Opinie

  1. Ana ★★★☆☆

    Od kilkunastu lat byłam pacjentką, zadowoloną pacjentką gdyż Pani Agnieszka jest bardzo dobra z stomatologii zachowawczej, delikatna i dokładna. Niestety przez lata przy corocznych przeglądach nie zwróciła mi uwagi, że pod starszymi koronami zęby mi się psują. Gdy u innego lekarza zrobiłam zdjęcie rtg i tomograf zębów to było już za późno by dało się uratować zęby :(.

  2. Ricardo Cz ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonych tutaj zabiegów,a było to usuwanie zębów, leczenie,higienizacja i wykonanie dwóch protez przez Panią Dr Agnieszkę Kołodziejczyk i Pana Dr Pawła! Pełen profesjonalizm! A oprócz tego mili,uprzejmi, życzliwi i w ogóle ciepła atmosfera w całym gabinecietutaj każdy dba o pacjenta!! aż chce się siadać na fotel.Szczerze polecam ten gabinet! Miałem szczęście że tutaj trafiłem z moimi problemami! Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Doktor Agnieszce,Panu Doktorowi Pawłowi i całej ekipie!!

  3. Artur Krawczyk ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Doktor Kinga w bardzo profesjonalny sposób wykonała zabieg leczenia kanałowego. Bardzo się obawiałem tego zabiegu, ale po wszystkim mogę powiedzieć że niesłusznie. Serdecznie polecam Panią doktor Kingę.

  1. zuzanna woś ★★★★★

    Bardzo Polecam to miejsce , życzliwe podejście do pacjenta , Pan Doktor Paweł ma super podejście, jeśli ktoś ma obawy przed wizytą koniecznie musi umówić się na wizytę w tym miejscu! Szczerze rekomenduje !

  2. Elzbieta Soltys-Waga ★☆☆☆☆

    Nieprawidłowo wypełnione kanaly w dwóch zębach. Efekt:dwie resekcje wierzchołka korzenia,dużo antybiotyków, ropna przetoka usuniecie jednego z zębów i konieczna implantacja. Mnóstwo bólu, stresu i dodatkowych kosztow(ok.12 tyś). Nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. Leczenie prowadziła lek.Agnieszka Kołodziejczyk

  3. Daria Borek ★★★★★

    ADENT to profesjonalni stomatolodzy, którzy z wielką starannością i delikatnością podchodzą do każdego pacjenta. W przeszłości miałam do czynienia z kilkoma gabinetami stomatologicznymi, ale ADENT odczarował moje wyobrażenie o leczeniu kanałowym, a nawet o higienizacji. Jestem pod wielkim wrażeniem i polecam gorąco!

  1. Maciej Cen ★★★★★

    Polecam 100% miła i profesjonalna obsługa

  2. Piotr Król ★★★★★

    Polecam z czystego serca! Pełen profesjonalizm i serdeczne podejście do pacjenta!

  3. _ hagiaja ★★★★★

    Uczęszczam do dr Agnieszki Kołodziejczyk od 2 lat. Panią doktor cechuje pełen profesjonalizm, równocześnie jest przemiłą osobą. Nie spotkałam jeszcze dentysty, który wykonywałby swoją pracę w tak delikatny i skuteczny sposób. Dodatkowo na miejscu można zrobić prześwietlenie, co bardzo usprawnia postawienie diagnozy - nie trzeba przeciągać leczenia żeby jechać do innego miejsca po RTG zębów. Gorąco polecam to miejsce, ma bardzo szeroką ofertę usług :)

  1. Sławomir Dymacz ★★★★★

    Pełen profesjonalizm w kwestiach chirurgicznych. Polecam w sprawach trudnych.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ADENT Gabinety Stomatologiczne A. Kołodziejczyk?

ADENT Gabinety Stomatologiczne A. Kołodziejczyk znajduje się przy Włoska 2A, Podgórze Duchackie, 30-638 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ADENT Gabinety Stomatologiczne A. Kołodziejczyk?

Można skontaktować się z ADENT Gabinety Stomatologiczne A. Kołodziejczyk pod numerem +48 122 924 821

Jak można dotrzeć do ADENT Gabinety Stomatologiczne A. Kołodziejczyk?

Do ADENT Gabinety Stomatologiczne A. Kołodziejczyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements