Opinie

  1. Dorota Olszak ★★★★★

    Polecam, duży wybór i panie bardzo miłe mimo dużego ruchu chętnie mi pomogły

  2. Asia P ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie, super obsługa, bogato wyposażony w asortyment ! Polecam

  3. Monika Dobosz ★★★★★

    Zdecydowanie polecam! Obsługa niezwykle uprzejma i pomocna. Doradzili mi idealnie przy wyborze produktów. ☺️

  1. Zuzanna Duśko ★★★★★

    Niezwykle pomocna obsługa, z braku czasu totalnie nie wiedziałam, co kupić na urodziny dla chrześnicy, a dziewczyny doskonale doradziły i prezent był raz dwa!

  2. Mateusz Oleksy ★☆☆☆☆

    Panie pracujące w sklepie bardzo nie miłe. Nie potrafią doradzić gdzie co leży i dobrać odpowiedni rozmiar obuwia dla rocznego dziecka . Przeszkadza im mierzenie dziecku butów na sklepie, ciągle zwracanie uwagi i upominanie na cały głos przy wszystkich klientach . Kolejna rzecz to nieumiejętność obsługi kart podarunkowych, kilkukrotna proba zapłacenia tą kartą kończyła się niepowodzeniem .

  3. Alinaa ★★★★★

    Podziwiam Obsługę za cierpliwość. Naprawdę. Akurat trafiłam w ostatnim czasie dwa razy na ogromny tłok w sklepie. No i tak...ruch, zamieszanie, rozkrzyczane dzieci oraz rodzice :) to dla mnie zbyt dużo, ale Panie starały się jakoś ogarnąć ten rozgardiasz. Zawsze chętnie tutaj wpadam! Duży wybór i fajne promki. Polecam :)

  1. Alina Matkovska ★☆☆☆☆

    Dziś robiłam zakup w tym sklepie. Pani która obsługiwała przy kasie bardzo nie miła, nawet zła. W ogóle zauważyłam ze dzieci nie lubi. Przy płaczu dziecka , jej wyraz twarzy był taki , ze mi było obżydliwe być w tym sklepie . Chodzi mi o Pani która miała różowy kolor włosów. Nie polecam ten sklep ze względu na nie miłą obsługę .

  2. Marta Zajaczkowska ★★★☆☆

    W kasie obsługuje bardzo arogancka, nieprzyjemna Pani ( wysoka, krótkie włosy blond). Obsługuje za szybko, potrafi ubraniami machnąć blisko twarzy klienta i nie widzi w tym problemu, wyśmiewa każde pytanie, dogaduje koleżankom w pracy w stylu " Ja potrafię obsłużyć w tym samym czasie 10 klientów a ty tylko 1 ". Sklep powinien zwracać uwagę jakich pracowników zatrudnia. To sklep dla dzieci! Miła obsługa to podstawa!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Smyk - Cały dla małych!?

Smyk - Cały dla małych! znajduje się przy Lwowska 80, 33-302 Nowy Sącz, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Smyk - Cały dla małych!?

Można skontaktować się z Smyk - Cały dla małych! pod numerem +48 224 480 000

Jak można dotrzeć do Smyk - Cały dla małych!?

Do Smyk - Cały dla małych! można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements