Opinie

  1. Daria Ślemp ★★★★★

    Polecam z czystym sumieniem stroiki świąteczne dodają uroku w każdym pomieszczeniu. Pani Ula jest bardzo zdolna i do wszystkiego co robi wkłada całe swoje serce i pasję. Najlepiej przyjść i samemu się przekonać.

  2. łukasz sikora ★★☆☆☆

    Zamawiałem wieniec . Niestety nie posiadał takiej ilości kwiatów na jaka sie umawiałem.Wieniec sam w sobie ładny.

  3. Anna ★★★★★

    Zawsze świeże kwiaty, przemiła obsługa, piękne wiązanki i bukiety od Karoliny – polecam z całego serca!

  1. Magdalena Bołoz ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Wysłałam męża do tej kwiaciarni po bukiet, byłam pewna że pracują tam fachowcy i poradza sobie że zrobieniem bukietu. Niestety bukiet był do wymiany, bo nie pasował do okazji, a niektóre kwiaty były nieświeże bo po przyniesieniu do domu padły! Bukiet został wymieniony, ale nerwy i czas stracony to nasze! Nie wiem może mąż miał pecha do osoby która go obsługiwała. Ja napewno do tej kwiaciarni nie wrócę.

  2. Wojciech N ★★★★★

    Niesprzedane na Wszystkich Świętych chryzantemy przekazała miastu. Super!

  3. asd ★☆☆☆☆

    Kupiłem dzisiaj bukiet kwiatów za 50 zł. Gdy zobaczyła go partnerka, która tego samego dnia broniła dyplom magistra na wydziale ogrodniczym obok kwiaciarni, to się załamała jakością wykonania. Pomijając minimalizm i rozmiar bukietu, to ułożenie kwiatów nie jest profesjonalne. Idąc do kwiaciarni oczekuje profesjonalizmu, bo płace za to więcej niż u pani z targowiska, tymczasem otrzymuje taki nieśmieszny żart. Dołączam zdjęcia i nie polecam. EDIT: odpowiedz dla właściciela Rozumiem, cieszę się w takim razie ze cena jest zgodna, ale po prostu jestem rozczarowany, bo chciałem wręczyć komuś na wyjątkowy dzień ładny bukiet. Tymczasem dostałem bukiet z kwiatami z boku i jedna duża dziura w środku, czyli nie wyglada estetycznie w porównaniu do innych bukietów w tej cenie. Rozumiem tez, ze ktoś się uczy, jednak nie zwalnia to właściciela z kontroli estetyki wykonywanej usługi.

  1. Andrzej Zarzycki ★☆☆☆☆

    Kupiłem dzisiaj bukiet kwiatów za 50 zł. Gdy zobaczyła go partnerka, która tego samego dnia broniła dyplom magistra na wydziale ogrodniczym obok kwiaciarni, to się załamała jakością wykonania. Pomijając minimalizm i rozmiar bukietu, to ułożenie kwiatów nie jest profesjonalne. Idąc do kwiaciarni oczekuje profesjonalizmu, bo płace za to więcej niż u pani z targowiska, tymczasem otrzymuje taki nieśmieszny żart. Dołączam zdjęcia i nie polecam. EDIT: odpowiedz dla właściciela Rozumiem, cieszę się w takim razie ze cena jest zgodna, ale po prostu jestem rozczarowany, bo chciałem wręczyć komuś na wyjątkowy dzień ładny bukiet. Tymczasem dostałem bukiet z kwiatami z boku i jedna duża dziura w środku, czyli nie wyglada estetycznie w porównaniu do innych bukietów w tej cenie. Rozumiem tez, ze ktoś się uczy, jednak nie zwalnia to właściciela z kontroli estetyki wykonywanej usługi.

  2. Catalina Venegas ★★★★★

    Miła obsługa, piękne wiązanki, świeże, piękne i zdrowe rośliny, ceny są jak najbardziej w porządku. Już zaczynają pojawiać się stroiki świąteczne i choinki, polecam serdecznie

  3. Kasia Sve ★★★★★

    Miła obsługa, piękne wiązanki, świeże, piękne i zdrowe rośliny, ceny są jak najbardziej w porządku. Już zaczynają pojawiać się stroiki świąteczne i choinki, polecam serdecznie

  1. Sławomir Pacyk ★★★★★

    Byłem w tym miejscu już kilka razy i mogę polecić :) Dla faceta kwiatek to kwiatek, ale tutaj nie trzeba się pocić i wystarczyło podać informację na jaką okazję potrzebny jest bukiet lub wiązanka i... To wszystko :) Efekt pracy Pań z kwiaciarni za każdym razem był super :) Mało jest miejsc, gdzie podchodzi się tak fajnie i przyjaźnie do klienta, więc tym bardziej mogę polecić :) Dodatkowo: nie wydałem fortuny, więc myślę że warto odwiedzić ten kwiecisty przybydek :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia Balbina?

Kwiaciarnia Balbina znajduje się przy Plac imbramowski paw.67, Prądnik Biały, 31-212 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Balbina?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia Balbina pod numerem +48 607 269 596

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Balbina?

Do Kwiaciarnia Balbina można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements