Nie podważam kompetencji ale wystawiam opinię za niewspółmierny koszt w stosunku do usługi. Za 10 min konsultacji bez podawania żadnych leków czy wypisywania recepty tylko za stwierdzenie ze należy udać się do chirurga skasowano 250 zl. Nigdy więcej nie skorzystam. Dodaje gwizdkę za przyjecie tego samego dnia przed pierwszym pacjentem.
Zdjęcia
Opinie
-
urszula skraba ★★☆☆☆
-
Grażyna Baran ★★★★★
Jestem pacjentką Pani doktor od ponad 15 lat. Jest nie tylko rewelacyjnym stomatologiem ale także miłą i sympatyczną osobą. Wraz z równie uroczą Panią asystentką stwarzają przyjemną i przyjazną atmosferę. Ja miałam bardzo duże problemy z zębami i wszystkie zniknęły za co jestem bardzo wdzięczna. Z czystym sumieniem polecam
-
Malgorzata Klimas ★★★★★
Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat, odkąd istnieje gabinet, a nawet dłużej. Zawsze bardzo bałam się dentysty. Dzięki Pani Doktor zmieniłam zdanie i wizyta w gabinecie stomatologicznym nie jest już stresem. Pani Doktor zawsze miła, uśmiechnięta i profesjonalna. Działa bardzo sprawnie posługując się nowoczesną aparaturą i używając naprawdę dobrych materiałów. A z zębami ....potrafi czynić cuda, nawet z tymi niezadbanymi. I co niezwykle ważne, w nagłych wypadkach zawsze znajdzie jakiś termin. Osobiście nie wyobrażam sobie, aby o moje zęby dbał inny stomatolog niż doktor Roma Wadowska-Jastrzębska. Gorąco polecam!!!
-
Paulina Litewka ★★★★★
Pani Doktor jest bardzo miłą i empatyczną osobą ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Zawsze służy pomocą i dobrą radą. Leczyła mnie jeszcze jak byłam dzieckiem a teraz przychodzę do niej z moim synem. Profesjonalną opieką otoczyła nas również Pani Kasia (pomoc stomatologiczna). Serdecznie polecam ten gabinet stomatologiczny.
-
Kasia.C. kkvm ★★★★★
Bardzo dobra Pani Dentystka. Chodzimy do niej od lat. Profesjonalne podejście. Bardzo dobrze naprawia zęby. Doradzi najlepsze rozwiązanie i wykona zawsze najlepiej wszelkie naprawy. Bardzo dobrze zna się na pracy, która wykonuje. Gorąco polecam. Chodzimy cała rodzina, nawet syn nie boi się iść.
-
Karolina Swaltek ★★★★★
Z wielką przyjemnością wystawiam Pani Doktor Romie maksymalną ilość gwiazdek bo to zdecydowanie najlepszy stomatolog, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka - miła, uśmiechnięta, rzeczowa, z doskonałym podejściem do pacjenta (również tego najmłodszego) i ogromną wiedzą. W sytuacji beznadziejnej - tylko dzięki zaangażowaniu i fachowej wiedzy Pani Doktor udało mi się uniknąć leczenia chirurgicznego i wszczepienia implantu. Dodatkowy plus za doskonale wyposażony gabinet. Serdecznie polecam!
-
cel kur ★★★★★
Po powrocie z zagranicy długo szukałam dentysty który spełniałby moje oczekiwania. Trafiłam na Panią Romę i od wielu lat jestem jej wierna pacjentka, Polecam każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i zaangażowanie lekarza, Pani doktor cierpliwie i przystępnie objaśnia tok leczenia jak również wprowadza mila atmosferę , mimo czasami mało przyjemnych momentów na fotelu. Polecam ten gabinet również tym którzy czuja strach przed dentysta gdyż potrafi przekonać ze dentysta nie jest straszny a zabiegi nie zawsze bolesne.
-
Adrian Szczepański ★☆☆☆☆
Mialem nie-przyjemność leczyc pare zebów w tym gabinecie. Leczenie kanałowe okazało sie nie precyzyjne i z tego powodu 3 lata pozniej mialem spore komplikacje. Plomby nie szczelne, na sali Pani Dentysta lubi sobie porozmawiać z kolezanka przy zabiegu!!
-
Marzena Selecka ★★★★★
Fachowa, świetnie wykwalifikowana obsługa i bardzo dobrze wyposażony gabinet. Na pewno będę kontynuowac leczenie w tym gabinecie. Serdecznie polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres NZOZ Rodent - Stomatologia?
NZOZ Rodent - Stomatologia znajduje się przy Mariana Słoneckiego 9, Prądnik Czerwony, 31-417 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do NZOZ Rodent - Stomatologia?
Można skontaktować się z NZOZ Rodent - Stomatologia pod numerem +48 124 134 848
Jak można dotrzeć do NZOZ Rodent - Stomatologia?
Do NZOZ Rodent - Stomatologia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku