Nie polecam, dno, zenada, chamstwo. Pani przy rtg zęba KRZYCZY na klienta, nie umiejac wytłumaczyć co należy wykonać. Dosłownie ma pretensje nie dając jasnych poleceń i nie tłumacząc co należy wykonać. Totalne dno i totalnie NIE POLECAM. Zgadzam się z innymi opiniami na temat tej placówki. Omijać szerokim łukiem. Wyszedłem sekundy przed wykonaniem zdjęcia rtg, bo mam szacunek do siebie i nie daje się tak traktować smutnej, starszej Pani.
Opinie
-
Kamil K ★☆☆☆☆
-
Marcin Czernek ★☆☆☆☆
Powiem tak..... Dramat i tyle.... Syn miał założony aparat który dosłownie raz w miesiącu się rozlatywał. Co chwilę poprawki Wątpliwej jakości materiały a sama usługa i sposób traktowania przez panią doktor (nazwijmy tak) woła o pomstę do nieba... Na sam koniec kiedy chcieliśmy zdjąć nie aparat bo przecież się rozwalił tylko klamry na zębach a tak się w życiu ułożyło, że mieszkaliśmy daleko to kiedy powiedziałem tej pani że inny ortodonta nie zdejmie tego gruzu na zębach i jesteśmy w kropce to pani powiedziała cytuję " jak jesteście w kropce to będzie 300 zl"..... Ogólnie omijać szerokim łukiem
-
Joanna Śnieżek ★★★★★
Bardzo polecam, profesjonalne podejście do pacjenta z traumą. W końcu mogę w spokoju naprawić zęby
-
Demi Tran ★☆☆☆☆
Dramat. Tyle w temacie. Zniszczone szkliwo, brak efektów. Mówię o Pani ortodontce. Posiadają Złej jakości sprzęt i produkty. Mój brat też się tam leczył, ułamał mu się kawałek łuku który został połknięty. To się moglo bardzo źle skończyć, gdyby nie interwencja rodziców i lekarzy. Nie polecam. Brud i syf - branie pieniędzy, dotykanie włosów w tych samych rękawiczkach w których bada pacjentów - koszmar. Brak zaangażowania. Traktowanie pacjentów z gory. Brak uprzejmości. Tyczy się to Pani doktor jak i Pani w recepcji. :) może pora się nad soba troszkę zastanowić.
-
Agata Suchanek ★★★★★
Pani Ewelina najlepsza na świecie, dzięki niej nie boje się chodzić do stomatologa :)
-
P.R studio ★★★★★
30 Lat bałem się stomatologa teraz jestem regularnie :):):):)
-
Marta Bruzda ★★★★★
Wspaniała Pani dr. Ewelina. Profesjonalizm najwyższej klasy.
-
Małgorzata Tomana ★☆☆☆☆
Absolutnie nie polecam. Okropna ignorancja pani ortodontki . Nie szanuje czasu pacjenta oraz jego samego. A pani w rejestracji sprawia wrażenie jakby siedziała tam za kartę.
-
Pawel Ralski ★☆☆☆☆
Absolutnie nie polecam z uwagi na postawę pani doktor z gabinetu ortodontycznego. Tak nieuprzejmej, zgorzkniałej i niekulturalnej osoby nie spodziewałem się spotkać. Gdybym tak był nastawiony do moich klientów, nie zarobiłbym na chleb. Niemal wypraszanie z gabinetu (5 osób umówionych na tą samą porę, więc brak czasu i chęci na omówienie istotnych dla pacjenta kwestii) brak jakiejkolwiek empatii, opryskliwość, jawne zniecierpliwienie, wręcz wrogość. Dodam, że przy maksymalnej (aż żałuję) uprzejmości z mojej strony. Ja już nie wrócę i będę odradzał każdemu. Poza zwykłą grzecznością i uprzejmością ludzką istnieje coś takiego jak etyka zawodowa nakazująca trzymać pewne standardy wobec pacjenta. Nie odczułem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres NZOZ Stomatologia?
NZOZ Stomatologia znajduje się przy Twardowskiego 33A, Dębniki, 30-312 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do NZOZ Stomatologia?
Można skontaktować się z NZOZ Stomatologia pod numerem +48 122 661 754
Jak można dotrzeć do NZOZ Stomatologia?
Do NZOZ Stomatologia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku