Za jogurt grecki i pół chleba zapłaciłam 15,48 Przesada.
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna Wąchała ★☆☆☆☆
-
Adrian M ★★★★★
Polecam Panią Barbarę — moja ulubiona ekspedientka. Kompetentna, serdeczna i bardzo sprawna. Obsługa kasy fiskalnej w jej wykonaniu to czysta przyjemność — szybko, konkretnie i z uśmiechem. Uczciwa!!!!
-
Thj Gvb ★☆☆☆☆
Pani nie chała sprzedać papyrosy , powiedziała że potrzebuje dowód tylko Polski , jak pokazałem ukraiński , później pokazałem m obywatel , a pani powiedziała że nie , nie polecamy , wszytko było nagrane na kamery , będę pani wstyd jak zobaczę na tik tok
-
Klaudia Ruminska ★☆☆☆☆
Kupiłam tu rybę smażoną, której nie dało się zjeść, wylądowała w koszu, choć jeden kawałek zjadłam i chorowałam 2 dni. To samo z sałatką coleslaw, takiej ohydy dawno nie jadłam. Zdecydowanie nie polecam. Jak można tak truć ludzi? Życzę obsłudze, by tylko takie pyszności miała do wyboru.
-
A.B ★★★★★
Bardzo miła obsługa, przyjemnie się tam wraca.Pracownicy zawsze uśmiechnięci i bardzo pomocni. Duży wybór zawsze czysto ,sklep zadbany. (A niezadowolonym polecam nie wrzucać wszystkich pracowników do jednego worka, pracują tam tylko ludzie którym też może zdażyć się gorszy dzień.A jak się nie podoba to polecam popracować jako kasjer.)
-
Majka Gaj ★☆☆☆☆
Wzdychanie nerwowo przy kasie że klient akurat coś kupuje. Okropna obsługa. Pracujecie za kare tam ? Siła was tam trzymają ? Jak robicie to czego nie lubicie to współczuję ale chyba uśmiech to rzecz ludzka oraz uprzejmość... A no tak. Nie w tym sklepie.
-
Lunar Goddess ★☆☆☆☆
Nie polecam brania czegokolwiek z działu mięsnego. Produkty są po prostu nieświeże. Ostatnio wzięłam burrito z serem, który okazał się być spleśniały.
-
Dominika Pikul ★☆☆☆☆
Bardzo drogo. Za mleko i wodę zapłaciłam 10 zł :O Obsługa sklepu jest tak nie miła, że strach tam wchodzić czasem. Panie stojące za kasa nawet nie umieją odpowiedzieć na dzień dobry.
-
Бродячий Я ★★☆☆☆
Dzisiaj pracownik policzył 1 grejpfrut za cenę kilograma. Po poinformowaniu go o tym, oddał mi pieniądze, twierdząc, że waga nie działa prawidłowo. Mam wrażenie, że zdradzał celowo.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Avita Market?
Avita Market znajduje się przy Czarnowiejska 39, Krowodrza, 33-332 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Avita Market?
Można skontaktować się z Avita Market pod numerem +48 123 763 400
Jak można dotrzeć do Avita Market?
Do Avita Market można dotrzeć, korzystając z poniższego linku