Dałabym 0 gdyby była taka możliwość. Korzystając z usług firmy czysto i zielono nie jest ani czysto ani zielono. Pracownicy firmy sprzątają tylko te części budynków które są dla nich wygodne. Niewygodne części potrafią być pomijane od października do marca. Śmieci leżą czasem 2 tygodnie mino że w harmonogramie jest napisane że zamiatanie klatek na się odbywać 5x w tygodniu. Pajęczyny które zostały zgłoszone 10 miesięcy temu nadal wiszą w tym samym miejscu mimo że w harmonogramie jest napisane że omiatanie na bieżąco. Firma nie odbiera telefonów i nie oddzwania. Nie odpisuje również na maile. Swoje zaniedbania tłumaczy zatrudnianiem osób z zagranicy które nie mówią po polsku. Ustalmy, że do sprzątania nie jest niezbędna biegła znajomość języka tylko umiejętność zamiatania i mopowania. Harmonogram prac można przetłumaczyć na język osoby sprzątającej. W ubiegłym roku firma wpadła na super plan wynajęcia równie żenującego audytora który miał pomóc w rozwiązaniu permanentnie nawracających skarg. Śmieszny pan audytor stwierdził że powodem tego że na klatkach jestem brudno jest to że... Mieszkańcy po niej chodzą. Żal, żenada, wstyd! Odśnieżanie również nie odbywa się ani regularnie ani na odpowiednim poziomie. Firmie trzeba przypominać że spadł śnieg i należy odśnieżyć. Śnieg potrafi leżeć kilka dni zanim ktoś się pojawi a udeptanego już śniegu nie da odpowiednio usunąć przez co chodzimy po grudach lodu. Również utrzymywanie zieleni nie należy do mocnych stron firmy. Krzewy które zostały skoszone podczas koszenia trawy do dnia dzisiejszego nie zostały nasadzone a minęły już 2 lata od tego zdarzenia ( mimo że firma się zobowiązała do naprawy szkody na własny koszt), krzewy zostały jedynie przesadzone z tylnej części wspólnoty a dziury po wykonanych krzewach do dzisiaj nie zostały zarownane. Również śmietnik nie jest sprzątany. Od 2 tygodni leżą w nim śmieci a mokra brązowa plama zdążyła już wyschnąć. Niestety nasza administracja nie zadbała o wprowadzenie kar umownych za niewywiązanie się z warunków umowy więc firma czysto i zielono czuje się bezkarnie. Jeżeli chcecie państwo co chwilę pisać maile że jest brudno, że znowu śmieci leżą od tygodni, przeszklenia od tygodni brudne a pajęczyny wiszą od roku to jest to idealna firma.
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Małolepsza ★☆☆☆☆
-
Czaruso Black Devil ★☆☆☆☆
Daj 1 bo od weekendu lezy i prędzej sam zniknie niż oni coś z tym zrobią. Może taka polityka firmy. Nie wiem, nie wnikam. Na szczęście z domu wychodzić nie muszę to karku sobie nie skręcę. Chyba że panowie dostawcy będą na letnim ogumieniu to sobie krzywdę zrobią i to oni będą z nimi się sądzić.
-
Mariola Grzyb ★☆☆☆☆
Firma nie wywiązuje się z warunków umowy, co parę tygodni trzeba pisać maile, że jest brudno, przeszklenia budynku nie są wycierane a wiadomości są ignorowane. Żenada i kompletny brak profesjonalizmu, ani nawet jego resztek.
-
Jackie Chan ★★★★★
od 2020 r. korzystam serwisu odśnieżania parkingów firmowych
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Czysto i Zielono?
Czysto i Zielono znajduje się przy plac Wolnica 13, Stare Miasto, 31-060 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Czysto i Zielono?
Można skontaktować się z Czysto i Zielono pod numerem +48 692 918 571
Jak można dotrzeć do Czysto i Zielono?
Do Czysto i Zielono można dotrzeć, korzystając z poniższego linku