Obsługa pracuje "za karę", nie jest to zbyt miłe i pomocne w robieniu zakupów. Jakość taka jak w każdym Sinsay.
Zdjęcia
Opinie
-
Xcx ★☆☆☆☆
-
Konrad 1 ★★★★★
Idąc z kobietą można spędzić tu mnóstwo czasu
-
Ewa Pamuła ★★☆☆☆
Byłam dzisiaj klientem wraz z córką w ciąży. 1. Chciałyśmy skorzystać z dużej przymierzalni. Wchodząc tam spotkało nas nieprzyjemne zaskoczenie w postaci pani, która raz zabroniła nam tam wchodzić, bo rzekomo nie dla nas ta przymierzalnia. Tylko dla matek z dzieckiem i niepełnosprawnych (cóż że córka w ciąży). W końcu po proteście córki, mogła tam przymierzyć ubrania, ale ja jako matka( osoba towarzyszącą) nie mogła tam przebywać razem z nią.( a co jeśli by jej się słabo zrobiło?) Na koniec i tak tam weszłam. 2. I to druga sprawa. Zdziwienie. Zobaczyłyśmy kamerę odbijającą się w lustrze. Po zgłoszeniu faktu. Usłyszałyśmy ze ona nie jest skierowana na przymierzalnię. Skąd ja to mam wiedzieć? Ja widzę co widzę a ta kamera ma środek obrotowy. W każdym momencie może być podgląd z niej . 3. Sklep jako sklep duży i nawet oki zaopatrzony. Sklep usuwa nie przychylne opinie, prawda udokumentowana Ponawiam mój komentarz
-
Beata Socha ★★★★★
Dzis bylam klientem tego sklepu jestem bardzo zadowolona z zakupów i chcialam bardzo podziękować młodej dziewczynie która pomogła mi założyć aplikacje takich ludzi jest mało którzy sluza bezinteresownie pomocą nie pamiętam jej imienia ale miala piekne niebieskie paznokcie zasluguje na pochwale i premie od swojej firmy dziekuje jeszcze raz
-
I. Be ★★☆☆☆
Bardzo lubię ten sklep,jest duży,wybór asortymentu też duży,ogólnie na wielki plus,jednak podczas ostatniej wizyty zachowanie personelu bardzo mi się nie spodobało. Stojąc na dziale DOM,usłyszałam,jak przy kasie jedna z pracownic mówi do drugiej donośnym głosem : "denerwują mnie dzisiaj klienci". Uważam,że było to bardzo niestosowne zachowanie. Jeśli nawet tak było,że PANI miała zły dzień w pracy,to nie powinna tego tak obwieszczać,bo myślę,że usłyszała to spora część osób będących na sklepie. Niestety,ale często sklepy tracą klientów przez zachowanie personelu.. nie wiem czy tam wrócę..
-
Bartus __ ★☆☆☆☆
przymierzalnia strasznie brudna, pełno kurzu, ogólnie brudno.
-
Magda Gzyl ★☆☆☆☆
Zakupy zrobione w tym roku, dalej oszukują na metkach
-
Michał J ★☆☆☆☆
Sklep duży, duży wybór wszystko fajnie - tylko czemu "promocja" to większą cena towaru? To już nie chodzi o parę groszy, w przypadku tych zakupów, ale o zasady.. Zdjęcia dla dowodu po zakupie wykonane w domu.. oszukiwanie ludzi i nabijanie w butelkę - UWAGA CENY SZTUCZNIE ZAWYŻONE. Aktualizacja: Po kontakcie z support o który zostałem poproszony - wytłumaczenie w skrócie jest takie, że to jest normalne i taka jest polityka firmy. Kpina
-
Klaudia Bajor ★☆☆☆☆
Zamiast zrobić porządną promocje to wy wolicie ludzi oszukiwać bo zamiast żeby rzeczy na promocji były tańsze to one są droższe niż przy realnej cenie. Dlatego nic nie kupiłam dziś bo nie będę przepłacać
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sinsay?
Sinsay znajduje się przy Ludwika Solskiego 14A, 32-800 Brzesko, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sinsay?
Można skontaktować się z Sinsay pod numerem +48 571 609 992
Jak można dotrzeć do Sinsay?
Do Sinsay można dotrzeć, korzystając z poniższego linku