Od kilkunastu lat byłam pacjentką, zadowoloną pacjentką gdyż Pani Agnieszka jest bardzo dobra z stomatologii zachowawczej, delikatna i dokładna. Niestety przez lata przy corocznych przeglądach nie zwróciła mi uwagi, że pod starszymi koronami zęby mi się psują. Gdy u innego lekarza zrobiłam zdjęcie rtg i tomograf zębów to było już za późno by dało się uratować zęby :(.
Zdjęcia
Opinie
-
Ana ★★★☆☆
-
Ricardo Cz ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonych tutaj zabiegów,a było to usuwanie zębów, leczenie,higienizacja i wykonanie dwóch protez przez Panią Dr Agnieszkę Kołodziejczyk i Pana Dr Pawła! Pełen profesjonalizm! A oprócz tego mili,uprzejmi, życzliwi i w ogóle ciepła atmosfera w całym gabinecietutaj każdy dba o pacjenta!! aż chce się siadać na fotel.Szczerze polecam ten gabinet! Miałem szczęście że tutaj trafiłem z moimi problemami! Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Doktor Agnieszce,Panu Doktorowi Pawłowi i całej ekipie!!
-
Artur Krawczyk ★★★★★
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Doktor Kinga w bardzo profesjonalny sposób wykonała zabieg leczenia kanałowego. Bardzo się obawiałem tego zabiegu, ale po wszystkim mogę powiedzieć że niesłusznie. Serdecznie polecam Panią doktor Kingę.
-
zuzanna woś ★★★★★
Bardzo Polecam to miejsce , życzliwe podejście do pacjenta , Pan Doktor Paweł ma super podejście, jeśli ktoś ma obawy przed wizytą koniecznie musi umówić się na wizytę w tym miejscu! Szczerze rekomenduje !
-
Elzbieta Soltys-Waga ★☆☆☆☆
Nieprawidłowo wypełnione kanaly w dwóch zębach. Efekt:dwie resekcje wierzchołka korzenia,dużo antybiotyków, ropna przetoka usuniecie jednego z zębów i konieczna implantacja. Mnóstwo bólu, stresu i dodatkowych kosztow(ok.12 tyś). Nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. Leczenie prowadziła lek.Agnieszka Kołodziejczyk
-
Daria Borek ★★★★★
ADENT to profesjonalni stomatolodzy, którzy z wielką starannością i delikatnością podchodzą do każdego pacjenta. W przeszłości miałam do czynienia z kilkoma gabinetami stomatologicznymi, ale ADENT odczarował moje wyobrażenie o leczeniu kanałowym, a nawet o higienizacji. Jestem pod wielkim wrażeniem i polecam gorąco!
-
Maciej Cen ★★★★★
Polecam 100% miła i profesjonalna obsługa
-
Piotr Król ★★★★★
Polecam z czystego serca! Pełen profesjonalizm i serdeczne podejście do pacjenta!
-
_ hagiaja ★★★★★
Uczęszczam do dr Agnieszki Kołodziejczyk od 2 lat. Panią doktor cechuje pełen profesjonalizm, równocześnie jest przemiłą osobą. Nie spotkałam jeszcze dentysty, który wykonywałby swoją pracę w tak delikatny i skuteczny sposób. Dodatkowo na miejscu można zrobić prześwietlenie, co bardzo usprawnia postawienie diagnozy - nie trzeba przeciągać leczenia żeby jechać do innego miejsca po RTG zębów. Gorąco polecam to miejsce, ma bardzo szeroką ofertę usług :)
-
Sławomir Dymacz ★★★★★
Pełen profesjonalizm w kwestiach chirurgicznych. Polecam w sprawach trudnych.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ADENT Gabinety Stomatologiczne A. Kołodziejczyk?
ADENT Gabinety Stomatologiczne A. Kołodziejczyk znajduje się przy Włoska 2A, Podgórze Duchackie, 30-638 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ADENT Gabinety Stomatologiczne A. Kołodziejczyk?
Można skontaktować się z ADENT Gabinety Stomatologiczne A. Kołodziejczyk pod numerem +48 122 924 821
Jak można dotrzeć do ADENT Gabinety Stomatologiczne A. Kołodziejczyk?
Do ADENT Gabinety Stomatologiczne A. Kołodziejczyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku