Opinie

  1. Aleksandra Banach ★☆☆☆☆

    Szybkie terminy i miła obsługa i na tym można zakończyć pozytywy... Miałam ekstrakcje czterech ósemek, ostatnią wyrywałam w kwietniu 2024. Do dziś nie odzyskałam pełnego czucia w okolicy nerwu zębodołowego. Zgłaszałam już ten problem przy zdejmowaniu szwów, czułam, że coś jest nie tak, bo przy pozostałych ósemkach nic takiego nie występowało. Moje dolegliwości zostały przez lekarza zbagatelizowane. Nie zostało mi zaproponowana żadna dodatkowa konsultacja.

  2. Karolina Aksamit ★★★★★

    Dwukrotnie byłam na wizycie wyrywania górnych ósemek. Ósemki w moim przypadku były skierowane do policzków. Nie licząc czasu oczekiwania na zadziałanie znieczulenia (15 min) sam zabieg na pierwszej wizycie trwał 10 sekund a na drugiej 15 sekund. Po wyrwaniu nie odczuwałam żadnego bólu. Widać, że pan doktor i pomagająca mu pani tworzą świetny zespół. Jak na placówkę współpracującą z NFZ kontakt telefoniczny był naprawdę w porządku. Sprawnie, bezproblemowo i zaufałabym kolejny raz :)

  3. Anna Kowalik ★☆☆☆☆

    Nie polecam, byłam drugi raz na ekstrakcji ósemki i doktor pojechał na urlop i szwy wyciągała chigienistka po 10 dniach po czym wróciłam do domu i czułam jeden szew, który byl tylko lekko przycięty. Na drugi dzień moja mama akurat jechała do stomatologa więc poprosiłam jej dentystkę o usunięcie i okazało się, że nie mam skrzepu i mam suchyzębodół. Gdyby doktor brał terminy z odpowiedzialnością i myślą o pacjencie byłoby inaczej:)

  1. Ewelina Kilar ★★★★★

    Wyrwałam tutaj 2 ósemki ostatnio. Nie wiem czy to łaskawość moich zębów czy umiejętności lekarza Mycińskiego (pewnie to drugie) ale sam zabieg jak i rekonwalescencja przebiegły bezboleśnie. Wyrwanie zęba trwało niecałą minutę, bez żadnego grzebania w dziąśle. Lekarz dopytywał cały czas czy coś boli czy potrzebuje więcej znieczulenia. Nasłuchałam się wielu strasznych historii na temat tego zabiegu a obyło się bez krzyku. Polecam to miejsce wszystkim, super podejście do pacjenta, wszystko na wysokim poziomie :)

  2. Mateusz Zacharski ★★★★★

    Ostatnio miałem przyjemność skorzystać z usług gabinetu stomatologicznego OrisMedica i muszę przyznać, że jest to miejsce, które zdecydowanie warto polecić! Wizyta związana była z ekstrakcją ósemki, a cały przebieg był absolutnie bezbolesny i niesamowicie sprawny. Zabieg trwał zaledwie 30 sekund – to wręcz niewiarygodne, jak szybko i profesjonalnie został przeprowadzony! Personel gabinetu to prawdziwi specjaliści, którzy nie tylko doskonale znają się na swojej pracy, ale również potrafią zadbać o komfort pacjenta. Pani asystentka była niezwykle miła, spokojna i rzeczowa, a cała obsługa gabinetu emanowała życzliwością i profesjonalizmem. Atmosfera była na tyle przyjazna, że nawet tak stresująca sytuacja, jak usuwanie zęba, stała się całkiem przyjemnym doświadczeniem. Jeśli szukacie gabinetu stomatologicznego, który łączy najwyższą jakość usług z miłą obsługą i bezbolesnymi zabiegami, to [nazwa gabinetu] jest miejscem, które z czystym sumieniem mogę polecić. Dziękuję za wspaniałe doświadczenie i na pewno wrócę tu przy kolejnych potrzebach stomatologicznych!

  3. Julia Korobko ★★★★★

    Bardzo polecam , Pan doktor Michał Myciński jest świetnym chirurgiem . Miałam usunięcie ósemki na NFZ, jestem bardzo zadowolona i zachwycona podejściem i profesjonalizmem lekarza .Pani z recepcji jest super miła i przyjemna , odpowiada na wszystkie pytania i wspiera podczas zabiegu . Polecam serdecznie :)

  1. Ewa ★★★★★

    U Pana dr Mariusza Mycińskiego leczymy się całą rodziną. Pana doktora cechuje przede wszystkim bardzo dobre, indywidualne podejście do pacjenta, ogromna wiedza, pełen profesjonalizm i bardzo wysoka skuteczność leczenia. Dodatkowo Pan doktor jest sympatycznym i empatycznym człowiekiem. Duży pozytyw należy się również dla Pani Ilonki, za bardzo dokładne wykonywanie zabiegu higienizacji, jak również bardzo dobre i życzliwe podejście do pacjentów. Miejsce godne polecenia :-)

  2. Damian G ★★★★★

    Przemiła Pani w rejestracji, odbiera telefon, ewentualnie oddzwania sama :0 . Sama wizyta również bardzo profesjonalnie, szybko i bezboleśnie. Usunięcie dolnej ósemki dosłownie w kilkadziesiąt sekund bez zbędnego szarpania przez 15 minut. Dodatkowo szybki termin na nfz :-) Polecam!

  3. Daria Poręba ★★★★★

    Całe centrum jest warte polecenia - zarówno lekarze, jak i rejestracja. Usuwałam tu wszystkie ósemki, w tym dwie, które nie wyrosły. Wszystkie zabiegi przebiegły bardzo profesjonalnie, z absolutnie minimalnym dyskomfortem, pomimo tego że dwa z czterech były trudniejsze i bardziej wymagające. Pan doktor Paweł Myciński jest świetnym specjalistą. Mogę polecić u niego zabiegi chirurgiczne w 100%. Pani z rejestracji jest bardzo serdeczna i przede wszystkim odbiera telefon, co niestety jest rzadkie w placówkach NFZu.

  1. Maciej K ★☆☆☆☆

    Leczenie okej ale logistyka bardzo kuleje. 40 min. przed wizytą telefon z recepcji z pytaniem czy pasuje wizyta pół godziny później. Na odpowiedź, że nie pasuje słyszę sfochowany głos pani recepcjonistki "Ale doktor jedzie i stoi w korku i nie zdąży". Okej, nie ma wyjścia, spoko. Przychodzę te pół godziny później, siadam i czekam. Pani recepcjonistka klepnęła, że klient przyszedł i wróciła na zaplecze gadać z higienistką. Czekam następne 20 minut, nikt nie poczuwa się w obowiązku poinformować mnie Ile będę czekał, gdzie jest Pan doktor itd. Pytam Ile to jeszcze potrwa, pani z recepcji łaskawie dzwoni do doktora i informuje mnie, że będzie za 5 minut. Po kolejnych 15 minutach wchodzę do gabinetu. Teraz moja wizja jak powinna ta wizyta wyglądać: - Godzinę przed wizytą recepcja dzwoni do mnie i mówi, że doktor się spóźni, przeprasza i pyta czy pasuje mi wizyta 30 min. później czy przekładamy na inny termin. - Przychodzę na umówioną godzinę, doktora dalej nie ma ale pani z recepcji od razu do niego dzwoni, informuje mnie Ile jeszcze będziemy czekać i przeprasza za kłopot. - Wizyta jest opóźniona ale wychodzę z placówki z poczuciem, że obsługa szanuje klientów i ich czas a z ewentualnymi losowymi zdarzeniami radzi sobie profesjonalnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Orismedica Centrum Stomatologiczne?

Orismedica Centrum Stomatologiczne znajduje się przy Osiedle Mozarta 6, Prądnik Biały, 31-232 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Orismedica Centrum Stomatologiczne?

Można skontaktować się z Orismedica Centrum Stomatologiczne pod numerem +48 124 204 242

Jak można dotrzeć do Orismedica Centrum Stomatologiczne?

Do Orismedica Centrum Stomatologiczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements