal ★★★★★
Piękne kwiaty, super dodatki, a Pani Nela profesjonalnie i z dużym zaangażowanie doradzi idealnie wpasowując się w nasze gusta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ślubna Bajka Kwiaciarnia?
Ślubna Bajka Kwiaciarnia znajduje się przy Wlotowa 5, Bieżanów-Prokocim, 30-668 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ślubna Bajka Kwiaciarnia?
Można skontaktować się z Ślubna Bajka Kwiaciarnia pod numerem +48 513 978 028
Jak można dotrzeć do Ślubna Bajka Kwiaciarnia?
Do Ślubna Bajka Kwiaciarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku