Opinie

  1. Paulina K ★★★★★

    Bardzo fajny sklep. Mnóstwo dziecięcych gadżetów, wózki, zabawki.. ceny identyczne jak te na platformach internetowych, więc nie warto zamawiac i dopłacać za wysyłkę, jeżeli można podejść i zobaczyć towar w rzeczywistości jak wygląda. Miła obsługa, polecam

  2. Katarzyna Pawlikowska ★☆☆☆☆

    Kupiliśmy dzieciom pod choinkę grę "5 sekund junior " niestety po otwarciu pudełka okazało się że jest niekompletna brakuje w sumie najistotniejszego elementu a mianowicie czasomierza i pionków...

  3. Anna ★☆☆☆☆

    Niestety obsługa klienta jest tragiczna. Brak informacji i pomocy z reklamacją zabawki. Kupowałam w tym sklepie wiele rzeczy dla dziecka, jednak po ostatnich zakupach nigdy więcej.

  1. Jerzy Koterski ★☆☆☆☆

    Bardzo miła obsługa młodych dziewczyn że sklepu. Czyste hamstwo od Pana zza kasy robiąc duże zakupy dziecko chciało do toalety zapytałem Pana o toaletę widząc otwarte drzwi do niej czy może skorzystać. A on zamiast odpowiedzieć po prostu 'nie' pokazał brzydki gest żebym sobie wyszedł na pole. Nie polecam tego sklepu nie szukają klientów, brak kultury.

  2. Damian Wałek ★★★★★

    Świetny wybór fotelików samochodowych. Możliwość przymiarki do dziecka i samochodu. Ceny jak na internecie. Polecam.

  3. Mariusz Leśniak ★★★★★

    Bardzo dobrze zaopatrzony sklep i bardzo dobra obsługa. Ceny przystępne. Panie bardzo miłe i życzliwe. Kupiliśmy z żoną wyprawkę "od A do Z" Szczerze polecam

  1. Paulina Mastela ★☆☆☆☆

    Jedynym atutem sklepu duży asortyment poza tym nie można powiedzieć nic dobrego. Gdy chciałam zwrócić w nienaruszonym stanie huśtawkę (gdzie pracownica sklepu wprowadziła mnie w błąd twierdząc że zabawka jest do 20 kg a nie chciała otworzyć pudełka żeby zobaczyć w instrukcji) otrzymałam krzyki właściciela oraz informację że zwrotów nie przyjmują. Takiej informacji nie otrzymałam gdy kupowałam dwa dni wcześniej produkt i zastrzegałam do pracownicy że gdy będzie miała inny zakres wagowy to na pewno ją zwrócę oraz taka informacja nie widnieje nigdzie w sklepie. Ogólnie Panie są miłe ale nie mają pojęcia o tym co sprzedają niestety, a właściciel zamiast zalatwic sprawy spokojnie woli krzyczeć po klientach. Myślałam że często będę robić tam zakupy jednak po tym zdarzeniu nie polecam nikomu!!! Tańsze identyczne zabawki znajdują się na allegro i jest możliwość zwrotu i dużo obszerniejsze informację na temat towaru...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep dziecięcy Elfik?

Sklep dziecięcy Elfik znajduje się przy Królowej Jadwigi 29B, 34-400 Nowy Targ, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep dziecięcy Elfik?

Można skontaktować się z Sklep dziecięcy Elfik pod numerem +48 697 600 957

Jak można dotrzeć do Sklep dziecięcy Elfik?

Do Sklep dziecięcy Elfik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements