Opinie

  1. Karolina ★★★★★

    Fantastyczne miejsce, które będę polecać każdemu! Jestem w szoku, że jest jeszcze w Krakowie placówka na NFZ, w której pracują LUDZIE. Ludzie pełni empatii, serdeczności i uśmiechu. Już na wstępie, Panie w rejestracji są bardzo uprzejme i radosne, rozładowują całe napięcie związane z wizytą. I przede wszystkim są bardzo pomocne. Na wizytę trafiłam do Pani Dr. Gądek, która naprawdę kompleksowo się mną zajęła. Była bardzo wyrozumiała i uprzejma, przez co panowała bardzo miła atmosfera. Atmosfera to jedno, ale Pani doktor jest fantastycznym fachowcem! Ząb, który bolał przed wizytą został odpowiednio zaopiekowany i teraz mogę naprawdę odetchnąć z ulgą. W trakcie wizyty dodatkowo zadbała o stan estetyczny i zdrowotny innych zębów, co jest dla mnie absolutnie niespotykane, nawet w prywatnych placówkach. Wizyta u dentysty kojarzyła mi się z koszmarem, ale teraz czuję ogromną ulgę, że trafiłam na takich ludzi, bo nie boję się już ani trochę! Serdecznie polecam każdemu!!

  2. Karolina ★★★★★

    Serdecznie polecam Prima-Dent! Profesjonalne podejście do pacjenta oraz miła atmosfera. Leczenie bezbolesne i szczegółowo omawiane. Świetne podejście do pacjenta, przyjazna atmosfera, wszystko konkretnie wytłumaczone, a Pani doktor Katarzyna Rygał wykonuje zabiegi dokładnie z niesamowitą starannością. Pełen profesjonalizm oraz wspaniałe podejście do pacjenta ze strony Pań asystentek stomatologicznych. Wspaniale współpracujący ze sobą zespół. Pani stomatolog oraz Panie asystentki bardzo profesionalne, uśmiechnięte, wszystko na spokojnie wyjaśniają i wkładają całe serce w opiekę nad pacjentem. Ogromny plus za serdeczne i miłe Panie rejestratorki, które zawsze pomogą. Serdecznie polecam. Wizyty w Prima-Dent to sama przyjemność !

  3. Tomasz Kurdziel ★★★★★

    Gorąco polecam ten gabinet! Wszystko na najwyższym poziomie, lepiej niż w prywatnym gabinecie. Miałem okazję być pacjentem dr Rygał, dr Mali oraz dr Atras i sądzę, że lepiej nie mogłem trafić. Pełen profesjonalizm, empatia oraz życzliwość sprawiają, że pacjent zapomina o całym stresie ;)) Panie asystentki zawsze kulturalne i uśmiechnięte. Pozdrawiam Panie rejestratorki od których ciepło bije z daleka i zawsze służą pomocą :)

  1. Jakub Widórek ★★★★★

    Od wielu lat korzystam z usług dr Katarzyny Rygał w Prima-Dent i zawsze jestem w pełni zadowolony. Pani Doktor jest niezwykle dokładna, uprzejma i profesjonalna, a jej empatia i delikatna żartobliwość sprawiają, że wizyta przebiega w miłej, bezstresowej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

  2. Anna S. ★★★★★

    Pani doktor Turczyn to najlepszy stomatolog na jakiego trafiłam. Pełny profesjonalizm, dokładność i ludzkie podejście do pacjenta sprawiają, że wizyta to czysta przyjemność. Panie w recepcji są miłe i pomocne. Jedynym minusem są długie terminy ale jakość usług to rekompensuje. Z czystym sumieniem mogę polecić tę przychodnię stomatologiczną.

  3. SumzoR ★★☆☆☆

    Daję dwójkę za przewspaniałą dr Atras i za dogodne, szybkie terminy, to wszystko. Recepcja mnie rozwaliła w czasach najgroźniejszego wirusa świata, próbując dyktować kiedy i gdzie masaczki i minimalne odstępy a sami sobie siedzą za ladą kawkę popijają i beczka z pacjentów. Nie ładnie.

  1. Agnieszka Kania ★★★★★

    Pani dr. Atras to wyjątkowy chirurg, z całego serca polecam wizytę każdemu, kto szuka doświadczonego i profesjonalnego lekarza. Przez cały czas trwania zabiegu nie odczuwałam bólu, a Pani doktor sprawnie i delikatnie usunęła zęba. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu.

  2. S K ★☆☆☆☆

    Termin z bolącym zębem prawdopodobnie do wyrwania na wrzesień. (!) Szkoda komentarza. Nieważne, czy masz ubezpieczenie czy nie, radź sobie na własna kieszeń

  3. vMelanieee ★★★★☆

    Dzięki p. chirurg z tej przychodni wyrwanie zęba okazało się być niestrasznym zabiegiem. Personel jest bardzo uprzejmy i wyrozumiały, jest to jedna z lepszych przychodni stomatologicznych i polecam to miejsce każdemu, w szczególności tym którzy boją się zasiąść na fotel i oddać w ręce dentysty ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Prima-Dent Centrum Usług Stomatologicznych NZOZ?

Prima-Dent Centrum Usług Stomatologicznych NZOZ znajduje się przy Władysława Syrokomli 10, Zwierzyniec, 30-102 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Prima-Dent Centrum Usług Stomatologicznych NZOZ?

Można skontaktować się z Prima-Dent Centrum Usług Stomatologicznych NZOZ pod numerem +48 124 278 270

Jak można dotrzeć do Prima-Dent Centrum Usług Stomatologicznych NZOZ?

Do Prima-Dent Centrum Usług Stomatologicznych NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements