Opinie

  1. Seba Z ★★★★★

    Pełen profesjonalizm. Pani Doktor wszystko wytłumaczyła krok po kroku., zaproponowała plan leczenia oraz szczegółowo zapoznała mnie jak to będzie wyglądać. Gorące polecam oby więcej takich lekarzy.

  2. Anna Wojtoń ★★★★★

    Serdecznie polecam ! Jestem zachwycona podejściem pełnym życzliwości i zrozumienia oraz cierpliwością do pacjentów. Dodatkowo pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Gorąco polecam :-)

  3. Anna Stocka ★★★★★

    Od wielu lat korzystam z usług Pani Beaty. Jestem przekonana że jest bardzo dobrym i dokładnym stomatologiem. Wnikliwie i precyzyjnie szuka przyczyny bólu oraz skutecznie leczy. Jej plomby są na długie lata a leczenie kanałowe perfekcyjne. Przez chwilkę po przeprowadzce korzystałam z usług innych lekarzy, którzy leczą szybko ale bardzo niedokładnie. Do Pani Beaty wróciłam z bólem przy nagryzaniu zęba przeleczonego kanałowo przez innego lekarza. Bardzo szybko postawiła słuszną diagnozę i skutecznie przeleczyła. Teraz korzystam tylko z jej usług.

  1. Ewelina W ★★★★★

    Pani Doktor jest niezwykle dokładna, precyzyjna i indywidualnie podchodzi do pacjenta. Jeśli zdarzają się jej "obsuwy" informuje o tym wcześniej sms-em. Otrzymałam od niej fachową opiekę nad zębami w ciąży. Potrafiła nie tylko skutecznie i bezboleśnie wyleczyć skomplikowany problem ale też zlecić dobrą profilaktykę. Każdy problem dokładnie objaśniała i zaproponowała rozwiązania. Przy tym jest miła, empatyczna i zapobiegliwa. Polecam!

  2. Stanisława Kluska ★★★★★

    Bardzo gorąco polecam Panią Beatę jako doświadczonego stomatologa, podchodzącego do pracy bardzo rzetelnie, pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zachwyca z jaką dokładnością i starannością Pani Beata wykonuje plomby. Wizyta przebiega zawsze bezstresowo, pełne zaangażowanie, wysoka kultura osobista. Serdecznie polecam!!!!!!

  3. Anna Brydniak ★★★★★

    Pani doktor Beata Marszałek to naprawdę lekarz stomatolog "pierwszej klasy" i dużego formatu. Jest bardzo szczera, otwarta, sympatyczna i empatyczna. Odznacza się dokładnością, systematycznością, skrupulatnością, uczciwością, ogromną wiedzą lekarską i doświadczeniem oraz odpowiednim podejściem do pacjentów zarówno "małych" jak i dorosłych. Korzystam (i długo jeszcze będę korzystać!) od dłuższego czasu z porad oraz usług dr Marszałek i jestem bardzo zadowolona z rzeczowego podejścia Pani Beaty do całokształtu procesu leczenia. Oby więcej takich lekarzy!!!!! Naprawdę serdecznie Państwu polecam!!!!

  1. Klaudia Garula ★★★★★

    Z całego serca polecam Panią Beatę jako dentystkę. Pełen profesnonalizm i kompleksowe podejście. Plomby są zawsze robione skrupulatnie i nigdy nie trzeba było ich poprawiać co spotkało mnie niestety u innego denstysty. Super, że oprócz leczenia Pani Beata tłumaczy jak dbać o higienę jamy ustnej, jak poprawnie myć zęby (co wcale nie jest takie oczywiste), jakich produktów używać, czego brakowało mi zawsze na wizycie u innych denstysów.

  2. Piotr Garula ★★★★★

    Bardzo gorąco polecam Panią Dr Beatę Marszałek!!! Leczę zęby u Pani doktor już dobre 10 lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Pani doktor jako jedyna podjęła się leczenia zęba, którego inni lekarze stomatolodzy nie chcieli się podjąć.... oczywiście ząb został uratowany - za co jestem Pani Beacie bardzo wdzięczny. Wizyty przebiegają bezstresowo i bezboleśnie z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jeszcze raz serdecznie polecam tego dentystę!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatolog?

Stomatolog znajduje się przy Chmieleniec 2, Dębniki, 30-348 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatolog?

Można skontaktować się z Stomatolog pod numerem +48 696 412 023

Jak można dotrzeć do Stomatolog?

Do Stomatolog można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements