Opinie

  1. J. B ★★★★★

    Eksperci z tego Gabinetu już wielokrotnie ratowali mnie w chwilach kryzysu. Bardzo polecam Panią dr Gardułe to osoba o anielskiej cierpliwości i niesamowitej wiedzy, podobnie jak pozostali lekarze. Polecam i wracam tu od kilku lat.

  2. magda lech ★★★★★

    Bardzo polecam! Ciesze się, że mam blisko bloku miejsce gdzie tacy specjaliści pomagają mi dbać o zęby. Bardzo miła i profesjonalna załoga

  3. Wojciech Dadał ★★★★★

    Bardzo polecam gabinet, w szczególności Panią dr Magdalenę Wesołowską, która po wstępnej wizycie zaplanowała kompleksowe leczenie zębów, od wymiany plomb i uzupełnienie ubytków, poprzez potwórne leczenie kanałowe dwóch szóstek i ich odbudowę. Pełen profezjonalizm oraz życzliwe podejście do pacjenta. Każdemu mogę polecić z czystym sumienem.

  1. Magdalena Mach ★☆☆☆☆

    Byłam na higienizacji i zdjęciu kamienia przed leczeniem (ubytek na stycznych) które miałam umówione w innym gabinecie, gdzie chodzę stałe. Na wizycie doktor zapytała czy na pewno byłam na higienizacji bo było to zrobione bardzo niedokładnie, kamień dalej był obecny w przestrzeniach międzyzębowych w rezultacie lekarz musiał samodzielnie ściągnąć kamień przed wykonaniem leczenia. Piaskowanie również w jego opinii było "bardzo slabe". Dodam, że jestem osobą bardzo dbającą o uzębienie i regularnie wykonuję higienizację. Z racji ciąży poprzednia była wykonana około 1,5 roku temu. Kamienia nie było też chyba jakoś bardzo dużo bo wizyta trwała 30 minut a telefonicznie mnie informowało, że może być do godziny. Chciałam "po sąsiedzku" wyczyścić zęby bo mam w domu noworodka i zależało mi żeby zaoszczędzić czas na dojazd do gabinetu gdzie się leczę... Natomiast na plus to Pani higienistka bardzo miła i wszystko dokładnie tłumaczyła. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, szkoda że musiałam drugi raz wykonać tą usługę i zmarnowałam czas i pieniądze podwójnie.

  2. Michal Chytkowski ★★★★★

    Jestem pełen podziwu dla Pani Doktor Magdaleny Wesołowskiej. Profesjonalizm i wielka empatia Pani Doktor sprawia, że można zapaść w spokojny sen na fotelu podczas zabiegu. Nie doświadczyłem nigdy tak dobrze wykonanych usług stomatologicznych. Polecam i będę polecał każdemu ten gabinet stomatologiczny. Pani Magadaleno - dziękuję.

  3. Paweł Orlikowski ★★★★★

    Podejście do pacjenta bardzo pozytywne. Lekarz nie patrzy na zegarek, tylko wykonuje zabieg dokładnie, niezależnie od czasu. Ceny w moim odczuciu więcej niż atrakcyjne (w porownaniu do innych krakowskich stomatologów). Polecam.

  1. Michał Rompalski ★★★☆☆

    Witam, byłem ostatnio w tym gabinecie po raz pierwszy na leczeniu kanałowym i po pierwszej wizycie Pani dentystka powiedziała mi że leczenie wyjdzie do kwoty 900zl jak będą 3 kanały w zębie, po czym po drugiej wizycie u innego Stomatologa w tym samym gabinecie okazały się 2 kanały a zapłaciłem 1000zl więc nie rozumiem czemu więcej wyszło jak było o jeden kanał mniej. A każdy jest liczony osobno. Nie polecam bo kwoty się zmieniają jak w kalejdoskopie..

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Endodoncja Kraków - Dentysta ul. Ruczaj 60?

Endodoncja Kraków - Dentysta ul. Ruczaj 60 znajduje się przy Ruczaj 60, Dębniki, 30-409 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Endodoncja Kraków - Dentysta ul. Ruczaj 60?

Można skontaktować się z Endodoncja Kraków - Dentysta ul. Ruczaj 60 pod numerem +48 575 899 299

Jak można dotrzeć do Endodoncja Kraków - Dentysta ul. Ruczaj 60?

Do Endodoncja Kraków - Dentysta ul. Ruczaj 60 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements