Opinie

  1. Asia Nowotynska ★★★★★

    Miałam okazję leczyć ząb kanałowo u pani Kasi i jestem bardzo zadowolona z całej wizyty. Pani doktor jest niezwykle profesjonalna, wszystko dokładnie tłumaczy, dzięki czemu czułam się spokojna i dobrze poinformowana na każdym etapie leczenia. Serdecznie polecam !

  2. Ania Łopata ★★★★★

    Jestem po kolejnej wizycie w tym gabinecie i szczerze mogę polecić Panią Katarzynę! Miła atmosfera, sprawnie, profesjonalnie i przedewszystkim bez stresu! Polecam :)

  3. Marek Ka. ★★★★★

    Pomimo traumy i silnego odruchu wymiotnego, dzięki zastosowaniu sedacji udało się bezproblemowo przeprowadzić leczenie. Gabinet nowoczesny profesjonalny wspaniały zespół pełny empati, podejście do pacjenta wzorcowe.Wszystko to sprawiło ,że trauma została zredukowana do zera. Gorąco polecam :) !!!

  1. Tomek Kkaczy ★★★★★

    Miałem przyjemność skorzystać z usług stomatologicznych w tej klinice i jestem pod ogromnym wrażeniem. Gabinet jest nowoczesny, doskonale wyposażony, a cała wizyta przebiegła w wyjątkowo komfortowej atmosferze. Zarówno Pani dr Beata, jak i jej zespół wykazują się nie tylko wysokim profesjonalizmem, ale również niezwykłą uprzejmością i życzliwością wobec pacjentów. Zdecydowanie polecam to miejsce wszystkim, którzy szukają fachowej opieki stomatologicznej na najwyższym poziomie.

  2. Martyna Popiel ★★★★★

    Polecam każdemu! Jestem bardzo zadowolona z mojej wizyty, wszystko zostało przeprowadzone profesjonalnie. Na wszystkie moje pytania dostałam jasne odpowiedzi i dzięki temu wiem co dalej. Bardzo nowoczesny gabinet i uważam, że każdy poczuje się w nim komfortowo. Cały zespól bardzo przyjazny, na samym wejściu widać przecudowna atmosferę która tam panuje. Także gorąco polecam każdemu jeszcze raz!!!

  3. Radoslaw Dyduch ★★★★★

    Absolutna topka w Polsce! Super podejście do pacjenta, gigantyczna wiedza i doświadczenie. Do tego diagnostyka obrazowa na miejscu. I do tego mega sympatyczna osoba. Nie wiem czego można więcej oczekiwać.

  1. Tomek Sz ★★★★★

    Dzień dobry. Bardzo polecam tą Klinikę. Trafiłem do niej z powodu sporych problemów z uzębieniem - było to kłopotliwe, szczególnie dlatego, że przeszkadzało w wyrażaniu emocji, przede wszystkim uśmiechu. Pani dr Świątkowska zajęła się mną osobiście, wyeliminowała błędy wcześniejszego leczenia i doprowadziła zęby do świetnego stanu. Przeprowadziła kilka protetycznych zabiegów, które były całkowicie bezbolesne i już po dwóch tygodniach zęby były w doskonałym stanie. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

  2. Marek Mikuszewski ★★★★★

    Chcę Państwu przekazać tylko krótką informację oprócz tej, że z końcowego efektu leczenia dr Beaty jestem bardzo zadowolony. Najlepszą rekomendacją dla specjalisty jest to, że inny specjalista z tej samej branży docenia jego fachowość, wiedzę i warsztat pracy. W Gabinecie dr Świątkowskiej spotkałem swojego kolegę lekarza, który stwierdził że : "chodzi się do najlepszych". Ja też tak uważam

  3. Ewa Drozd ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia w Klinice dr Świątkowskiej. Doceniam pełen profesjonalizm i ogólnie pojętą kulturę bycia całego Zespołu. Po niemiłych doświadczeniach doznanych w gabinetach lekarzy innych specjalności, muszę powiedzieć że wizyty u dr Świątkowskiej przywróciły moją wiarę w to, że medycyna to szczególna dziedzina w której lekarze pracują z pełnym zaangażowaniem i zrozumieniem potrzeb pacjenta. To ludzie dla których liczy się człowiek, a nie pieniądze. Gorąco polecam tę Klinikę.

  1. Karolina Chyła ★★★★★

    Do kliniki dr Świątkowsiej trafiłam z polecenia innego lekarza. Trafiłam z synem, który w wyniku wypadku stracił zęba i chciał aby tego ubytku natychmiast nie było widać. Doktor zrobiła zdjęcie i oceniła że może to zrobić tak jak syn sobie życzy. Poprosiłam o obecność przy zabiegu. Ubrano mnie w sterylne ciuszki i mogłam oglądać. Pani doktor pracowała spokojnie z ogromną pewnością i bardzo sprawnie. Widać było że ma wielkie doświadczenie. Świetnie rozumiały się z Panią asystentką (Panią Lucyną jak dobrze pamiętam). Sądziłam że potrwa to przynajmniej godzinę, a tymczasem Doktor zakończyła po niespełna 30 minutach z efektem który syna całkowicie uszczęśliwił. Po kontakcie z Panią doktor mogę powiedzieć że to prawdziwy pasjonat, może jeśli ktoś chce słuchać mówić o implantach bez końca, a co najważniejsze rewelacyjnie leczy. Wspaniała Klinika i wspaniały lekarz.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatologia Beata Świątkowska?

Stomatologia Beata Świątkowska znajduje się przy Ignacego Krasickiego 30, Podgórze, 30-503 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Beata Świątkowska?

Można skontaktować się z Stomatologia Beata Świątkowska pod numerem +48 535 803 804

Jak można dotrzeć do Stomatologia Beata Świątkowska?

Do Stomatologia Beata Świątkowska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements