Opinie

  1. wiola molak ★☆☆☆☆

    Czekanie w kolejce to jakaś porażka – tylko jedna osoba obsługuje kasę, a druga, mimo że widzi, iż kasjerka musi dodatkowo zajmować się zwrotem, kompletnie nie reaguje. Kolejka rośnie, czas się wydłuża,..bardzo słaba organizacja pracy i brak szacunku dla klientów.

  2. Nina Mrugacz ★☆☆☆☆

    Tragedia logistyczna. W takim miejscu tylko 2 dziewczyny do obsługi i utrzymania porządku. Wstyd dla pracownic, że firma skąpi na wakatach i pozwala na taką ekspozycję towaru. Szczerze współczuję takiego wyzysku, a w handlu pracuję ponad 10 lat. Dziwię się, że dziewczyny jeszcze chciały tam wykonywać swoje obowiązki, pełny dla nich szacunek, bo mimo wszystko zachowanie ich było w pełni profesjonalne. Pozdrawiam obsługę że sklepu.

  3. gdzie jest toaleta ★★☆☆☆

    Sklep jest malutki, obładowany towarem. Tylko dział 'damskie ubrania', no i troszkę jakiś chyba losowo wybranych rzeczy typu akcesoria. W sklepie nie ma nawet za bardzo miejsca na kolejkę do kasy. Obsługa średnio pomocna. Ostatnim razem jak byłam tu odebrać paczkę, to kilka minut pani na kasie szukała koleżanki, która mogłaby mi to zamówienie wydać? Dziwna organizacja. Na sklepie jest zawsze bałagan, trudno cokolwiek znaleźć.

  1. Aleksandra Zwolińska ★☆☆☆☆

    Czas oczekiwania na odbiór zamówienia to jakaś tragedia. Panie się tłumacza duża ilością zamówień, ale żeby czekać 45 minut to przesada Ostatecznie zamówienia nie dostałam, bo pomimo wiadomości, że paczka jest gotowa do odbioru, to fizycznie w sklepie jej nie było

  2. Jagoda Myśliwy ★★☆☆☆

    Oprócz Pani na kasie, obsługa tragedia, 3 panie stojące przy torebkach na cały głos obgadywały klientów i inne osoby, w sklepie duży ruch a nic nie było zorganizowane.

  3. Weronika L-z ★☆☆☆☆

    Krótkowłosa blondynka na kasie to pracuje chyba za karę, bo odpowiedzi na „dzień dobry” czy „do widzenia” nie doświadczyłam jeszcze nigdy

  1. młodazielarka ★☆☆☆☆

    [07.12.2022] Tragiczna obsługa to mało powiedziane. Pani układajaca sklep dosłwonie wyrwała mi z rąk gondole, na której wisiały sukienki którymi byłam zainteresowania. Zrobiła to trzykrotnie co już wychodzi poza jakąkolwiek granicę dobrej obsługi klienta. Brak poszanowania drugiej osoby, a o kłęvach kurzu w przymierzalniach już szkoda wspominać.Nie polecam.

  2. kahorisui ★★★☆☆

    Sinsay jest dobrym sklepem pod względem cen i ubrań. Kolorystyka zawsze przykuwa oko, promocje potrafią naprawdę mile zaskoczyć. Sklep jest malutki co niestety często utrudnia przeglądanie asortymentu ponieważ zazwyczaj jest tam sporo ludzi. Niestety obsługa, no cóż, może nie niemiła, ale jednak mam wrażenie, że oziębła. Nie spotkałam się z ubraniami leżącymi na ziemi a nawet jeśli to pamiętajmy, że to zazwyczaj wina klientów, którym nie chce się podnieść tego co upuścili lub zrzucili przypadkiem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres sinsay?

sinsay znajduje się przy Pawia 5, Stare Miasto, 31-154 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do sinsay?

Można skontaktować się z sinsay pod numerem +48 572 708 236

Jak można dotrzeć do sinsay?

Do sinsay można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements