Opinie

  1. K k ★☆☆☆☆

    Byłem u starszego na leczeniu zęba i zapłaciłem 300 złotych . Zwykle borowanie i plomba. Po paru dniach plomba się rozleciała więc wróciłem i usłyszałem że wszystko jest w porządku. Po 3 miesiącach ząb mam do wyrwania ponieważ dowiedziałem się że plomba była założona na próchnicę. To już drugi taki przypadek u nich . Młody jest bardzo dobrym fachowcem i rzetelny , starszy psuje młodemu opinie taka prawda . Przez starszego straciłem bez powrotnie dwa zęby które można było wyleczyć,ale przez fuszerstwo starszego zaraz bym musiał nosić sztuczna szczękę.

  2. Dariusz x ★☆☆☆☆

    Stanowczo odradzam , Człowiek przychodzi na swoją wizytę a tu przyjmują kogoś innego gdzie ta soba w mojej osobie oznajmia że ona ma czas i może poczekać... A Pani Asysten śmiało zaprasza tamtą do środka nie zwracają uwagi że też tu jestem i czekam ! Brak szacunku i lekceważenie pacjenta!

  3. Irena Irena ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam tego gabinetu. Pan Kazimierz trzęsącymi rękami w złości próbuje dopasować zęba do źle wykonanej korony. Do tego zachowuje się wulgarnie oraz nieprofesjonalnie.

  1. Bernia Amska ★★★★★

    Polecam ten gabinet, Pan doktor Kazimierz przyjął mnie szybciutko w sobotę z dzieckiem ze stanem zapalnym dziąsła i założeniem plomby. Wszystko odbyło się sprawnie i fachowo. Nie ma różowych ścian i tłumaczenia, że poczuje jakby komar ugryzł, za to stanowcze podejście, znieczulenie w sprayu, bardzo sprawne oczyszczenie i założenie plomby. Córka wyszła zadowolona i powiedziała, że może tam wrócić.

  2. Anna B. ★★★★★

    Pierwszy raz spotkałam się z taką cierpliwością, zrozumieniem, delikatnością i empatią do pacjenta z dentofobią. Stomatolog Marcin Borowy jest lekarzem godnym polecenia ze względu na swoje wyjątkowe podejście do pacjenta, jak i bardzo dobrze i dokładne wykonanie całej stomatologicznej strony wizyty. A znieczulenie- bajka! Polecam z całego serca!

  3. Karolina Zawacka ★★★★★

    Dobre podejscie do pacjenta. Udało się zalatwić szybki termin do wyrwania bolącej ósemki. Zabieg wykonany przy odpowiednim znieczuleniu, mimo obaw doktora poszło szybko i sprawnie, a ząb wyszedł w całości. Po zabiegu opieka i kontrola po dwóch dniach. Polecam

  1. p.b. a. ★★★★★

    Jestem pacjentką stomatologa Kazimierza Borowego. Korzystałam z usług plombowania zębów i higienizacji jamy ustnej. Wczoraj (11.12.2021) usuwałam „8” u Pana doktora. Wizyta przebiegała bezboleśnie i profesjonalnie. Pan doktor wytłumaczył jak należy postępować w dniu usunięcia zęba. Nie mam opuchlizny. Zabieg usuwania „8” został przeprowadzony starannie i rzetelnie. Zarówno Pan doktor jak i Pani higienistka wykazali opiekę nad pacjentem. Bardzo polecam.

  2. Magdalena Jan*** ★☆☆☆☆

    Postanowiłam napisać opinie. Byłam w gabinecie 2 razy po poleceniu (po czasie wyszło że chodziło o syna). Za pierwszym razem doktor tak podziurawił mi dziąsła przy znieczuleniu ze nie mogłam tydzień jeść i nigdy wczesniej nigdzie to mnie nie spotkało. Pomyślałam że może się zdarzyło i dam druga szanse. Zbył moje pytanie że tak się zdarza. Druga wizyta i moja szansa dla niego - to samo. Dziury i rany po znieczuleniu co nie jest normalne bo zmieniłam dentyste i nic takiego nie mam. Uciekłam od tego Pana nie tylko za to ale również za brak podejścia do pacjenta, wyczuwalną niechęć i zmęczenie zawodem? Brak jakichkolwiek rzetelnych odpowiedzi czy tłumaczenia.Straszny bałagan, bród gdzie nie spojrzysz nawet na lampie a zlew obok fotela woła o wyczyszczenie bo aż kipi. Fuj. Skoro rzeczy widoczne zalegają brudem po pacjentach i stwarzaja niebezpieczeństwo to jak jest z narzędziami??strach myśleć. Jak wracałam z wizyty czułam właśnie strach i niepokój o własne zdrowie czy mnie czymś nie zaraził. Pacjent chce wracać z uśmiechem! A nie z rozpaczą.Doczytała m opinii na Facebooku pt "sadysta" "używa tych samych igieł" "za darmo tam bym nie poszedł", "nigdy!". Nie lubię pisać takich negatywów ale ostrzegam i przestrzegam. Zmieniłam tego dentyste po tych 2 wizytach i przeczytaniu komentarzy na grupie Skawiny które właśnie cytowałam. -Czuję wielkie "uff" oraz wracam z ww uśmiechem i zadowoleniem. Co jeszcze - brak wywiadu lekarskiego, brak zapytania o przebyte znieczulenia, choroby - NIC A każdy dentysty powinien taki przeprowadzic bo to norma i obowiązek. Tak samo jak obowiązkiem jest czystość oraz otwieranie narzędzi przy pacjencie! NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA

  3. S K ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego gabinetu stomatologicznego. jakieś 8 lat temu przeprowadzano mi tam zabieg leczenia kanałowego na żywo, bez znieczulenia! Lekarz mówił, że lepiej tak zrobić, bo będzie mógł to dokładniej wykonać. Cierpiałem strasznie, ale ufałem mu, bo zależało mi na wyleczeniu zęba. Przez te wszystkie lata wielokrotnie wymieniałem wypełnienie, bo ząb mnie bolał. Nie wiedziałem dlaczego tak się dzieje. Wczoraj byłem zrobić zdjęcie RTG, bo znowu bardzo zaczęło mnie boleć. Powiedziano mi, że zabieg usunięcia nerwów został źle wykonany i dodatkowo narzędzie którym stomatolog usuwał nerwy złamało się i zostało w zębie dlatego ząb nadal mnie boli i będzie mnie bolał! Przez te 8 lat wydałem na ciągłą reanimację tego zęba ok 1500zł bo plombę wymieniałem z 4 razy. Teraz wyceniono mi poprawienie tej kanałówki, usunięcie złamanego narzędzia, leczenie i zaplombowanie na 2000zł!!!!!!! I co Panie Borowy!? - Taki jest Pan pewien swoich racji!? Jest Pan partaczem - sadystą! Przez Pana żyję z ciągle nawracającym bólem zęba, który pan profesjonalnie spieprzył! Będzie mnie to wszystko teraz kosztowało 3500zł! za Pański nieprofesjonalizm! Zasługuje pan na kopa a nie na to, żeby prowadzić prywatną praktykę! NIE POLECAM!

  1. Shafran Sail ★★★★★

    Miałam "przyjemność" wyrywania zatrzymanej ósemki. Bałam się panicznie a okazało się, że chwila moment i po strachu. Sam zabieg (jak każdy) do najprzyjemniejszych nie należy, ale później wszystko było w porządku. Żadnych tabletek przeciwbólowych nie brałam, niewielka opuchlizna zeszła po dwóch dniach, wszystko się goi jak należy. Polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet stomatologiczny Kazimierz Borowy?

Gabinet stomatologiczny Kazimierz Borowy znajduje się przy Korabnicka 9B, 32-050 Skawina, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet stomatologiczny Kazimierz Borowy?

Można skontaktować się z Gabinet stomatologiczny Kazimierz Borowy pod numerem +48 122 762 913

Jak można dotrzeć do Gabinet stomatologiczny Kazimierz Borowy?

Do Gabinet stomatologiczny Kazimierz Borowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements