Opinie

  1. Klara Wit ★★★★★

    Miałam kanałowe leczenie zęba pod mikroskopem - cud techniki. Pani Doktor Anna jest bardzo miła i empatyczna, wyjaśnia każdy krok po kolei, co będzie robione i na czym polega zabieg. Nie było tanio ale opłaciło się i mój ząb został uratowany przed wyrwaniem, podczas gdy w innym gabinecie chciano mi go usunąć. Polecam.

  2. Agnieszka ★★★★★

    Wizyta w gabinecie była bardzo pozytywnym doświadczeniem. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i bezbolesny zabieg sprawiły, że czułam się komfortowo. Zdecydowanie polecam ten gabinet.

  3. Wioleta Żołnierczyk ★★★★★

    Serdecznie polecam to miejsce,obsługa na najwyższym poziomie ,profesjonalne podejście do pacjenta ,zabieg wykonany w przemiłej atmosferze ❤️ Z całego serca polecam Dr Andrzeja

  1. Sylwia Poznańska ★★★★★

    Lekarze z kliniki sprawiają, że zęby przestają boleć, rosną trzeci raz (implanty), a uśmiech asystentki doktora służy za znieczulenie. Wchodzę do kliniki z wielka przyjemnością, wychodzę z jeszcze większą. Polecam Dr Andrzeja -mistrz w swoim fachu ❤️

  2. Ewa Krzywda ★★★★★

    Wizyta w gabinecie dr Kucia daje pacjetowi duży komfort psychiczny .Profesjonalizm ogromna wiedza, zastosowanie nowoczesnego sprzętu, daje pozytywne odczucie.Gorąco polecam

  3. Aneta Szumigalska ★★★★★

    Profesjonalizm i perfekcjonizm. Nowoczesny salon z wykwalifikowana obsługą. Polecam każdemu kto chce dbać o zęby

  1. Jola Wi ★★★★★

    Wizyta u chirurga zamówiona na następny dzień. Zabieg ekstrakcji zatrzymanego zęba mądrości (dosyć trudny przypadek) wykonano bez komplikacji. Chirurg (dr Kucia) dbał o komfort pacjenta i odpowiadał na wątpliwości. Wcześniej wykonano obraz zęba nowoczesną techniką w 3D, dzięki czemu chirurg mógł zaplanować zabieg dokładniej niż przy zwykłym pantomogramie. Skorzystałam też z opcji opatrunku ze skrzepu z krwi. Całość kosztowała jednak dużo, bo około 1100-1200 zł. Szkoda że na swojej stronie nie mają podanych chociaż orientacyjnych cen za zabiegi.

  2. Karolina Kluza ★☆☆☆☆

    Nie polecam , do gabinetu poszłam tylko ze względu na to ze był szybki termin. Leczenie przeprowadzone w bulu nie wiem czy to przyczyna zle wklutego znieczulenia- po leczeniu ząb nadal doli . U swojego dentysty nigdy sie z tym nie spotkałam . Atmosfera nie miła jak i pani na recepcji . Osobiście odradzam

  3. Anna Grodowska ★☆☆☆☆

    Od dzisiaj - nie polecam. Korzystałam z usług tego gabinetu przez ok 2 lata.Pani dr Magdalena to była (już tam nie pracuje) bardzo miła i profesjonalna osoba. Również Panie z recepcji zachowywały się z szacunkiem w stosunku do pacjenta. Dzień przed wizytą zawsze dzwoniły celem potwierdzenia przybycia. A dzisiaj? I owszem pewnie nowy gabinet pięknie się prezentuje, ale na pewno nie nowi pracownicy. Miałam umówioną wizytę na 8 rano (dzisiaj) i gdybym sama nie zadzwoniła, że spóźnię się 5 minut - to pewnie dopiero na miejscu przekonałabym się, że przyszłam daremnie. Nikt mnie nie poinformował, że Pani dr będzie nieobecna iże wizyta się nie odbędzie. No cóż, może to i mała sprawa, ale świadczy o tym jak teraz wygląda traktowanie pacjenta. Jak czytam opis gabinetu na stronie www - uśmiecham się, piękne słowa.. Połowa z tego to zwykłe ble, ble, ble. Szkoda, ale zmieniam zdanie i nie polecę nikomu tego gabinetu. Czuję, że wiele się zmieniło:( Szkoda. Anna Grodowska

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres An-Dent?

An-Dent znajduje się przy Kobierzyńska 63, Dębniki, 30-363 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do An-Dent?

Można skontaktować się z An-Dent pod numerem +48 123 532 223

Jak można dotrzeć do An-Dent?

Do An-Dent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements