Opinie

  1. Agnieszka Szczerkowska ★☆☆☆☆

    Masakra : podejście do klienta koszmar czasami tam kupuję od dziś już nie oczywiście, poszłam po drożdżówki zapytałam grzecznie z czym są dostępne Pani eksoediętka grzecznie odpowiedziala więc wybrałam z budyniem zapłaciłam i wyszłam po wyjściu wyciągłam i ugryzłam drożdżówkę okazało się że jest z marmoladą cofnęło mnie bo nie lubię, natychmiast wróciłam do sklepu i powiedziałam że przepraszam ale to nie jest budyń a ta sama Pani ekspedientka odpowiedziała bardzo lekceważąco i niegrzecznie " widocznie przywożą różne " żadnego zmieszania czy też przepraszam nic bezczelnie, poczułam się okropnie, zlekceważona i oszukana nigdy już tam nie wrócę chyba że do kierownika gdyby nie to że musiałam wracać do pacjentów zrobiłabym awanturę bo może ja jestem uczulona na jakikolwiek składnik marmolady to już nikogo nie obchodzi ? takie podejście jest niedopuszczalne .....

  2. Karolina Lelonek ★★☆☆☆

    Od wielu lat robię w tym sklepie zakupy i zawsze byłam zadowolona zarówno z obsługi jak i jakości towaru. Od kilku miesięcy niestety sklep ma nowych właścicieli i z przykrością stwierdzam, że zmieniliście chyba dostawców warzyw i owoców bo smakują zupełnie inaczej. Brzoskwinie, morele zawsze były pyszne. Teraz są kwasne i twarde. Jablka miały piękny zapach a teraz nie pachną wcale. Czuc duża różnice w jakości. Proszę wrócić do poprzednich dostawców bo będziecie tracić klientów.

  3. Ola Kowalska ★★★★★

    Ten sklep to moje odkrycie 2025! Super asortyment, jestem pod wrażeniem - zwłaszcza wybór prawdziwych, pysznych miodów. Obsługa też bardzo pomocna i miła.

  1. Agata ★★★★★

    Anna Wójcicka co to w ogóle za komentarz? Jaka agresja? Ktoś tu się chyba naczytał za dużo książek o psychologii.. Mam nadzieję, że pani o blond włosach ani właściciel sklepu nie weźmie tej opinii na poważnie. Sam sklep fajny, duży wybór produktów, świeżych warzyw i owoców. Ceny faktycznie dość wysokie, ale to ogólna cechą produktów ekologicznych. Można znaleźć takie, które są dość przystępne cenowo.

  2. Marta Krauss ★★★★☆

    Ja osobiście bardzo lubię ten sklep. Można kupić dużo fajnych produktów, niedostępnych gdzie indziej. Uważam, że mają bardzo duży wybór towarów, wiele soków np.z pokrzywy lub aloesu, brzozy.Choc zauważyłam, że ostatnio często zdarza się, że czegoś brakuje na półce., bo jest wykupione i nie ma na stanie.- trzeba czekać na dostawę. Ceny uważam, że są wysokie. Panie były wcześniej nie miłe, teraz zauważyłam, że jest dużo lepiej są grzeczne, miłe, uśmiechnięte, pomocne.Sklep polecam. Można znajsc ciekawe produkty.- trzeba czytać etykietki i składy.

  3. Ryszard Kopczyński ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, duży wybór produktów, świeże owoce i warzywa EKO,

  1. Anita Apaxxx ★★★★★

    Pierwszy raz spotykam się tak z miła obsługa, dziewczyny chętnie doradzają, zawsze uśmiechnięte i miłe. Również 5 gwiazdek za tak szeroki asortyment.

  2. Magdalena Orczyk ★★★★★

    Serdecznie polecam , miła obsługa, świeże ekologiczne produkty !

  3. Klaudia W ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła obsługa.Panie patrzą się na klienta jakby coś miał ukraść.Z wielką łaską siedzą za kasą i nie chce im się obsługiwać. 2 Panie w czarnych włosach - powinny zmienić pracę skoro ta im nie odpowiada

  1. Ewa Podol ★☆☆☆☆

    Na stronie internetowej sklep oferuje olej 0,5 litrowy w sprzedaży. Po zamówieniu 12 sztuk dostałam informację telefoniczną że strona jest nie uaktualniana i produktu nie mają w już w sprzedaży który zamówiłam. Nie otrzymałam propozycji zamiany na produkt litrowy który mają na stanie w cenie 0,5l. Odradzam zakup, firma nastawiona tylko na zysk.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BIOVERT - Delikatesy Ekologiczne?

BIOVERT - Delikatesy Ekologiczne znajduje się przy Zygmunta Miłkowskiego 23, Dębniki, 30-349 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BIOVERT - Delikatesy Ekologiczne?

Można skontaktować się z BIOVERT - Delikatesy Ekologiczne pod numerem +48 122 677 944

Jak można dotrzeć do BIOVERT - Delikatesy Ekologiczne?

Do BIOVERT - Delikatesy Ekologiczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements