Opinie

  1. Andrea Meluccio ★★☆☆☆

    Kupilem kwiaty na urodziny dla mojej dziewczyny. Szkoda wspominac o podejsciu Pani elspedientki do klienta anglojezycznego. Rozumiem, ze mozna nie znac jezyka, ale to w moim interesie jest przetlumaczyc. Pani nie komunikowala sie ze mna w zadnej sprawie, przygotowala bukiet i tyle. Zaakceptowalbym to zachowanie bo bukiet byl kolorystycznie w porzadku (choc wolalbym miec szanse wybrac) jednak jakos kwiatow jest dramatyczna. Bardzo nie polecam, czesc kwiatow zaczela opadac juz w ten sam dzien, na nastepny dzien kolejne kwiaty. Dramat, jesli chcecie miec jakosciowo dobry bukiet, ktory dlugo sie utrzyma to omijajcie te kwiaciarnie i szukajcie innej w okolicy.

  2. Kasia Zdziech ★☆☆☆☆

    Kwiaty przepiękne i nie można odmówić talentu. Jednak umawialam się na odbiór kwiatów i wiązanki na chrzest mojej córki specjalnie dwa miesiące wcześniej. Bez żadnego zapisywania na kiedy, bo Pani wie i mnie zna, bo odbierałam od niej kwiaty na chrzest syna. Myślałam, że zapisze sobie później. Jednak jak przyszłam się przypomnieć miesiąc przed, była mocno zdezorientowana. Znów pytała kiedy i na którą, i że na spokojnie mogę przyjść tydzień wcześniej i dobrać sobie kwiaty, a ona się wszystkim zajmie. W końcu tydzień przed chrzcinami chciałam potwierdzić i wybrać kwiaty, to oznajmiła mi, że w dniu chrzcin jej nie będzie, bo od dawna ma zaklepany wyjazd i kwiaciarnia w tym dniu będzie zamknięta. Dodała, że moze przygotowac wszystko i dzień wcześniej je sobie odbiorę. Wyszłam bez słowa. Na szczęście inna kwiaciarnia mnie odratowała, pomimo, że mieli dwa śluby tego dnia.

  3. Wiktoria Malicka ★★★★★

    Przyszłam do kwiaciarni bez większych oczekiwań, po prostu była jedną z najbliższych. Wyszłam z przepięknym, słonecznikowym bukietem i z ogromnym uśmiechem! Przemiła obsługa, a każdy kwiat tak piękny, że miałam ochotę wykupić wszystkie :) Miejsce, do którego chce się wracać, polecam!

  1. Kasia Staniewska ★★★★★

    Najlepsza kwiaciarnia w Krakowie. Umięjętności które posiada pani Ania są zadziwiające. Czyste arcydzieło. Polecam. ( niestety tym razem był wieniec )

  2. Agnieszka Chmara-Pokrzywka ★★★★★

    Gorąco polecam usługi tej kwiaciarni, szczególnie w wykonaniu pani Ani :) Zaglądam tu od lat i zawsze byłam zadowolona. Prawdziwym testem był bukiet ślubny, który w pełni spełnił moje oczekiwania - przepiękny, całkowicie zgodny z ustaleniami (moim marzeniem był bukiet jak najbardziej leśny, zielony), gotowy idealnie na czas, a na dodatek w naprawdę ludzkiej cenie. Bardzo dziękuję i gorąco polecam!

  3. Tomasz “TomTom” Tomaszewski ★★★★★

    Chyba największy wybór kwiatów w okolicy i przede wszystkim świeżych. Bukiety zawsze ułożone z pomysłem, naturalne i bez zbytecznych koralików i ozdóbek.

  1. Michał Skowron ★★★★★

    Przemiła obsługa, która doradziła mi bardzo trafnie w kwestii bukietu. Kwiaty zamówiłem późnym popołudniem z odbiorem kolejnego dnia o 8:30. Przepiękny bukiet został przygotowany na czas dokładnie w takiej kwocie jak została ustalona. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia Mimoza?

Kwiaciarnia Mimoza znajduje się przy Raciborska 17, Dębniki, 30-384 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Mimoza?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia Mimoza pod numerem +48 604 597 075

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Mimoza?

Do Kwiaciarnia Mimoza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements