Opinie

  1. Agathka ★☆☆☆☆

    złożyłam zwrot ze zwrotem zamówienia w sklepie wybrałam opcje Bonarka Krasińskiego 11 - opcja była dostępna Przyjeżdżam dziś do galeri okazuje ze sklepu nie ma jest tam Adidas Nie dość że straciłam czas pieniądze na przejazd to teraz dodatkowo muszę wydać kolejne pieniądze na zwrot przez InPost Wysłane z iPhone'a

  2. Ela Grzyb ★★★☆☆

    W sklepie jest ciasno - sporo towaru, ale czasami przejście między wieszakami utrudnione. Zle umiejscowiona kasa - jakoś tak na środku, przez co kolejka sięga czasami wejścia...na obsługę nie narzekam, zawsze trafiały mi sie osoby co najmniej obojętne (nie wymagam żeby każdy sprzedawca świecił do mnie nieskalanym uśmiechem ;) ). Duży minus za brud w przymierzalniach - walające się na podłodze koty kurzu i kołtuny włosów....mama wrażenie, że sprząta się je raz na miesiąc...

  3. Agata Rabajczyk ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego sklepu. Problemu z zwrotem, brak kierownika sklepu, niemiła obsługa. Bardzo duże rozczarowanie, nie warto tracić czasu i pieniędzy na ten sklep. Na pewno nic już tutaj nie kupię, poza tym jakość ubrań bardzo kiepska.

  1. J.M ★☆☆☆☆

    Niestety, jestem bardzo rozczarowana podejściem sklepu Sinsay do reklamacji. Złożyłam reklamację na lampke, która dosłownie się rozpadła (odpadła część zasłaniająca żarówkę) a odpowiedź sklepu była całkowicie nieprofesjonalna. Reklamację odrzucono, twierdząc, że jest to "uszkodzenie mechaniczne", mimo że produkt nie został w żaden sposób nadużywany. Poza tym lampka stała w jednym miejscu to jak mogła mieć uszkodzenie mechaniczne? Sklep nie przedstawił żadnych dowodów na poparcie swojej decyzji, a moim zdaniem uzasadnienie było całkowicie bezpodstawne. Oczekiwałam bardziej rzetelnego podejścia do klienta i uczciwego rozpatrzenia sprawy. Niestety, nie polecam zakupów w tym sklepie, jeśli liczycie na jakąkolwiek ochronę swoich praw jako konsumenta i wsparcie po zakupie. Panie ze sklepu Bonarka w Krakowie równiez bardzo niekompetentne. Jedna z Pań zapytała drugą podczas składania reklamacji będziesz zwracała pieniądze a nie wiem jeszcze zobaczę... czyli wniosek jest taki, że rozpatrują reklamację jak im sie podoba ...

  2. Krzysztof jaki ★☆☆☆☆

    Powolna obsługa kolejka na 25 minut Nie polecam tego sklepu chyba ze ktoś lubi stać w kolejce

  3. Nikodem Put ★☆☆☆☆

    Rozumiem że pojemność sklepu jest ograniczona ale w imię szacunku do każdego z klientów, warto by zadbać o przynajmniej jedna półkę z męskimi ubraniami.

  1. Beata Grzegorczyk ★☆☆☆☆

    Paniusia chciała mnie naciągnąć. Nie polecam. Antypatyczne dziewczynki tam pracują. Poprosiłam o wskazanie, gdzie są gumy mini band za 17,99 zł 4 taśmy. Na co dziewczynka zaczęła pokazywać matę do jogi. Podziękowałam za matę, a ona dalej natrętne mówi o tej macie. Ponowiłam prośbę o wspomniane mini bandy. I chciała mi wycisnąć 1 mini band za 17.99 zł. Na szczęście, finalnie kupiłam te 4 mini bandy, ale złe wrażenie pozostanie. Omijajcie ten Sinsay z daleka. Szkoda nerwów na manipulantke.

  2. Izabela Soczówka ★☆☆☆☆

    Beznadziejna obsługa, niemiłe aroganckie Panie obligujące w sklepie. Brak kultury obsługi klienta.

  3. Kawia Domowa ★★★★★

    Sklep z bardzo dużą ilością różnego rodzaju produktów. Tanio, obsługa bardzo miła. Polecam.

  1. Dominika Sitarska ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Personel nie zna się na obsłudze klienta. To moja druga wizyta i jednocześnie drugie negatywne doświadczenie w tym sklepie. O 20:54 nie pozwalają wejść do przymierzalni z dwoma rzeczami gdy w sklepie byli jeszcze inni klienci i korzystali z przymierzalni. Opinia 1/5 to i tak za wysoka ocena. Nie skorzystam więcej z oferty sklepu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres sinsay?

sinsay znajduje się przy Henryka Kamieńskiego 11, Podgórze Duchackie, 30-644 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do sinsay?

Można skontaktować się z sinsay pod numerem +48 785 003 265

Jak można dotrzeć do sinsay?

Do sinsay można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements