Gorąco polecam to miejsce. Absolutny profesjonalizm w każdym wymiarze!
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Tarnowska ★★★★★
-
WW ★☆☆☆☆
Zanim Państwo będziecie chcieli skorzystać z usług stomatologicznych w tej klinice to radziła bym zastanowić się dwa razy. Dno… najgorsza klinika jaką znam….Byłam z bolącym zębem ósemką i Pani najpierw to powiedziała że to należy wyleczyć i to ( co ewidentnie nie było prawdą bo wyliczyła 5 zębów do naprawy a inny lekarz tylko dwa później) ale co najlepsze nawet nie dotknęła na bolącą ósemkę (nie zrobiła z nią nic a dentysta w innym ośrodku się nią zajął). Panie ordynarne, głośne nieprzyjemne, chamskie a Pani na recepcji to chyba za karę tutaj pracuje. Omijać i unikać a jedna gwiazdka to za dużo. Nie polecam
-
Natalia Jakubowska ★★★★★
Polecam serdecznie całą klinikę, a w szczególności dr Jakuba Patykiewicza. Jestem bardzo wymagającym pacjentem. Nigdzie indziej nie zostałam tak dobrze zaopiekowana, jako pacjent, jak tu. Jestem ogromnie wdzięczna za profesjonalizm, ale także niezwykle podejście do trudnych pacjentów i cierpliwość:
-
Marat Avetisyan ★★★★★
Minęło już kilka lat odkąd zostałem pacjentą tej kliniki. Kiedy tu trafiłem stan moich zębów i dziąseł był naprawdę zły. Dzięki lekarzom tej kliniki wyszłem ze strefy ryzyka utraty pozostałych zębów i jestem zdrowszy niż wcześniej. Szczególnie jestem wdzięczna mojej higienistce, pani Kamili. Ma magiczne ręce i bardzo dobre podejście do swoich pacjentów. Jest bardzo wymagająca, co pomaga wyrobić w sobie dyscyplinę w dbaniu o zęby i dziąsła. Polecam gorąco w 100%!
-
Інокентій Дивний ★☆☆☆☆
Przyjechałem zmienić plombę i wyleczyć ząb, zapłaciłem pieniądze, w zamian straciłem pół zęba, miałem opuchniętą twarz. Umawiają się na wizytę, potem mówią, że termin został przesunięty z powodu jakiejś awarii systemu (((Pieniądze nigdy nie zostały zwrócone!!! NIE POLECAM!!!!!!! HIVNOSTOMATOLOGIA
-
Katarzyna Frączek ★☆☆☆☆
To była najbardziej nieprofesjonalna wizyta u stomatologa jakiej doświadczyłam. Zniszczono mi jedynkę, retencję a właściciel próbował wmówić, że nie ma problemu i "jak chcę to mogę nie płacić". Nigdy więcej.
-
Ludwik ★☆☆☆☆
Jestem klientem od paru lat i polecam sprawdzić cennik po „ inflacyjny „ odwiedziłem gabinet na 15 minut na zrobienie dziurki na łączeniu zębów . Rachunek 480 zł bez zdjęcia i bez znieczulenia kiedyś bylo 120 . Dla mnie za dużo wiecej nie skorzystam z usług . Nie polecam .
-
Kalina Błażejowska ★★★★★
Doktor Alisa Ruszkowska jest dokładna i dba o komfort pacjenta, asystentka zaangażowana, recepcjonistka miła i na luzie. Plus za przejrzysty cennik na stronie i w gabinecie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stomatologia Patykiewicz?
Stomatologia Patykiewicz znajduje się przy Kobierzyńska 130, Dębniki, 30-382 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Patykiewicz?
Można skontaktować się z Stomatologia Patykiewicz pod numerem +48 510 237 276
Jak można dotrzeć do Stomatologia Patykiewicz?
Do Stomatologia Patykiewicz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku