Bardzo miła Pani ,zrobiła przepiękny bukiet, widać że się zna na tym, dodała kilka ozdobnych dodatkowe gratisów. Bardzo polecam
Zdjęcia
Opinie
-
JAKSA 007 ★★★★★
-
Małgorzata Warchowiak ★☆☆☆☆
Kwiaty są nieświeże i zdecydowanie ich jakość nie jest adekwatna do ceny. Pani nawet nie odpowiedziała na dzień dobry ani nie podeszła. Odwiedzałam tę kwiaciarnie dość często, ale chyba przestanę. Widzę też że właścicielka nie potrafi przyjąć konstruktywnej krytyki i faktów, a wręcz atakuje klientów, którzy nawet załączają zdjęcia. Sama zgadzam się z faktem iż róże zdecydowanie nie są najświeższe gdyż nawet codziennie podcinane pod skosem stały 2-3 dni. Przyjeżdżam do Polski tylko w lecie i takie sytuacje zdarzają się już drugi rok z rzędu. Miejsce bardzo fajne i widać że właściciel ciągnie kasę z nieświadomych osób. Myślę, że warto byłoby wrócić do sprzedawania kwiatów na jakość, a nie na ilość, a póki co...nie warto marnować tutaj pieniędzy.
-
Paulina Świerczek ★★★★★
Wiązanki tutaj to arcydzieła! Cena do jakości bardzo uczciwa. Dziękuję :)
-
Łukasz Kisiała ★★☆☆☆
Wczoraj w pośpiechu kupiłem 3 róże w tej kwiaciarni. Niestety, dopiero w domu zauważyłem, że kwiaty są nieświeże (załączam zdjęcie). Szkoda, bo taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.
-
Anna Rumin ★★★★★
Zamawiałam kwiaty do ślubu, bukiety dla panny młodej i świadka, butonierki oraz niewielkie bukieciki na stół oraz bukiet na stół do błogosławieństwa przepięknie skomponowane. Dzień przed weselem jak odbierałam zamówione kwiaty, poprosiłam żeby mnie uratowali i zrobili mi dekoracje na stół państwa młodych (okazało się że mam zrobiona kompozycje że sztucznych kwiatów, która była w cenie stali) i tak zrobili mi piękny bukiet w 40 minut. Tak więc polecam z całego serca. Przemiła obsługa piękne i świeże kwiaty. Ja na pewne jeszcze będę korzystać.
-
Karolina Wilk ★☆☆☆☆
Nie polecam ze względu na obsługę. Kwiaty w porządku, ceny też są Ok jak na ofertę galeryjną. Szkoda, ze panowie najwidoczniej pracują tam za karę. Brak odpowiedzi na „dzień dobry”, później ułożony bukiet z, jak później się okazało, złamanych kwiatów. Szkoda, bo lubiłam tu wracać.
-
Dorota Wołkowska ★★☆☆☆
Jestem rozczarowana. Kupiłam 5 tygodni temu wymarzony las w słoiku. Zgodnie z zaleceniami nie podlewam. Gdy paruje, otwieram na 5 minut wieczko. Ale las jest ewidentnie przelany. Codziennie na maxa zaparowany, fittonia w środku zaczęła gnić, odpadło większość listków. Las stoi w pokoju o niskiej wilgotności. Czy da się to jeszcze naprawić?
-
Jakub Kądzielawa ★★★★★
Przemiła obsługa, a bukiet skomponowany przez pracownika pierwsza klasa. Świeże kwiaty, piękne kompozycje, dużo uśmiechu i służenie poradą. Polecam z całego serducha, bo na pewno wrócę
-
Yurii Boiko ★☆☆☆☆
Kupiłem kwiaty 31.12.2020. 1.01.20201 już w takim stanie. Kwiaty są nie świeże. Na zdjęciach kwiaty na drugi dzień! Pani sprzedawczyni w sklepie powiedziała że są świeże. Gorąco odradzam od korzystania z usług w tej kwiaciarni.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaciarnia La Flor ( Centrum Serenada )?
Kwiaciarnia La Flor ( Centrum Serenada ) znajduje się przy Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41, Mistrzejowice, 31-876 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia La Flor ( Centrum Serenada )?
Można skontaktować się z Kwiaciarnia La Flor ( Centrum Serenada ) pod numerem +48 578 910 544
Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia La Flor ( Centrum Serenada )?
Do Kwiaciarnia La Flor ( Centrum Serenada ) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku