Opinie

  1. krzysiek krzysiek ★☆☆☆☆

    Dramat . Na recepcji baba która nie potrafi grzecznie i normalnie rozmawiać z KLIENTEM jak ma zły okres to niech nie przychodzi do pracy , a poza tym co to za podejście do pacjenta „dziecka” że jak nie będzie można mu zrobić zęba to i tak płaci się za całą wizytę Szok ! Ps. Ludzie w tym kraju powinniśmy się szanować a póki co widzę ze zacząwszy od polityków po lekarzy mają nas w d…. Byle by się kasa zgadzała . (Oczywiście nie „pakujmy wszystkich do jednego worka” tylko tych co na to zasługują swoją postawa )

  2. Anna Małgorzata ★★★★☆

    To miejsce ma swoje plusy i minusy. W zależności do jakiego stomatologa się trafi. Korzystam od kilku lat i miałam szczęście trafić na doświadczonych lekarzy. Trzy razy trafiłam z bólem zęba i zawsze zostałam przyjęta od razu i pomoc została udzielona. Bywam też w Filii na Zaciszu i też jestem zadowolona. Minus to brak możliwości płatności kartą, brak parkingu.

  3. Tomasz Trulka (TTFotografia) ★★★★★

    Dr. Furman odwalił niesamowity kawał dobrej roboty. Poprawiał spartoloną "kanałówkę". Nie widziałem jeszcze nikogo, kto by się tak trudził i tak rzetelnie podchodził do tematu. Zawsze pytał czy wszystko ok, żeby było sprawnie, bezboleśnie i wygodnie. Pozdrawiam też panie z recepcji :)

  1. Monika W. ★★★★★

    Bardzo profesjonalna obsługa, czułam się bardzo zadbana.

  2. Maria K. ★☆☆☆☆

    Lekarz Orzecznik Teresa Chodacka wydaje opinie dla Ergo - Hestia. Orzekała w mojej sprawie złamania wadliwego mostu na implantach i miała jedynie za zadanie : "podanie argumentów pozwalających na odrzucenie wystąpienia błędu medycznego" no i podała "W mojej ocenie dodatkowo pacjentka przyczyniła się do powstania uszkodzenia mostu ponieważ miała świadomość uzupełnienia dolnych braków zębowych." Orzekała bez badania mnie! Szokujące jest to, że nie miała wydać opinię, ale argumenty na ODRZUCENIE mojego roszczenia. Bardzo skrzywdziła mnie, bo most był wadliwy, krzywy i ...podbudowa mostu z metalu ma w miejscu pęknięcia tylko 1 mm i jest zbyt cienka, żeby wytrzymać siłę zgryzu. Kompromitacja!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet stomatologiczny?

Gabinet stomatologiczny znajduje się przy Kotlarska 4, Grzegórzki, 31-539 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet stomatologiczny?

Można skontaktować się z Gabinet stomatologiczny pod numerem +48 124 311 548

Jak można dotrzeć do Gabinet stomatologiczny?

Do Gabinet stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements