Opinie

  1. POLINA S ★★★★★

    Bukiety są przepiękne, starannie skomponowane i zawsze robią niesamowite wrażenie. Widać, że pracują tu ludzie z pasją i świetnym wyczuciem estetyki. Kwiaty są świeże, a kompozycje – oryginalne i eleganckie. Obsługa bardzo pomocna i profesjonalna. Zdecydowanie polecam!

  2. Krzysztof Czuła ★☆☆☆☆

    Brane były dzisiaj słoneczniki, obsługa mega niemiła. Nie była w stanie zapakować słoneczników w papier ozdobny bo cytując "takich kwiatków się nie pakuje w papier ozdobny", mimo że papier ozdobny jest dodatkowo płatny. Pospieszała płatność i obsługę jak tylko się dało. Ja rozumiem, że kwiatki za 60 zł to nie jest wesele, na którym zarabia się kilkanaście tysięcy, ale akurat dzisiaj były to tylko słoneczniki za 60 zł. Wielokrotnie korzystałem z kwiaciarni, ale już nie będę. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Kwiatki cięte od nich max tydzień wytrzymują codziennie podcinane. Nie polecam

  3. Daz Diamond ★★★★★

    Bardzo polecam tę kwiaciarnię, bardzo duży wybór kwiatów, świetna realizacja zamówień. Personel bardzo pomocny. Bukiety czy wiązanki wyglądają wspaniale.

  1. Hanka Gadomska ★☆☆☆☆

    Niestety jestem bardzo rozczarowana wykonaną pracą chodzi o wiosenny wianek. Jeśli Pani nie miała czasu to mogła nie robić i wprost stwierdzić że się nie wyrobi. To co zostało zrobione jest na poziomie dziecka. Umowila sie na 8 rano na odbior - oczywiście bylo zamkniete. Potem osobiście nie moglam podejsc a szkoda bo nie zdecydowałabym się na zakup.

  2. Gvidoro Povas ★★★★★

    Wspaniały sklep z kwiatami! Zawsze ze świeżymi kwiatami i ogromnym wyborem na każdy gust! Dostawa jest szybka i staranna, co jest bardzo wygodne na spontaniczne prezenty. Sprzedawcy są uprzejmi i zawsze pomagają w wyborze. Tutaj kupowanie kwiatów staje się prawdziwą przyjemnością! Polecam wszystkim!

  3. Robert Wozny ★★★☆☆

    Piękne kwiaty bardzo wiele gatunków. Kwiaty doniczkowe. Pięknie pachnie i jest obłędnie kolorowo. Ale ceny z kosmosu!

  1. Paulina Mierniczek ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Zamówiłam w poniedziałek 12 szt. pelargonii. Zostało mi obiecane, że w środę lub czwartek zostaną przywiezione z giełdy kwiatowej przez właścicielkę. Niestety w środę telefon milczał, w czwartek niestety dowiedziałam się, że kwiaty nie zostaną mi przywiezione ze względu na to że Pani właścicielce "się to nie opłaca". Zapytałam więc, jaką ilość musiała bym zamówić by "się opłacało", na co usłyszałam odpowiedź żebym na nich nie liczyła że mi przywiozą kwiaty. Bardzo dziękuję i życzę powodzenia w prowadzeniu interesu przy takim traktowaniu klientów. Zapewniam że NIGDY nie kupię u Państwa nawet najmniejszego drobiazgi i wszystkim będę odradzała Państwa usługi.

  2. Paulina Kuś ★★★★★

    Pani przygotowywała nam dekoracje na ślub i wesele. Kompozycje piękne, naprawdę widać serce włożone w ich przygotowanie. Kwiaty są świeże, jeszcze długo stały w domu na stole. Polecam to miejsce ☺️

  3. Łukasz Przewoźnik ★★☆☆☆

    Przez kilka ostatnich lat kupowałem kwiaty w tej kwiaciarni, niestety w ostatnim czasie kwiaty zachowują się dziwnie i kilka godzin po zakupie więdną. Zdarzyło się to dwa razy pod rząd. Kwiaty kupione na następny dzień w innej kwiaciarni po 3 dniach nadal są w dobrym stanie. Ponieważ lubię tą kwiaciarnię, z żalem zrobię sobie od niej dłuższą przerwę.

  1. mili M8lka ★★★★☆

    1 róża kosztuje 8 zł (za drogo)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia SUNDAVILLA?

Kwiaciarnia SUNDAVILLA znajduje się przy Komuny Paryskiej 1 a, Swoszowice, 30-389 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia SUNDAVILLA?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia SUNDAVILLA pod numerem +48 666 030 933

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia SUNDAVILLA?

Do Kwiaciarnia SUNDAVILLA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements