Opinie

  1. Dominik Gi ★★☆☆☆

    Zachęcony opiniami znajomych, postanowiłem skorzystać z wykonania korony w tym gabinecie. Przed umówieniem wizyty sprawdziłem cennik na stronie internetowej. Po miesiącu oczekiwania wizyta się odbyła, jednak podczas niej okazało się, że koszt zabiegu będzie trzykrotnie wyższy. Jak stwierdziła Pani doktor – będąca właścicielką gabinetu – „biję się w pierś, strona jest nieaktualna”. Finalnie koronę wykonałem w innym gabinecie, płacąc 1600 zł zamiast 3100 zł, przy zastosowaniu tej samej procedury. Mimo że od mojej wizyty minęło już trochę czasu, cennik na stronie nadal nie został zaktualizowany. Na duży plus zasługuje bardzo miła i profesjonalna obsługa higienistki- Pani Magdy. Niestety, Pani doktor zrobiła na mnie bardzo przeciętne wrażenie.

  2. beata baka ★★★★★

    Pani Elżbieta... Najcudowniejsza stomatolog u jakiej bylam, delikatna, empatyczna, z ogromną wiedzą. Pani Madzia - asystentka.... kochana, pomocna... aż się wychodzić nie chce. Polecam gabinet z całego serca❤️

  3. Klaudia Wnęk ★★★★★

    Pani Magda - wspaniała, cierpliwa i pozytywna higienistka. Wcześniej żaden higienista nie doczyścił okolicy mojego retainera tak dokładnie, wreszcie mogę użyć nitki dentystycznej przy retencji, co do tej pory było niemożliwe. Dzięki niej zaczynam przełamywać swój lęk przed gabinetami stomatologicznymi. Z kolei Pani Kulka założyła mi estetyczne wypełnienia w siódemkach. Do tego bezbolesne znieczulenie. Jedyny minus za brak założenia koferdamu, ale możliwe, że w tym wypadku nie był konieczny. Bardzo ciepłe, cierpliwe i profesjonalne podejście do pacjentki z dentofobią.

  1. Klaudia ★★★★★

    Polecam przede wszystkim za empatię, zrozumienie i podejście do pacjenta, a także za jakość wykonanej pracy :)

  2. Kamil Zając ★★★★★

    Odkąd uczęszczam do tego miejsca, myśli o kolejnej wizycie w gabinecie stomatologicznym przestały być straszne! A wszystko dzięki bardzo miłej atmosferze i profesjonalizmie pracowników!

  3. JANUSZ JANCARCZYK ★★★★★

    Pani doktor Geroch jest specjalistka najwyzszej klasy. Moja nowa korona na 11 zebach ślni!!!! Pelen profesjonalizm Polecam

  1. Dawid Kotrys - Two-Colours.com ★★★★★

    Byłem na konsultacji stomatologicznej i uzyskałem konkretne informacje oraz rekomendacje do działania. Pani dr Elżbieta wraz z całym zespołem stają na wysokości zadania. Czuć, że pacjent jest w centrum uwagi. Polecam z czystym sercem.

  2. Dawid Kotrys ★★★★★

    Byłem na konsultacji stomatologicznej i uzyskałem konkretne informacje oraz rekomendacje do działania. Pani dr Elżbieta wraz z całym zespołem stają na wysokości zadania. Czuć, że pacjent jest w centrum uwagi. Polecam z czystym sercem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Elżbieta Geroch-Kulka Gerdent?

Elżbieta Geroch-Kulka Gerdent znajduje się przy Siewna 30A, Prądnik Biały, 31-231 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Elżbieta Geroch-Kulka Gerdent?

Można skontaktować się z Elżbieta Geroch-Kulka Gerdent pod numerem +48 604 626 202

Jak można dotrzeć do Elżbieta Geroch-Kulka Gerdent?

Do Elżbieta Geroch-Kulka Gerdent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements