Polecam panią doktor chodzimy z rodziną od paru lat jesteśmy bardzo zadowoleni
Opinie
-
R B ★★★★★
-
P Z ★☆☆☆☆
Nie polecam tej kobiety poszłam z pruchnica po czym mnie zaczal zab bolec wracam ponowię, twierdziła ze wszystko jest okej i nic sie nie dzieje, gdy poszłam do innej okazało sie ze juz po zębie i trzeba robic kanałowo zniszczyła mi tylko zeba a ja straciłam sporo kasy na kanałowe leczenie przez nie umiejętności tej kobiety z dała od tego miejsca !!!!!!
-
Bartosz MGL ★☆☆☆☆
Nie polecam! Byłem dwukrotnie w przeciągu roku. Gabinet bardzo słabo wyposażony, nawet ssaka do śliny nie posiada, zamiast niego do buzi pakowane są duże ilości wacików. Za pierwszym razem, praktycznie bez zastrzeżeń, głównie ze względu na niską cenę, z tym że plomba nie była odpowiednio spiłowana do naturalnej wysokości zęba, co przeszkadzało w gryzieniu. Za drugim razem poszedłem z bólem zęba. Dowiedziałem się, że tam, gdzie mnie boli, nie ma żadnego problemu, ale jest w innym miejscu, które zostało zrobione. Niestety, ale ponownie plomba była za wysoka, co powodowało problem z domknięciem zgryzu, a ból w pierwotnym miejscu pozostał. Przeczuwając, że całość została źle zrobiona, udałem się do innego gabinetu z polecenia, gdzie dowiedziałem się, że plomba została źle zrobiona, trzeba było spiłować, miejsce nie zostało wcześniej do końca naprawione, a tam, gdzie mnie pierwotnie bolało, jest bardzo duży ubytek do natychmiastowej naprawy, który widać gołym okiem. Ubytek jest tak duży, że z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie konieczność leczenia kanałowego - dużo droższego i poważniejszego. Czy można było tego uniknąć udając się 3 miesiące wcześniej do sensownego lekarza - bardzo prawdopodobne, a na pewno czekając według zaleceń Pani Teresy pół roku do kolejnej wizyty, byłoby już przesądzone. Nie wiem, czy Pani nie chciała się męczyć z poważnym przypadkiem, czy po prostu jest aż tak słaba w swoim fachu, ale całość ma szanse zakończyć się nie najgorzej, tylko i wyłącznie dzięki mojej czujności. Nie polecam, mimo niskich cen, robota jest zrobiona beznadziejnie i są to stracone pieniądze.
-
Bartosz Magala ★☆☆☆☆
Nie polecam! Byłem dwukrotnie w przeciągu roku. Gabinet bardzo słabo wyposażony, nawet ssaka do śliny nie posiada, zamiast niego do buzi pakowane są duże ilości wacików. Za pierwszym razem, praktycznie bez zastrzeżeń, głównie ze względu na niską cenę, z tym że plomba nie była odpowiednio spiłowana do naturalnej wysokości zęba, co przeszkadzało w gryzieniu. Za drugim razem poszedłem z bólem zęba. Dowiedziałem się, że tam, gdzie mnie boli, nie ma żadnego problemu, ale jest w innym miejscu, które zostało zrobione. Niestety, ale ponownie plomba była za wysoka, co powodowało problem z domknięciem zgryzu, a ból w pierwotnym miejscu pozostał. Przeczuwając, że całość została źle zrobiona, udałem się do innego gabinetu z polecenia, gdzie dowiedziałem się, że plomba została źle zrobiona, trzeba było spiłować, miejsce nie zostało wcześniej do końca naprawione, a tam, gdzie mnie pierwotnie bolało, jest bardzo duży ubytek do natychmiastowej naprawy, który widać gołym okiem. Ubytek jest tak duży, że z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie konieczność leczenia kanałowego - dużo droższego i poważniejszego. Czy można było tego uniknąć udając się 3 miesiące wcześniej do sensownego lekarza - bardzo prawdopodobne, a na pewno czekając według zaleceń Pani Teresy pół roku do kolejnej wizyty, byłoby już przesądzone. Nie wiem, czy Pani nie chciała się męczyć z poważnym przypadkiem, czy po prostu jest aż tak słaba w swoim fachu, ale całość ma szanse zakończyć się nie najgorzej, tylko i wyłącznie dzięki mojej czujności. Nie polecam, mimo niskich cen, robota jest zrobiona beznadziejnie i są to stracone pieniądze.
-
Paweł Skoczylas ★★★★★
Nie mam zastrzezen. Chodze od kilku lat i wszystko jest ok. Zabiegi przebiegaja profesjobalnie ale mozna tez pozartowac, ceny tez ok. w porownaniu do korporacji medycznych jak enelmed itd., nigdy nie mialem problemu z plombami a i uzyskiwalem profesjonalne i rzeczowe porady w roznych kwestiach od strony praktycznej a nie tylko teoretycznej. Jeden zabieg byl dosc kontrowersyjny - w ostatecznosci wyszlo taniej i lepiej niz sie spodziewalem ale generalnie pierwszy raz sie spotkalem z tym ze dowiedzialem sie po zabiegu co bylo tak naprawde robione ;-). Osobiscie polecam bo (poki co) sie nie zawiodlem.
-
Magdalena ★★★★★
Bardzo miły, doświadczony lekarz. Zęby dobrze wyleczone i wyczyszczone w dobrej cenie. Duży plus za klasyki rocka lecące w gabinecie :) polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kowalska Teresa, lek. stomatolog. Gabinet?
Kowalska Teresa, lek. stomatolog. Gabinet znajduje się przy Osiedle Centrum E 21, Nowa Huta, 31-934 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kowalska Teresa, lek. stomatolog. Gabinet?
Można skontaktować się z Kowalska Teresa, lek. stomatolog. Gabinet pod numerem +48 126 443 884
Jak można dotrzeć do Kowalska Teresa, lek. stomatolog. Gabinet?
Do Kowalska Teresa, lek. stomatolog. Gabinet można dotrzeć, korzystając z poniższego linku