Opinie

  1. Krzysiek Róg ★★★★★

    Serdecznie polecam leczenie u dr. Mateusza Kasy - profesjonalizm, klasa, cierpliwość i skuteczność.

  2. Monika Malinowska ★☆☆☆☆

    Wizyta odwołana godzinę przed zabiegiem. Pokonaliśmy długą trasę, żeby być na umówiony zabieg. Nie polecam

  3. Edyta Głowacka ★★★★★

    Polecam usługi stomatologiczne Pana doktora Mateusza Kasa dla dorosłych ale także i dla dzieci. Bardzo przyjazna atmosfera, profesjonalnie wykonane zabiegi. Nasza cała rodzina jest bardzo zadowolona.

  1. RazOr Dwa ★★★★★

    Byłam wczoraj na wizycie u Pani dr. Justyny Kopeć z trojką dzieci. Pani Doktor przemiła i bardzo kompetentna. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i bez płaczu. Z całego serca polecam każdemu rodzicowi.

  2. Anita Zając ★★★★★

    W poniedziałek byłam u Pani doktor Justyny z dzieckiem celem wyrwania dwóch mlecznych zębów . Panie rejestratorki bardzo sympatyczne i pomocne. Pani doktor u mojego dziecka które , boi się znieczulania zdziałała cud. Syn był spokojny choć trochę się bał , udało się podać znieczulenie oraz z sukcesem usunąć dwa ząbki . Pani doktor bardzo pomocna i super podejście do dzieci. Dziękuję z serducha i polecam bardzo to miejsce

  3. Żmijka _ ★★★★★

    Pani Doktor Zięba to najlepszy stomatolog jakiego spotkałam. Profesjonalne i bardzo miłe podejście do pacjenta. Polecam gorąco każdemu

  1. Andrii Walkowiak ★★★★★

    Naprawdę polecam to miejsce. Klinika stomatologiczna jest najlepsza przy ulicy Dąbska 18. Byłem tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ta klinika stomatologiczna Stomatologia Nowe Dąbie. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

  2. Ania K ★★★★★

    Jak do Doktora to tylko Pan Dr Sokolowski, dzisiejsze kanalowe oceniam na 6+. Dodatkowo jest niesamowicie delikatny! Najlepszy dentysta w Całym Krakowie. Wiem co mowie, bo juz nie jeden mnie zrazil po jednej wizycie a przy Dr Sokolowskim lęk przed kolejną wizytą zminimalizowany jest do zera. :) dziekuje Pani Doktorze

  3. igor xperiaz ★☆☆☆☆

    Pani spóźniła się 50 minut, prosty zabieg higienizacji który wykonywałem kilka razy w innych miejscach, zawsze bez problemów tym razem był koszmarem. Pani stomatolog była bardzo niedelikatna, nieporadna, obijała się o konsole przy fotelu. Zabieg wykonany niestarannie , mam wrażenie ze niektore miejsca zostały pominięte ze względu na ich trudny dostęp. Do tego wszystko było nadzwyczaj bolesne. Nieporadność , uderzanie w zęby przyrządami i wbijanie lusterka w dziąsła, wielokrotnie. Wyglądało to jakbym był pierwszym pacjentem świeżo po otrzymaniu dyplomu. Na deser zostałem wypuszczony do domu z buzią cała ubrudzoną na biało po piaskowaniu. Zdecydowanie odradzam Stomatolog Darię .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatologia Nowe Dąbie?

Stomatologia Nowe Dąbie znajduje się przy Dąbska 18N, Grzegórzki, 31-572 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Nowe Dąbie?

Można skontaktować się z Stomatologia Nowe Dąbie pod numerem +48 729 992 558

Jak można dotrzeć do Stomatologia Nowe Dąbie?

Do Stomatologia Nowe Dąbie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements