Opinie

  1. Zuzanna ★☆☆☆☆

    Radzę uważać na doktor Rzepecką. Tak ,,wyleczyła” zęby że trzeba było wszystko poprawiać, próchnica zakryta plombami i wg niej to wyleczone zęby. Mało brakło a przez nią bym miała kanałowe leczenie, omijać szerokim łukiem…

  2. dziama75 ★☆☆☆☆

    Dzwoniąc dziś po receptę dla mojego ojca (84 lata),usłyszałam od niejakiego doktora Drewniaka,że jemu to jest 'rybka' czy ojciec zrobi badania czy nie. Rozmawiałam z tym lekarzem pierwszy raz, zaatakował mnie od razu,że nie ma żadnych badań ojca i w zasadzie to dla niego nie ma 'chłopa'.Szczerze mówiąc zaniemówiłam . Co to ma być ,co to za język? To ma być lekarz?To ma być lekarska porada? Można to było w kulturalny sposób powiedzieć,że sugeruje aby ojciec przyszedł na badania itp. Wstyd i żenada,brak kultury i profesjonalizmu. Receptę wypisał lecz niestety na inny lek. Prawdopodobnie jest na stażu. Musi się Pan nauczyć jak rozmawiać z pacjentami a dopiero później leczyć. Nie polecam.

  3. joanna gla ★★☆☆☆

    W dużym skrócie. Panie nie wiedziały, że jestem umówiona na ZABIEG (nie na konsultację), mimo kilkukrotnego upewniania się z mojej strony. Po rozmowie, finalnie udało mi się dogadać z Panią Asystentka stomatologiczną, która okazała się bardzo miła i życzliwa, Odnośnie samej Rejestracji: nie mam żadnych uwag, Panie zawsze wszystko wytłumaczyły i były życzliwe. Natomiast jeśli chodzi o lekarza chirurga dr. Dudka to może i jest dobrym specjalistą, jeśli chodzi o same usuwanie zębów, natomiast jego umiejętności miękkie, empatia, umiejętność rozmowy, pozostawia wiele do życzenia. Nie odpowiada na dzień dobry, nie tłumaczy w sumie co będzie robił, nie odzywa się, nie odpowiada na pytania, jest chłodny i obscesowy. Zresztą, to nie jest jak czytałam, tylko moja opinia. Myślę że pacjent powinien czuc się zaopiekowany, bo nie jest to zabieg obcinania paznokci, a usuwanie chirurgicznie zęba. Pan Doktor zdecydowanie nie przejawia oznak empatii wobec pacjenta. Nie dość, że człowiek jest i tak zestresowany samym zabiegiem, to jego podejście jedynie nakręca stres i niepokój. Podczas próby zwichnął mi zęba (co potwierdził inny chirurg). Udałam się finalnie na usuwanie ósemki do gabinetu prywatnego. Cała przychodnia okej, ale zachowanie lekarza karygodne.

  1. Aldi P ★☆☆☆☆

    Mam to samo pani dr.Rzepicka też mi powiedzial ubytek i zrypala zęba masakra nawet nie zrobila tak jak trzeba plomba i zostawione bez wyczyszczenia na gładko. Wcześniej była super dr.Kozirod jak coś zrobiła to pokazała lusterko i można było zobaczyć jak zrobione.

  2. Sergiusz Myzler ★★☆☆☆

    Przychodnia w porządku, Panie na recepcji zawsze miłe, z lekarzami pierwszego kontaktu nigdy nie miałem problemu. Nie korzystałem jednak nigdy z usług dentystów w tej przychodni, bo leczyłem się prywatnie. Umówiłem się w końcu na wizytę i pierwsze wrażenie było naprawdę piorunujące. Pani rzepińska (czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie jej nazwiska) strasznie wredna, w ogóle nie zainteresowana tym, żeby dobrze wykonać swoją pracę, do tego arogancka. Nie wiem jaki był powód, ale od wejścia do gabinetu (przypominam, że była to moja pierwsza wizyta) zwracała się do mnie protekcjonalnie, poprawiając na przykład jedno ze zdań, które powiedziałem (może minęła się z powołaniem i to jest problem tej pani, a może bez poprawnej gramatyki nie da się leczyć zębów?). Nie mam pojęcia skąd się biorą tak zgorzkniali ludzie, a już tym bardziej w Służbie (…) Zdrowia, ale ewidentnie pani ma jakiś problem. Wypełnienie, którego zrobienie było celem wizyty, zrobione totalnie na przysłowiową „pałę” - plomba do połowy zęba i jeszcze wmawianie mi , że tak chciałem. Zrobię sobie to porządnie u jakiegoś normalnego stomatologa, żaden problem, ale generalnie szkoda czasu. No chyba, że ktoś ma za dużo czasu, nie zależy mu na zębach i chodzi do lekarzy w celu słownej szermierki to polecam tę panią, bo akurat w tym jest świetna.

  3. Tomasz Cybulski ★★★★★

    Bardzo profesjonalnie. W szczególności w aspekcie higienizacji zębów polecam panią Ewę.

  1. Agnieszka SAWICKA ★★★★★

    Bylam dzis na wizycie u Pani Dr Mitki Świetny lekarz mila sympatyczna przyjazna pomocna. Jednym slowem fachowiec. Polecam wszystkim Panią Dr

  2. Magdalena ★☆☆☆☆

    Bez jakiej kolwiek konstytucji zatruto mi ósemke chociaż mówiłam jasno że nie chce ich leczyć tylko usunąć. Wywiercona dziura, nawet nie przepłukane i trucie. Zero rozmowy z pacjentem ktory nie wie co się dzieję. A to wszystko po to by zarobić na kanałowym leczeniu. Jak człowiek ma nie bać się dentystów jak takie osoby pracują w zawodzie?

  3. dor is ★★★★★

    Polecam wykonywanie zabiegów chirurgicznych u dr Dudka. Zarówno on, jak i jego asystentka uprzejmi, kompetentni i wyrozumiali. Terminy naprawdę niedługie jak na NFZ. Bardzo dobra przychodnia

  1. Kinga J ★☆☆☆☆

    Dowiedziałam się wyłącznie, że w moim przypadku powinnam usunąć ósemki w innym gabinecie. Rozmowa wyglądała tak, że odwrócono się do mnie plecami, 0 kontaktu wzrokowego, bezpośredniego zwrotu, równie dobrze mogłam odpowiadać na wszelkie pytania z krzesła w korytarzu. Na usuwanie ósemek w tym gabinecie szkoda tracić czas- oczekiwanie na wizytę 2 miesiące.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna?

Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna znajduje się przy Arcybiskupa Zygmunta Szczęsnego Felińskiego 22A, Prądnik Biały, 31-236 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna?

Można skontaktować się z Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna pod numerem +48 124 421 022

Jak można dotrzeć do Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna?

Do Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements