Opinie

  1. Krris 222 ★☆☆☆☆

    Oszustwo! I co najgorsze w pełni legalne co prawda ale cóż... Zdjęcia robiłem przypadkowo, więc nie skupiałem się na takich szczegółach... A trzeba było... Na pierwszym zdjęciu jasno widać, że cena doniczki jest za 4.99 zł... Ale 17cm - gdy ktoś się dobrze przypatrzy, jasno widać że na półce leżą jedynie 16cm... Ta mniejsza kosztuje praktycznie dwa razy tyle! Gdyby nie godzina nocna, i to że byłem na kasie samoobsługowej, zgłosił bym to obsłudze i począł szukać tej jedynej... Pewnie sporo osób się nacieło - i w cale się nie dziwię, bo gdy ktoś robi duże zakupy do ogrodu, nie będzie zwracał uwagi na małą doniczkę... Ale ja kupowałem tylko ją. Czytajcie co pisze na produktach, by ktoś nie popełnił błędu co ja...

  2. Maciej Krzempek ★★★★★

    Po raz kolejny mieliśmy przyjemność projektować wnętrza tym razem nowo powstałego domku u pani Sylwii Osiadacz z działu projektowego. Współpraca z Panią Sylwią to czysta przyjemność! Po świetnym projekcie łazienki zdecydowaliśmy się powierzyć jej kolejne trzy pomieszczenia – i to była doskonała decyzja. Ogromna fachowość, wiedza, wyczucie estetyki i niesamowite doradztwo na każdym etapie. Czuliśmy się zaopiekowani i pewni, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Efekt końcowy WOW – jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy i na pewno jeszcze wrócimyna projekt salonu w naszym domu.

  3. Piotr Dziwok ★★★★★

    Świetna obsługa przez pana Grzegorza z działu paneli! Duże zainteresowanie potrzebami klientów. Bardzo potrzebujemy!

  1. Michal Korzeniowski ★★★★☆

    Dojazd ok rozladunek też kolejki nie było jest plac do manewrowania rozładunki od 6.30 brak miejsca przed firma stanie 1 auto przed brama ale blokuje się przejście dla pieszych więc na noc nie ma gdzie stac i kamizelka obowiązkowa

  2. Paweł Sala ★★★★★

    Na rozładunek podjeżdża się od tyłu sklepu, ustawiając się prawą stroną przy budynku gospodarczym, aby lewa strona była skierowana w stronę sklepu. Rozładunki od godz. 6.00. Nie ma gdzie stać ba pauzę.

  3. Kamil W ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka za korzystanie z usług firmy APCOA "zarządzającej" parkingiem. Żądanie stu złotych opłaty karnej od Waszych klientów którzy nie pobrali DARMOWEGO biletu parkingowego przed wejściem do sklepu? Serio?

  1. Kramer ★★☆☆☆

    To chyba jedyny market budowlany z płatnym parkingiem. Dostałem tam mandat. Za długo robiłem zakupy. Nigdy więcej tam nie wrócę. Castorama udostępnia darmowy parking na ile potrzeba a nie na 1,5 godziny.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Leroy Merlin Cieszyn?

Leroy Merlin Cieszyn znajduje się przy Liburnia 10, 43-400 Cieszyn, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Leroy Merlin Cieszyn?

Można skontaktować się z Leroy Merlin Cieszyn pod numerem +48 338 516 800

Jak można dotrzeć do Leroy Merlin Cieszyn?

Do Leroy Merlin Cieszyn można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements